Notariusz stęszew - KANCELARIA NOTARIALNA HANNA JAWORSKA MARTA POTURALSKA SPÓŁKA CYWILNA


KANCELARIA NOTARIALNA HANNA JAWORSKA MARTA POTURALSKA SPÓŁKA CYWILNA
Dodano: 2020-06-04Tel: 0048604133921
Strona: https://kancelaria-mosina.pl/
Adres: Poznańska 2
Miasto: Mosina
Kod pocztowy: 62-050

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Notariusz to zawód zaufania publicznego, co pozwala mu na tworzenie aktów notarialnych potwierdzających wykonanie czynności prawnej przez konkretną osobę. Dlatego też warto rozważyć skorzystanie z jego usług w przypadku podejmowania różnych zobowiązań. Kancelaria Notarialna w Mosinie Notariusz Hanna Jaworska oraz Notariusz Marta Poturalska świadczy tego typu usługi.

Przed udaniem się do notariusza warto dokładnie sprawdzić ofertę oraz upewnić się, że pracownicy danego podmiotu mają wszystkie stosowne uprawnienia. Notariusz działa w Stęszewie oraz innych miejscowościach.

Biuro notarialne świadczy usługi z zakresu:

  • spisywania protokołów,

  • przygotowywania projektów oświadczeń, aktów, dokumentów biznesowych,

  • sporządzanie poświadczeń autentyczności,

  • sporządzanie testamentów,

  • tworzenie wniosków o wpis do ksiąg wieczystych,

  • asystowanie podczas zawierania umów najmu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Firma, której ofertę zobaczyć można na stronie internetowej: fachowe-przeprowadzki.pl, zaprasza do weryfikacji zakresu usług, w ramach których realizowane są kompleksowe przeprowadzki i transport rozmaitych przedmiotów. Firma oferuje między innymi profesjonalny przewóz fortepianów w Poznaniu i okolicach. To propozycja dla posiadaczy dużych instrumentów, którzy potrzebują sprawnego transportu w wybrane miejsce docelowe.

Prezentowana firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem, również z transportem wielkogabarytowych pianin, które dodatkowo wymagają ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Warto zaufać profesjonalistom i powierzyć im swoje meble oraz akcesoria - skutecznie, szybko i z ostrożnością zostaną one przewiezione w wyznaczone miejsce. Satysfakcja klientów jest priorytetem tej firmy.

Czytaj Więcej

Gądki

Ebordi s.c.

Ebordi serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą usługowo-sprzedażową, która polega na produkowaniu wysokiej jakości taśm dwu- i jednostronnie klejących, foli stretchowych, taśm naprawczych i wielu innych podobnych artykułów. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, jak i firm, które poszukują trwałych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych w wielu przedsiębiorstwach.

Folia maszynowa jest jednym z chętniej kupowanych artykułów ze względu na szerokie zastosowanie oraz jej niską cenę rynkową. Tego typu folia idealnie sprawdza się owijania pakunków na paletach. Dzięki niej ochrania się towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i skutecznie zabezpiecza przed rozdarciem opakowania lub jego uszkodzeniem w innych mechaniczny sposób. Zachęcamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedażowej!

Czytaj Więcej

Poznań

Fabryka Schodów

Żeby nie martwić się na zapas problemami, które mogą wyniknąć z braku odpowiednich zabezpieczeń w Twoim domu, lepiej już na zapas zacznij myśleć o tym, jak możesz zamontować wszelkie udogodnienia, które sprawią, że będziesz zadowolony z tego, że tak dobrze to wygląda. Szczególnie też pamiętaj o tym, by zabezpieczyć schody, bo na nich dość często dochodzi do różnych wypadków. Pamiętaj więc o tym, że balustrady z Poznania przygotowane zostały w taki sposób, by każdy miał gwarancję bezpieczeństwa i mógł pokonywać schody każdego dnia bez żadnych obaw. 

Gdzie jednak szukać balustrad, które warto montować? Na stronie fabrykaschodow.com.pl znajduje się oferta sprawdzonego producenta, który na pewno zadowoli Cię do tego stopnia, że za każdym razem, kiedy będzie potrzeb a wymiana balustrad czy schodów, to Twoje myśli zwrócą się od razu w jego stronę. 

Czytaj Więcej