Odkurzacz przemysłowy | ULPA s.c.


ULPA s.c.
Dodano: 2022-12-26Tel: 509 043 290 
Strona: https://ulpa.com.pl/
Adres: Północna 15-19
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 54-105

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Z aktualną ofertą rekomendowanej wrocławskiej firmy można zapoznać się w Internecie na stronie ulpa.com.pl. Przedsiębiorstwo to znany w Polsce dystrybutor nowoczesnych urządzeń i artykułów myjących, czyszczących, filtrujących, dezynfekujących, odkażających.

W katalogu handlowym jest m.in. odkurzacz przemysłowy przeznaczony dla podmiotów działających w branży spożywczej i farmaceutycznej. Ten rodzaj sprzętu umożliwia współpracę z takimi maszynami produkcyjnymi jak: linie pakujące, tabletkarki, kapsułkarki, drażetkarki, młynki, automaty formujące czy dozowniki. Klienci mogą również zamówić profesjonalne zamiatarki, szorowarki, froterki, polerki w wersji ręcznej lub samojezdnej.

Oprócz odkurzaczy i maszyn czyszczących w sprzedaży dostępne są maty:

  • antystatyczne,
  • antypoślizgowe,
  • elektroizolacyjne,
  • dekontaminacyjne.

Powyższe produkty są powszechnie stosowane  w zakładach produkcyjnych, montażowych, terminalach logistycznych, ośrodkach wypoczynkowych, sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach sportowych.

 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W OKOLICY

Kalna

Adwebia

Dokonywanie zakupów przez internet to wygodny sposób, który preferuje wielu konsumentów. Takie rozwiązanie ułatwia nam szybkie dotarcie do całego asortymentu danej firmy oraz jest znaczącą oszczędnością czasu. Nic więc dziwnego, że wielu klientów decyduje się zakupy w sklepach internetowych. Aby dopasować się do ich potrzeb, konieczne jest posiadanie czytelnego sklepu, który zachęci odbiorców do zapoznania się z ofertą.

Tworzenie sklepów internetowych na Śląsku to zadanie dla profesjonalnej firmy Adwebia, która pomaga swoim klientom w zbudowaniu marki w Internecie. Projektowane przez nią sklepy niestacjonarne to w pełni przejrzyste i łatwe w obsłudze strony, które sprawią, że zakupy przez Internet stają się wyjątkowo łatwe. Wyróżnij swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji i stwórz wyjątkowy e-sklep razem z agencją interaktywną Adwebia.

Czytaj Więcej

Wrocław

RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Kochasz muzykę i nie wyobrażasz sobie dnia, w którym nie poświęciłbyś przynajmniej odrobiny czasu na posłuchanie swoich ulubionych kawałków? Jeżeli muzyka towarzyszy Ci zazwyczaj w drodze do pracy, szkoły lub podczas powrotu do domu, z pewnością do słuchania jej używasz słuchawek. Jeżeli dysponujesz standardowym modelem dołączonym np. do zakupionego telefonu, zapewne ich jakość nie jest rewelacyjna, a już na pewno mogłaby być lepsza. Jeżeli po pewnym czasie odczuwasz dyskomfort spowodowany niewygodnymi słuchawkami nieprzyjemnie uwierającymi Cię, zdecyduj się na zakup lepszego modelu.

Dobre słuchawki dokanałowe dostępne są w internetowym sklepie HEADBEAT.PL, gdzie możesz zamówić je prosto do domu. Możesz też wybrać się do tego sklepu w wersji stacjonarnej lub skontaktować się ze sprzedawcą telefonicznie. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.

Czytaj Więcej

Chróstnik

Sweet World sp.j.

Przedsiębiorstwo Sweet World od dawna pracuje na swoją stabilną i mocną pozycję w branży. Firma jest aktywna nie tylko w naszym kraju, lecz także na innych rynkach europejskich. Pełną prezentację asortymentu znajdziemy na stronach bardzo bogato zaopatrzonego sklepu internetowego. Klienci, odwiedzający witrynę, często szukają syropów do granitora obok kubków one slush czy kielichów do zimnych napitków.

Syrop do granitora to stężony roztwór soku owocowego, który, po rozrobieniu w odpowiednich proporcjach, można stosować do serwowania slushy, granity czy innych rodzajów mrożonych deserów i napojów.

Sweet World to sprawdzony partner biznesowy, którego można śmiało polecić, jako w pełni profesjonalnego dostawcę rozwiązań, z jakich korzystają cukiernie, lodziarnie oraz wszelkiego typu punkty gastronomiczne, gdzie serwuje się desery chłodzące.

Czytaj Więcej