Przesyłki kurierskie Kraków


Tania Paczka
Dodano: 2021-01-21Tel: 222302289
Strona: https://tania-paczka.net/
Adres: Wolności 50
Miasto: Jelenia Góra
Kod pocztowy: 58-500

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Portal ze strony tania-paczka.net ma do zaoferowania klientom prywatnym i firmom wygodne wysyłanie paczek bez konieczności dostarczania ich do punktu czy na pocztę. Jedyne, co musi zrobić klient pragnący nadać przesyłkę, to sprawdzić za pomocą strony, która firma będzie mu najbardziej odpowiadać na przykład cenowo. W Krakowie przesyłki kurierskie wożą między innymi takie firmy jak DPD, InPost i FedEx.

Na podanej stronie można znaleźć specjalny kalkulator, przy którego pomocy można wybrać spełniającą oczekiwania firmę przewozową, podając takie informacje jak:

  • rodzaj przesyłki,
  • liczbę paczek,
  • wagę, długość i szerokość każdej z nich,
  • rodzaj opakowania,
  • ewentualnie informacje dodatkowe, takie jak np. kwota pobrania.

Wszystkie firmy starają się, aby ich usługi były na wysokim poziomie, a przesyłki docierały do adresata w nienagannym stanie. Usługi różnią się głównie ceną, a wybór przewoźnika zależy od klienta.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Kalna

Adwebia

Dokonywanie zakupów przez internet to wygodny sposób, który preferuje wielu konsumentów. Takie rozwiązanie ułatwia nam szybkie dotarcie do całego asortymentu danej firmy oraz jest znaczącą oszczędnością czasu. Nic więc dziwnego, że wielu klientów decyduje się zakupy w sklepach internetowych. Aby dopasować się do ich potrzeb, konieczne jest posiadanie czytelnego sklepu, który zachęci odbiorców do zapoznania się z ofertą.

Tworzenie sklepów internetowych na Śląsku to zadanie dla profesjonalnej firmy Adwebia, która pomaga swoim klientom w zbudowaniu marki w Internecie. Projektowane przez nią sklepy niestacjonarne to w pełni przejrzyste i łatwe w obsłudze strony, które sprawią, że zakupy przez Internet stają się wyjątkowo łatwe. Wyróżnij swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji i stwórz wyjątkowy e-sklep razem z agencją interaktywną Adwebia.

Czytaj Więcej

Chróstnik

Sweet World sp.j.

Przedsiębiorstwo Sweet World od dawna pracuje na swoją stabilną i mocną pozycję w branży. Firma jest aktywna nie tylko w naszym kraju, lecz także na innych rynkach europejskich. Pełną prezentację asortymentu znajdziemy na stronach bardzo bogato zaopatrzonego sklepu internetowego. Klienci, odwiedzający witrynę, często szukają syropów do granitora obok kubków one slush czy kielichów do zimnych napitków.

Syrop do granitora to stężony roztwór soku owocowego, który, po rozrobieniu w odpowiednich proporcjach, można stosować do serwowania slushy, granity czy innych rodzajów mrożonych deserów i napojów.

Sweet World to sprawdzony partner biznesowy, którego można śmiało polecić, jako w pełni profesjonalnego dostawcę rozwiązań, z jakich korzystają cukiernie, lodziarnie oraz wszelkiego typu punkty gastronomiczne, gdzie serwuje się desery chłodzące.

Czytaj Więcej

Wrocław

RYSOWNIA

Uwielbiasz rysować i masz talent do przenoszenia na kartkę swoich obrazów w głowie i chcesz ciągle udoskonalać swoje umiejętności? Jeśli tak, to szkoła Rysowania pozwoli Ci na poszerzanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu rysunku pod okiem najlepszych specjalistów w tym zakresie. Zajęcia są prowadzone przez artystów, którzy nie tylko przekażą swoją wiedzę, ale również pozwolą na udoskonalanie odrębnych wizji tego samego przedmiotu, co pobudza kreatywność oraz wyobraźnię.

Proponowany kurs rysunku we Wrocławiu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu warto zapisywać się na warsztaty z wyprzedzeniem. Ważne jest również, że jeśli zdecydują się Państwo na naukę pod okiem artysty, warto regularnie przychodzić i polepszać swoją "kreskę" poprzez udoskonalanie swojego talentu. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj Więcej