Prawnik nml | Kancelaria Adwokacka adwokat Tomasz Radziwilski


Kancelaria Adwokacka adwokat Tomasz Radziwilski
Dodano: 2022-12-16Tel: +48 668-045-091
Strona: https://adwokat-ilawa.pl/
Adres: Wyszyńskiego 31C
Miasto: Iława
Kod pocztowy: 14-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Na stronie adwokat-ilawa.pl przedstawiono ofertę kancelarii adwokackiej działającej na terenie Iławy oraz NML. Prawnik prowadzi konsultacje i specjalizuje się w prawie:

  • karnym (reprezentowanie osób oskarżonych w postępowaniach o przestępstwa i wykroczenia oraz obrona pokrzywdzonych),
  • cywilnym (sporządzanie pism procesowych oraz umów cywilnoprawnych, udzielanie porad),
  • odszkodowawczym (uzyskanie świadczeń z tytułu wypadku komunikacyjnego, w miejscu pracy czy błędu medycznego),
  • gospodarczym (obsługa prawna spółek i firm),
  • spadkowym (m.in. zachowek, wydziedziczenie, dział spadku),
  • rodzinnym (rozwody, unieważnienie małżeństwa, podział majątku).

Kancelaria obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. Na stronie zamieszczono szczegółowy zakres świadczonych usług wraz z danymi kontaktowymi.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Olsztyn

ACLARI DIAMONDS

Zaręczyny to wyjątkowe wydarzenie, do którego trzeba się przygotować w przemyślany sposób, aby zachować później jak najlepsze wspomnienia. Oczywiście warto również wziąć pod uwagę najważniejsze zasady savoir vivre, aby dobrze wypaść nie tylko w oczas wybranki, ale również jej najbliższej rodziny. Salon jubilerski ACLARI jest dużym wsparciem w tej kwestii, ponieważ pracownik punktu nie tylko pokaże Ci najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe w rozsądnej cenie, ale również możesz znaleźć wiele wskazówek i artykułów na stronie internetowej marki.

Z bloga dowiesz się głównie o najpopularniejszych tradycjach związanych z zaręczynami, dotyczą one przede wszystkim przebiegu wydarzenia i towarzyszących mu okoliczności, ale również zwyczajów związanych na przykład z noszeniem pierścionka na właściwym palcu.

Czytaj Więcej

Warszawa

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Wiele młodych osób poszukuje wartościowych placówek edukacyjnych, a takie z pewnością są Szkoły Mydłowskiej. To szkoła policealna zaoczna z Warszawy, która oferuje dostęp do atrakcyjnej oferty nauczania dla każdego!

Prócz szkoły policealnej, znaleźć tam możesz również technikum, liceum, a także szereg kursów, które pomagają w zdobyciu interesującej pracy. Kadra nauczycielska składa się z osób o bogatej wiedzy ogólnej, jak i kierunkowej, dzięki czemu podczas zajęć zawodowych, można liczyć na wiele ciekawych i wartościowych informacji. Chcąc dowiedzieć się więcej, najlepiej jeszcze dzisiaj odwiedzić stronę internetową placówki i zapoznać się z wszystkimi możliwościami nauczania. Czeka tam także historia szkoły, galeria zdjęć i wiele więcej! Nie zwlekaj, jeszcze dzisiaj zadbaj o swoją edukację, wybierając odpowiednią szkołę policealną!

Czytaj Więcej

Olsztyn

Kancelaria Notarialna Notariusz Małgorzata Wosik-Paziewska

Notariusz z tej kancelarii to prawnik wykonujący zawód zaufania publicznego. W zakres jego kompetencji wchodzi udzielanie klientom niezbędnych informacji związanych z aktami notarialnymi, intercyzami oraz innymi pismami. W firmie, jaką reprezentuje, można stworzyć testamenty mające moc prawną oraz dowiedzieć się, w jaki sposób założyć własną spółkę lub działalność innego typu. Czynności notarialne mają miejsce w Olsztynie, a wszystkie informacje przekazywane specjalistom podczas spotkań nigdy nie dostają się w niepowołane ręce.

Przedsiębiorstwo kieruje ofertę do osób planujących nabyć nieruchomość, ponieważ w takich sytuacjach niezbędne jest podpisanie umowy przygotowanej przez prawnika. Kancelaria notarialna Małgorzaty Wosik-Paziewskiej gwarantuje dyskrecję oraz brak jakichkolwiek opóźnień. Jej przedstawiciele tworzą umowy przedwstępne, umowy darowizny, zbycia prawa użytkowania wieczystego oraz o zrzeczenie się dziedziczenia przez spadkobierców. Przygotowują także intercyzy oraz testamenty.

Czytaj Więcej