Mobilne hale magazynowe


Hale Namioty S.C
Dodano: 2020-02-28Tel: 881 440 262
Strona: https://www.halenamioty.com.pl/
Adres: Lipowa 6
Miasto: Stęszew
Kod pocztowy: 62-060

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Sporo firm przenosi się z miejsca na miejsce ze swoją działalnością, dlatego potrzebuje obiektów, które można przenosić razem z nią. Nic więc dziwnego, że obecnie na rynku bardzo dużą popularnością cieszą się mobilne hale magazynowe. Konstrukcja takich hal jest trwała i z łatwością daje się zdemontować, dlatego można je przenieść w inne miejsce w ciągu zaledwie kilku dni. Osoby zainteresowane taką ofertą mogą odwiedzić stronę halenamioty.com.pl, gdzie znajdą przedsiębiorstwo produkujące, sprzedające i wynajmujące wysokiej klasy hale namiotowe.

Konsultanci firmy są w stanie dobrać idealne rozwiązania do potrzeb każdej działalności, wyposażając obiekt na przykład w bramy wjazdowe o odpowiedniej wysokości nawet dla samochodów ciężarowych. W ofercie można znaleźć hale od 10 do 25 m szerokości i nieograniczonej długość. Do ich budowy wykorzystano materiały wysokiej jakości takie jak stal ocynkowana, aluminium, membrana PCV gwarantujące wieloletnie funkcjonowanie. Poza sprzedażą firma prowadzi też wynajem w bardzo atrakcyjnych cenach każdego rodzaju hal dostosowanych do potrzeb klienta.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Firma, której ofertę zobaczyć można na stronie internetowej: fachowe-przeprowadzki.pl, zaprasza do weryfikacji zakresu usług, w ramach których realizowane są kompleksowe przeprowadzki i transport rozmaitych przedmiotów. Firma oferuje między innymi profesjonalny przewóz fortepianów w Poznaniu i okolicach. To propozycja dla posiadaczy dużych instrumentów, którzy potrzebują sprawnego transportu w wybrane miejsce docelowe.

Prezentowana firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem, również z transportem wielkogabarytowych pianin, które dodatkowo wymagają ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Warto zaufać profesjonalistom i powierzyć im swoje meble oraz akcesoria - skutecznie, szybko i z ostrożnością zostaną one przewiezione w wyznaczone miejsce. Satysfakcja klientów jest priorytetem tej firmy.

Czytaj Więcej

Wągrowiec

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wielspin zaprasza do zapoznania się z proponowanymi przez nich harmonogramami turnusów dla wszystkich zainteresowanych. Turnusy dla seniorów odbywają się w systemach 14-dniowych, co pozwala na odpoczynek, skorzystanie ze wszystkich zabiegów zapewnionych w ofercie oraz polepszenie swojego samopoczucia, a nawet zdrowia. Miejsce rehabilitacyjne to malowniczy ośrodek nad jeziorem, gdzie pośród wielu drzew i ciszy można zapomnieć o problemach dotyczących stanu zdrowia.

Turnusy są skierowane do osób, które:

  • mają Chorobę Parkinsona,
  • są z Zespołem Downa,
  • są po mastektomii,
  • są z upośledzeniem umysłowym,
  • mają dysfunkcję narządów ruchu.

Warto przejrzeć wolne terminy, które są podane na oficjalnej witrynie internetowej ośrodka. Turnusy mogą być przecenione, dlatego warto śledzić na bieżąco informacje o terminarzu.

Czytaj Więcej

Gądki

Ebordi s.c.

Ebordi serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą usługowo-sprzedażową, która polega na produkowaniu wysokiej jakości taśm dwu- i jednostronnie klejących, foli stretchowych, taśm naprawczych i wielu innych podobnych artykułów. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, jak i firm, które poszukują trwałych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych w wielu przedsiębiorstwach.

Folia maszynowa jest jednym z chętniej kupowanych artykułów ze względu na szerokie zastosowanie oraz jej niską cenę rynkową. Tego typu folia idealnie sprawdza się owijania pakunków na paletach. Dzięki niej ochrania się towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i skutecznie zabezpiecza przed rozdarciem opakowania lub jego uszkodzeniem w innych mechaniczny sposób. Zachęcamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedażowej!

Czytaj Więcej