Szkoły języka angielskiego wrocław


London School of English Wrocław sp. z o.o.
Dodano: 2023-10-13Tel: 717244248
Strona: https://lse-poland.pl/
Adres: Stalowa 80
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 53-440

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

W stolicy Dolnego Śląska działa międzynarodowa szkoła językowa London School od English, prowadząca kursy angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ofercie dostępne są również specjalne szkolenia dla firm (z dopasowaniem słownictwa branżowego). Zainteresowani mogą sprawdzić swój poziom zaawansowania, wypełniając test online. Ponadto istnieje opcja zapisania się na bezpłatne lekcje próbne czy dołączenia do klubów rozmów działających we Wrocławiu. Szkoła języka angielskiego współpracuje z polskimi i ukraińskimi lektorami oraz native speakerami.

W ofercie dostępne są kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych z podziałem na różne poziomy zaawansowania oraz grupy wiekowe. Kursanci mogą również zapisać się na lekcje z przygotowaniem do zdania egzaminu Cambridge czy IELTS lub ósmoklasisty i maturalnego. Na uwagę zasługuje także kurs „angielski dla kariery” — Bussines Language Skills. Na stronie internetowej londyńskiej szkoły zaprezentowano terminarz oraz cennik wszystkich proponowanych zajęć.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Kalna

Adwebia

Dokonywanie zakupów przez internet to wygodny sposób, który preferuje wielu konsumentów. Takie rozwiązanie ułatwia nam szybkie dotarcie do całego asortymentu danej firmy oraz jest znaczącą oszczędnością czasu. Nic więc dziwnego, że wielu klientów decyduje się zakupy w sklepach internetowych. Aby dopasować się do ich potrzeb, konieczne jest posiadanie czytelnego sklepu, który zachęci odbiorców do zapoznania się z ofertą.

Tworzenie sklepów internetowych na Śląsku to zadanie dla profesjonalnej firmy Adwebia, która pomaga swoim klientom w zbudowaniu marki w Internecie. Projektowane przez nią sklepy niestacjonarne to w pełni przejrzyste i łatwe w obsłudze strony, które sprawią, że zakupy przez Internet stają się wyjątkowo łatwe. Wyróżnij swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji i stwórz wyjątkowy e-sklep razem z agencją interaktywną Adwebia.

Czytaj Więcej

Chróstnik

Sweet World sp.j.

Przedsiębiorstwo Sweet World od dawna pracuje na swoją stabilną i mocną pozycję w branży. Firma jest aktywna nie tylko w naszym kraju, lecz także na innych rynkach europejskich. Pełną prezentację asortymentu znajdziemy na stronach bardzo bogato zaopatrzonego sklepu internetowego. Klienci, odwiedzający witrynę, często szukają syropów do granitora obok kubków one slush czy kielichów do zimnych napitków.

Syrop do granitora to stężony roztwór soku owocowego, który, po rozrobieniu w odpowiednich proporcjach, można stosować do serwowania slushy, granity czy innych rodzajów mrożonych deserów i napojów.

Sweet World to sprawdzony partner biznesowy, którego można śmiało polecić, jako w pełni profesjonalnego dostawcę rozwiązań, z jakich korzystają cukiernie, lodziarnie oraz wszelkiego typu punkty gastronomiczne, gdzie serwuje się desery chłodzące.

Czytaj Więcej

Wrocław

RYSOWNIA

Uwielbiasz rysować i masz talent do przenoszenia na kartkę swoich obrazów w głowie i chcesz ciągle udoskonalać swoje umiejętności? Jeśli tak, to szkoła Rysowania pozwoli Ci na poszerzanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu rysunku pod okiem najlepszych specjalistów w tym zakresie. Zajęcia są prowadzone przez artystów, którzy nie tylko przekażą swoją wiedzę, ale również pozwolą na udoskonalanie odrębnych wizji tego samego przedmiotu, co pobudza kreatywność oraz wyobraźnię.

Proponowany kurs rysunku we Wrocławiu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu warto zapisywać się na warsztaty z wyprzedzeniem. Ważne jest również, że jeśli zdecydują się Państwo na naukę pod okiem artysty, warto regularnie przychodzić i polepszać swoją "kreskę" poprzez udoskonalanie swojego talentu. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj Więcej