Czynności notarialne olsztyn


Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska
Dodano: 2021-12-11Tel: 89 678 14 25
Strona: https://www.notariusz-olsztyn.com.pl/
Adres: 1 Maja 5A
Miasto: Olsztyn
Kod pocztowy: 10-117

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Notariusz z tej kancelarii to prawnik wykonujący zawód zaufania publicznego. W zakres jego kompetencji wchodzi udzielanie klientom niezbędnych informacji związanych z aktami notarialnymi, intercyzami oraz innymi pismami. W firmie, jaką reprezentuje, można stworzyć testamenty mające moc prawną oraz dowiedzieć się, w jaki sposób założyć własną spółkę lub działalność innego typu. Czynności notarialne mają miejsce w Olsztynie, a wszystkie informacje przekazywane specjalistom podczas spotkań nigdy nie dostają się w niepowołane ręce.

Przedsiębiorstwo kieruje ofertę do osób planujących nabyć nieruchomość, ponieważ w takich sytuacjach niezbędne jest podpisanie umowy przygotowanej przez prawnika. Kancelaria notarialna Małgorzaty Wosik-Paziewskiej gwarantuje dyskrecję oraz brak jakichkolwiek opóźnień. Jej przedstawiciele tworzą umowy przedwstępne, umowy darowizny, zbycia prawa użytkowania wieczystego oraz o zrzeczenie się dziedziczenia przez spadkobierców. Przygotowują także intercyzy oraz testamenty.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Olsztyn

ACLARI DIAMONDS

Zaręczyny to wyjątkowe wydarzenie, do którego trzeba się przygotować w przemyślany sposób, aby zachować później jak najlepsze wspomnienia. Oczywiście warto również wziąć pod uwagę najważniejsze zasady savoir vivre, aby dobrze wypaść nie tylko w oczas wybranki, ale również jej najbliższej rodziny. Salon jubilerski ACLARI jest dużym wsparciem w tej kwestii, ponieważ pracownik punktu nie tylko pokaże Ci najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe w rozsądnej cenie, ale również możesz znaleźć wiele wskazówek i artykułów na stronie internetowej marki.

Z bloga dowiesz się głównie o najpopularniejszych tradycjach związanych z zaręczynami, dotyczą one przede wszystkim przebiegu wydarzenia i towarzyszących mu okoliczności, ale również zwyczajów związanych na przykład z noszeniem pierścionka na właściwym palcu.

Czytaj Więcej

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Wiele młodych osób poszukuje wartościowych placówek edukacyjnych, a takie z pewnością są Szkoły Mydłowskiej. To szkoła policealna zaoczna z Warszawy, która oferuje dostęp do atrakcyjnej oferty nauczania dla każdego!

Prócz szkoły policealnej, znaleźć tam możesz również technikum, liceum, a także szereg kursów, które pomagają w zdobyciu interesującej pracy. Kadra nauczycielska składa się z osób o bogatej wiedzy ogólnej, jak i kierunkowej, dzięki czemu podczas zajęć zawodowych, można liczyć na wiele ciekawych i wartościowych informacji. Chcąc dowiedzieć się więcej, najlepiej jeszcze dzisiaj odwiedzić stronę internetową placówki i zapoznać się z wszystkimi możliwościami nauczania. Czeka tam także historia szkoły, galeria zdjęć i wiele więcej! Nie zwlekaj, jeszcze dzisiaj zadbaj o swoją edukację, wybierając odpowiednią szkołę policealną!

Czytaj Więcej

Elbląg

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

Każdy, kto chce nabyć dobrej jakości wyposażenie do zakładu przemysłowego, znajdzie wszystko, czego potrzebuje w asortymencie firmy AMG. Działalność przedsiębiorstwa skupia się na łączeniu wysokiej klasy urządzeń różnych producentów i tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, które poprawią jakość wyrobów, przyspieszą i zautomatyzują wiele procesów.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się inklinometry elektryczne. Umożliwiają one pomiar kąta wychylenia obiektu względem pionu, który został wyznaczony poprzez siłę grawitacji. Urządzenie jest wyjątkowo funkcjonalne, działa precyzyjnie i można je wykorzystać przy wykonywaniu wykopów, określać odpowiednie położenie paneli fotowoltaicznych czy regulować ustawienie łóżek szpitalnych. Konstrukcja sprzętu pozwala na jego instalację w sześciu pozycjach. Obudowa jest trwała, dostosowana do pracy w wysokich i niskich temperaturach. Do zestawu dołączona jest gwarancja producenta oraz certyfikat. Oferta obejmuje kilkanaście modeli w różnych rozmiarach.

Czytaj Więcej