Producent opakowań kartonowych


Kartop
Dodano: 2019-10-18Tel: 506 224 565
Strona: https://producent.kartop.com.pl/
Adres: Zwycięstwa 37
Miasto: Chodzież
Kod pocztowy: 64-800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Kartony klapowe są najchętniej wybieranym rodzajem kartonów przez klientów przedsiębiorstwa Kartop. Jest to producent opakowań kartonowych, z jakim kontaktują się najbardziej wymagający klienci. Opakowania te ze względu na swoją wytrzymałość, uniwersalność oraz nieskomplikowaną budowę znajdują zastosowanie niemalże w każdej branży. Okażą się one strzałem w dziesiątkę w przypadku zabezpieczania kruchych produktów oraz transportowania ich na duże odległości. Do najczęściej wymienianych zalet powyższych opakowań zalicza się:

  • bezproblemowe składanie,
  • szeroki wybór rozmiarów,
  • możliwość nadrukowania na powierzchni dowolnej grafiki lub napisów,
  • estetykę,
  • korzystną cenę,
  • wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Surowiec wykorzystywany do produkcji kartonów klapowych jest w 100% ekologiczny i można poddawać go procesowi recyklingu. Aby karton mógł wytrzymywać duże obciążenia, powinien on zostać wykonany z solidnej i wytrzymałej tektury. W takiej sytuacji należy zwracać uwagę na jej grubość. Oczywiście, im wyższa gramatura tektury, tym pudełko kartonowe będzie trwalsze.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Firma, której ofertę zobaczyć można na stronie internetowej: fachowe-przeprowadzki.pl, zaprasza do weryfikacji zakresu usług, w ramach których realizowane są kompleksowe przeprowadzki i transport rozmaitych przedmiotów. Firma oferuje między innymi profesjonalny przewóz fortepianów w Poznaniu i okolicach. To propozycja dla posiadaczy dużych instrumentów, którzy potrzebują sprawnego transportu w wybrane miejsce docelowe.

Prezentowana firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem, również z transportem wielkogabarytowych pianin, które dodatkowo wymagają ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Warto zaufać profesjonalistom i powierzyć im swoje meble oraz akcesoria - skutecznie, szybko i z ostrożnością zostaną one przewiezione w wyznaczone miejsce. Satysfakcja klientów jest priorytetem tej firmy.

Czytaj Więcej

Gądki

Ebordi s.c.

Ebordi serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą usługowo-sprzedażową, która polega na produkowaniu wysokiej jakości taśm dwu- i jednostronnie klejących, foli stretchowych, taśm naprawczych i wielu innych podobnych artykułów. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, jak i firm, które poszukują trwałych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych w wielu przedsiębiorstwach.

Folia maszynowa jest jednym z chętniej kupowanych artykułów ze względu na szerokie zastosowanie oraz jej niską cenę rynkową. Tego typu folia idealnie sprawdza się owijania pakunków na paletach. Dzięki niej ochrania się towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i skutecznie zabezpiecza przed rozdarciem opakowania lub jego uszkodzeniem w innych mechaniczny sposób. Zachęcamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedażowej!

Czytaj Więcej

Poznań

Fabryka Schodów

Żeby nie martwić się na zapas problemami, które mogą wyniknąć z braku odpowiednich zabezpieczeń w Twoim domu, lepiej już na zapas zacznij myśleć o tym, jak możesz zamontować wszelkie udogodnienia, które sprawią, że będziesz zadowolony z tego, że tak dobrze to wygląda. Szczególnie też pamiętaj o tym, by zabezpieczyć schody, bo na nich dość często dochodzi do różnych wypadków. Pamiętaj więc o tym, że balustrady z Poznania przygotowane zostały w taki sposób, by każdy miał gwarancję bezpieczeństwa i mógł pokonywać schody każdego dnia bez żadnych obaw. 

Gdzie jednak szukać balustrad, które warto montować? Na stronie fabrykaschodow.com.pl znajduje się oferta sprawdzonego producenta, który na pewno zadowoli Cię do tego stopnia, że za każdym razem, kiedy będzie potrzeb a wymiana balustrad czy schodów, to Twoje myśli zwrócą się od razu w jego stronę. 

Czytaj Więcej