KANCELARIA NOTARIALNA MAGDALENA PŁACHTA-BAŚCIK - Kancelaria oświęcim


KANCELARIA NOTARIALNA MAGDALENA PŁACHTA-BAŚCIK
Dodano: 2020-07-10Tel: 788 300 215
Strona: https://oswiecimnotariusz.pl/
Adres: Turystyczna 1
Miasto: Bieruń
Kod pocztowy: 43--15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Przepisanie hipoteki czy też sporządzenie aktu przekazania darowizny to sprawy, jakimi na co dzień zajmuje się notariusz. Niejedna kancelaria w Oświęcimiu zaoferuje bogaty zakres świadczonych usług. 

Wśród wielu znajduje się również Kancelaria Prawna Magdalena Płachta-Baścik, która od lat działa w branży. Prócz bezpłatnych porad i udzielanych informacji, notariusz świadczy także usługi sporządzania aktów notarialnych, aktów ustanowienia hipotek, jak również przygotowywania pełnomocnictw czy spisywania protokołów z różnego typu zgromadzeń i zebrań. Koszty poniesione za usługi notariusza są zgodne z nałożonymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości regulacjami. Na stronie internetowej znaleźć można szereg informacji o świadczonych usługach, jak również dane teleadresowe do wspomnianej kancelarii prawnej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Częstochowa

P.H. BAU-TEC

Ładowarka do akumulatorów żelowych od BAU-TEC idealnie sprawdzi się nie tylko przy ładowaniu akumulatorów samochodowych, ale również wielu innych urządzeń mechanicznych. Ładowarki polecanego sprzedawcy pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktu w dobrej cenie. Idealnie sprawdzają się w okresie jesieni i zimy, kiedy to akumulatory w samochodach są narażone na rozładowanie przez grzanie w aucie oraz występujące mrozy.

Pełen wybór ładowarek mieści się na stronie internetowej bau-tec.pl, na którą serdecznie zapraszamy. Proste w obsłudze, funkcjonalne, bezawaryjne i w dobrej cenie- takie atuty cechują dobrej jakości ładowarki dla żelowych akumulatorów w BAU-TEC. Pośród asortymentu znajdują się również akcesoria, takie jak kable rozruchowe.

Czytaj Więcej

Lubliniec

Księciunio

Nowoczesne i solidne prowadnice Rejs to świetna propozycja dla wszystkich klientów, którym zależy na wysokiej jakości, korzystnych cenach i możliwości długotrwałego użytkowania zakupionych elementów meblowych. Można nabyć je na stronie internetowej, która widnieje pod adresem: ksieciunio.pl. Ten sklep online posiada w asortymencie wyłącznie najlepsze akcesoria, produkowane przez znane i cenione w branży marki.

Godny zaufania dostawca elementów do systemów meblowych zaprasza do zapoznania się z prezentowaną ofertą oraz zachęca do składania zamówień. Zdecydowanie warto zainteresować się asortymentem tego sklepu, który jest wystarczająco bogaty, żeby każdy mógł wybrać spośród niego idealne dla siebie akcesoria. Co ważne - są one dostępne w korzystnych cenach i prezentują najwyższą jakość użytkową.

Czytaj Więcej

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Jakościowy impregnat to podstawa odpowiedniej pielęgnacji butów, jednak jego zastosowanie wiąże się również z koniecznością pamiętania o innych czynnościach.

Efektywna impregnacja butów wymaga przestrzegania kilku zasad. Należy pamiętać, by przed użyciem preparatu obuwie dokładnie oczyścić i osuszyć. Zaleca się suszenie w temperaturze pokojowej i unikanie bliskiego kontaktu z grzejnikami, by skóra buta nie popękała. Bardzo istotnym aspektem jest również wybór impregnatu. Produkty oferowane przez Impragnol cieszą się popularnością wśród wielu ludzi. Warto zaufać sprawdzonej marce i zainwestować w jakościowy produkt. Więcej porad znaleźć można na stronie impragnol.pl.

Impragnol oferuje jakościowe preparaty w przystępnych cenach, dlatego może pochwalić się uznaniem klientów. Warto dołączyć do zadowolonych klientów marki i cieszyć się skutecznie zaimpregnowanym obuwiem.

Czytaj Więcej