www.komatz.pl • Agregaty malarskie Łódź


KOMATZ - Agregaty malarskie
Dodano: 2021-03-22Tel: 814714042
Strona: https://www.komatz.pl/
Adres: aleja Warszawska 150
Miasto: Lublin
Kod pocztowy: 20-824

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Każda firma związana z wykończeniem wnętrz powinna zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa ze strony komatz.pl. Ma ono w asortymencie wiele interesujących urządzeń, które pozwolą na szybkie i precyzyjne wykonanie wielu prac. Współpracuje z australijskim producentem doskonałych maszyn, wśród których są między innymi agregaty malarskie dostępne w Łodzi, Krakowie i wielu innych miastach, gdzie firma z linku ma swoje przedstawicielstwa.

W asortymencie dystrybutora można nabyć agregaty o różnych parametrach nadające się do takich farb jak:

  • epoksydowe,
  • olejne,
  • akrylowe,
  • wodne,
  • lateksowe,
  • antykorozyjne

i nie tylko. Pozwalają one także na spore oszczędności na materiale. Co więcej, warstwa lakieru czy dowolnej farby jest idealnie równa i bez zacieków. Urządzenia te nadają się nie tylko do malowania ścian, ale też elewacji, dachów, ogrodzeń i konstrukcji stalowych. Są to maszyny niezawodne i trwałe.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Lublin

PolSpray

Potrzebny jest najwyższej klasy sprzęt zarówno do natryskiwania pianki, jak i polimocznika? Jeśli tak, agregat do piany PUR marki Komatz spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. W tym przypadku mowa o modelu Grander, dostępnym w ofercie sklepu internetowego firmy PolSpray. Stosowanie kosztownej i nieporęcznej sprężarki w agregatach pneumatycznych nie będzie koniecznością dzięki silnikowy elektrycznemu.

Uzyskanie naprawdę sporej ilości piany jest możliwe, ponieważ sprzęt ma zdolność do odpowiedniego "wygrzania" materiału. Z punktu widzenia przedsiębiorców inwestujących w tego rodzaju technologię, niepodważalnym atutem jest także obsługa serwisowa na najwyższym poziomie. Energetyczne zapotrzebowanie prezentowanego modelu to 10 000 W, a waga wynosi 178 kg. Pięcioletnia gwarancja o szerokim zakresie obejmuje nie tylko silniki, ale m.in. też grzałki, pompę hydrauliczną czy elektronikę.

Czytaj Więcej

Obsza

E-pilarz

Wielu użytkowników nie decyduje się na zakup kosiarki do trawy albo ze względu na zbyt wysoką cenę, albo z uwagi na niewielki teren zielony. Jednak i tak potrzebują automatycznego produktu, który znacząco ułatwi zadbanie o dany zakątek. Taki można znaleźć dzięki stronie e-pilarz.com, gdzie są oferowane jedynie markowe i sprawdzone rozwiązania techniczne.

Co ważne, każde z nich jest dostosowane pod kątem zasobności klienta. Na przykład kosy akumulatorowe STIHL można zakupić w zróżnicowanym przedziale cenowym. Jest to głównie związane, z mocą silnika określonego produktu, jednak każdy z nich charakteryzuje się naprawdę wysoką jakością wykonania. Trwałość jest również potwierdzona latami obecności tej marki na rynku. Wytrzymałe akumulatory wpływają na długość pracy, która z użyciem tego sprzętu będzie sprawnie zrealizowana.

Czytaj Więcej

Srebrzyszcze

DAW-BRUK BIS SP. Z O.O.

Potrzebując odpowiednich narzędzi do prac ogrodniczych czy remontowych, wystarczy przejrzeć ciekawą ofertę firmy z linku daw-bruk.pl. Kieruje ją zarówno do klientów prywatnych, które chcą przeprowadzić określone prace, ale nie chcą kupować sprzętu, jak i do firm, mających w nim okresowe braki. 

Prowadzenie prac w miejscu publicznym wymaga specjalnego oznakowania, aby ostrzec przechodniów i kierowców przed potencjalnym zagrożeniem. Dlatego przedsiębiorstwo to prowadzi również wynajem znaków drogowych. Są wśród nich oznaczenia:

  • pionowe,
  • poziome,
  • świetlne,
  • dźwiękowe

wraz z niezbędnym stelażami do ich mocowania.

Czytaj Więcej