Producent opakowań kartonowych


Kartop
Dodano: 2019-10-18Tel: 506 224 565
Strona: https://producent.kartop.com.pl/
Adres: Zwycięstwa 37
Miasto: Chodzież
Kod pocztowy: 64-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Kartony klapowe są najchętniej wybieranym rodzajem kartonów przez klientów przedsiębiorstwa Kartop. Jest to producent opakowań kartonowych, z jakim kontaktują się najbardziej wymagający klienci. Opakowania te ze względu na swoją wytrzymałość, uniwersalność oraz nieskomplikowaną budowę znajdują zastosowanie niemalże w każdej branży. Okażą się one strzałem w dziesiątkę w przypadku zabezpieczania kruchych produktów oraz transportowania ich na duże odległości. Do najczęściej wymienianych zalet powyższych opakowań zalicza się:

 • bezproblemowe składanie,
 • szeroki wybór rozmiarów,
 • możliwość nadrukowania na powierzchni dowolnej grafiki lub napisów,
 • estetykę,
 • korzystną cenę,
 • wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Surowiec wykorzystywany do produkcji kartonów klapowych jest w 100% ekologiczny i można poddawać go procesowi recyklingu. Aby karton mógł wytrzymywać duże obciążenia, powinien on zostać wykonany z solidnej i wytrzymałej tektury. W takiej sytuacji należy zwracać uwagę na jej grubość. Oczywiście, im wyższa gramatura tektury, tym pudełko kartonowe będzie trwalsze.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Firma, której ofertę zobaczyć można na stronie internetowej: fachowe-przeprowadzki.pl, zaprasza do weryfikacji zakresu usług, w ramach których realizowane są kompleksowe przeprowadzki i transport rozmaitych przedmiotów. Firma oferuje między innymi profesjonalny przewóz fortepianów w Poznaniu i okolicach. To propozycja dla posiadaczy dużych instrumentów, którzy potrzebują sprawnego transportu w wybrane miejsce docelowe.

Prezentowana firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem, również z transportem wielkogabarytowych pianin, które dodatkowo wymagają ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Warto zaufać profesjonalistom i powierzyć im swoje meble oraz akcesoria - skutecznie, szybko i z ostrożnością zostaną one przewiezione w wyznaczone miejsce. Satysfakcja klientów jest priorytetem tej firmy.

Czytaj Więcej

Wągrowiec

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wielspin zaprasza do zapoznania się z proponowanymi przez nich harmonogramami turnusów dla wszystkich zainteresowanych. Turnusy dla seniorów odbywają się w systemach 14-dniowych, co pozwala na odpoczynek, skorzystanie ze wszystkich zabiegów zapewnionych w ofercie oraz polepszenie swojego samopoczucia, a nawet zdrowia. Miejsce rehabilitacyjne to malowniczy ośrodek nad jeziorem, gdzie pośród wielu drzew i ciszy można zapomnieć o problemach dotyczących stanu zdrowia.

Turnusy są skierowane do osób, które:

 • mają Chorobę Parkinsona,
 • są z Zespołem Downa,
 • są po mastektomii,
 • są z upośledzeniem umysłowym,
 • mają dysfunkcję narządów ruchu.

Warto przejrzeć wolne terminy, które są podane na oficjalnej witrynie internetowej ośrodka. Turnusy mogą być przecenione, dlatego warto śledzić na bieżąco informacje o terminarzu.

Czytaj Więcej

Gądki

Ebordi s.c.

Ebordi serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą usługowo-sprzedażową, która polega na produkowaniu wysokiej jakości taśm dwu- i jednostronnie klejących, foli stretchowych, taśm naprawczych i wielu innych podobnych artykułów. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, jak i firm, które poszukują trwałych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych w wielu przedsiębiorstwach.

Folia maszynowa jest jednym z chętniej kupowanych artykułów ze względu na szerokie zastosowanie oraz jej niską cenę rynkową. Tego typu folia idealnie sprawdza się owijania pakunków na paletach. Dzięki niej ochrania się towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i skutecznie zabezpiecza przed rozdarciem opakowania lub jego uszkodzeniem w innych mechaniczny sposób. Zachęcamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedażowej!

Czytaj Więcej