Nowoczesne domy jednorodzinne wielkopolska


MAF Architekci spółka z ograniczona odpowiedzialnością spółka komandytowa
Dodano: 2019-11-06Tel: 603 614 709
Strona: https://www.mafarchitekci.com/
Adres: Dr. Franciszka Witaszka 6
Miasto: Piła
Kod pocztowy: 64-920

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

W budownictwie mieszkaniowym trwa boom na osiedla deweloperskie, ale wciąż w cenie są także prywatne nieruchomości z przydomową zielenią. Można zauważyć wzmożone zainteresowanie oryginalnymi projektami domów, realizowanych z uwzględnieniem kształtu działki i wyglądu otoczenia. Zamiast seryjnych projektów niewielkie pracownie, takie jak MAF Architekci z Poznania, oferują oryginalny wygląd i funkcjonalne rozwiązania w połączeniu z technologiami przyszłości.

W otaczającej nas przestrzeni znajduje się o wiele więcej nieszablonowych brył architektonicznych. Decyzja o budowie daje obecnie możliwość planowania przestrzeni zgodnie z wyobrażeniami przyszłych użytkowników, którzy coraz bardziej świadomie podchodzą do kwestii planowania. Stąd biorą się nowoczesne domy jednorodzinne w Wielkopolsce i innych regionach kraju. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Firma, której ofertę zobaczyć można na stronie internetowej: fachowe-przeprowadzki.pl, zaprasza do weryfikacji zakresu usług, w ramach których realizowane są kompleksowe przeprowadzki i transport rozmaitych przedmiotów. Firma oferuje między innymi profesjonalny przewóz fortepianów w Poznaniu i okolicach. To propozycja dla posiadaczy dużych instrumentów, którzy potrzebują sprawnego transportu w wybrane miejsce docelowe.

Prezentowana firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem, również z transportem wielkogabarytowych pianin, które dodatkowo wymagają ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Warto zaufać profesjonalistom i powierzyć im swoje meble oraz akcesoria - skutecznie, szybko i z ostrożnością zostaną one przewiezione w wyznaczone miejsce. Satysfakcja klientów jest priorytetem tej firmy.

Czytaj Więcej

Wągrowiec

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wielspin zaprasza do zapoznania się z proponowanymi przez nich harmonogramami turnusów dla wszystkich zainteresowanych. Turnusy dla seniorów odbywają się w systemach 14-dniowych, co pozwala na odpoczynek, skorzystanie ze wszystkich zabiegów zapewnionych w ofercie oraz polepszenie swojego samopoczucia, a nawet zdrowia. Miejsce rehabilitacyjne to malowniczy ośrodek nad jeziorem, gdzie pośród wielu drzew i ciszy można zapomnieć o problemach dotyczących stanu zdrowia.

Turnusy są skierowane do osób, które:

  • mają Chorobę Parkinsona,
  • są z Zespołem Downa,
  • są po mastektomii,
  • są z upośledzeniem umysłowym,
  • mają dysfunkcję narządów ruchu.

Warto przejrzeć wolne terminy, które są podane na oficjalnej witrynie internetowej ośrodka. Turnusy mogą być przecenione, dlatego warto śledzić na bieżąco informacje o terminarzu.

Czytaj Więcej

Gądki

Ebordi s.c.

Ebordi serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą usługowo-sprzedażową, która polega na produkowaniu wysokiej jakości taśm dwu- i jednostronnie klejących, foli stretchowych, taśm naprawczych i wielu innych podobnych artykułów. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, jak i firm, które poszukują trwałych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych w wielu przedsiębiorstwach.

Folia maszynowa jest jednym z chętniej kupowanych artykułów ze względu na szerokie zastosowanie oraz jej niską cenę rynkową. Tego typu folia idealnie sprawdza się owijania pakunków na paletach. Dzięki niej ochrania się towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i skutecznie zabezpiecza przed rozdarciem opakowania lub jego uszkodzeniem w innych mechaniczny sposób. Zachęcamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedażowej!

Czytaj Więcej