Platinum Fitness Club - Fitness club poznań


Platinum Fitness Club
Dodano: 2022-05-02Tel: 618614248
Strona: https://platinum-club.com.pl
Adres: Przybyszewskiego , 44A
Miasto: Poznań
Kod pocztowy: 60-357

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Oferta klubu fitness jest skierowana do osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki. Dzięki regularnym ćwiczeniom można wzmocnić zdrowie, usprawnić funkcjonowanie układu immunologicznego i pozbyć się zbędnych kilogramów. W doskonale wyposażonej siłowni znajdują się różnorodne przyrządy i sprzęty do ćwiczeń. Klienci mogą tu korzystać z rowerków, bieżni, stepperów i orbitreków. Platinum Fitness Club jest miejscem, gdzie pracują doświadczeni trenerzy personalni. Opracowują plan treningowy, który dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dobierają ćwiczenia, które są bezpieczne i przynoszą pożądane efekty.

Zlokalizowany w Poznaniu fitness club mogą odwiedzić osoby w różnym wieku. Pracują tu specjaliści, którzy udzielają różnych porad. Dzięki nim klubowicze dowiedzą się, jak prawidłowo się odżywiać, co robić, by rozbudować masę mięśniową lub pozbyć się zbędnych kilogramów. W ofercie znajdują się różne karnety, dzięki czemu każda osoba może wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Firma, której ofertę zobaczyć można na stronie internetowej: fachowe-przeprowadzki.pl, zaprasza do weryfikacji zakresu usług, w ramach których realizowane są kompleksowe przeprowadzki i transport rozmaitych przedmiotów. Firma oferuje między innymi profesjonalny przewóz fortepianów w Poznaniu i okolicach. To propozycja dla posiadaczy dużych instrumentów, którzy potrzebują sprawnego transportu w wybrane miejsce docelowe.

Prezentowana firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem, również z transportem wielkogabarytowych pianin, które dodatkowo wymagają ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Warto zaufać profesjonalistom i powierzyć im swoje meble oraz akcesoria - skutecznie, szybko i z ostrożnością zostaną one przewiezione w wyznaczone miejsce. Satysfakcja klientów jest priorytetem tej firmy.

Czytaj Więcej

Gądki

Ebordi s.c.

Ebordi serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą usługowo-sprzedażową, która polega na produkowaniu wysokiej jakości taśm dwu- i jednostronnie klejących, foli stretchowych, taśm naprawczych i wielu innych podobnych artykułów. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, jak i firm, które poszukują trwałych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych w wielu przedsiębiorstwach.

Folia maszynowa jest jednym z chętniej kupowanych artykułów ze względu na szerokie zastosowanie oraz jej niską cenę rynkową. Tego typu folia idealnie sprawdza się owijania pakunków na paletach. Dzięki niej ochrania się towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i skutecznie zabezpiecza przed rozdarciem opakowania lub jego uszkodzeniem w innych mechaniczny sposób. Zachęcamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedażowej!

Czytaj Więcej

Poznań

Fabryka Schodów

Żeby nie martwić się na zapas problemami, które mogą wyniknąć z braku odpowiednich zabezpieczeń w Twoim domu, lepiej już na zapas zacznij myśleć o tym, jak możesz zamontować wszelkie udogodnienia, które sprawią, że będziesz zadowolony z tego, że tak dobrze to wygląda. Szczególnie też pamiętaj o tym, by zabezpieczyć schody, bo na nich dość często dochodzi do różnych wypadków. Pamiętaj więc o tym, że balustrady z Poznania przygotowane zostały w taki sposób, by każdy miał gwarancję bezpieczeństwa i mógł pokonywać schody każdego dnia bez żadnych obaw. 

Gdzie jednak szukać balustrad, które warto montować? Na stronie fabrykaschodow.com.pl znajduje się oferta sprawdzonego producenta, który na pewno zadowoli Cię do tego stopnia, że za każdym razem, kiedy będzie potrzeb a wymiana balustrad czy schodów, to Twoje myśli zwrócą się od razu w jego stronę. 

Czytaj Więcej