Kamień naturalny poznań - http://granit-bruk.pl/


GRANIT-BRUK
Dodano: 2021-11-24Tel: 506-275-957
Strona: http://granit-bruk.pl/
Adres: Gnieźnieńska 32
Miasto: Janikowo
Kod pocztowy: 62-006

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Funkcjonujące pod nazwą GRANIT-BRUK przedsiębiorstwo z podpoznańskiej Kobylnicy zajmuje się sprzedażą oraz dowozem różnego typu kamienia — surowego bądź już obrobionego. Sprawdza się on nie tylko jako surowiec budowlany, ale i jako kamień ozdobny, np. przy wykańczaniu ogrodów i oczek wodnych, podjazdów i ścieżek spacerowych lub elewacji budynków. Kamień naturalny dostępny pod Poznaniem występuje w wielu rodzajach, wielkościach oraz wariantach.

Mowa m.in. o starannie wyselekcjonowanych otoczakach (mających też właściwości chroniące system korzeniowy roślin przed przegrzaniem), marmurach (podnoszących dodatkowo pH gleby), bazaltach (bardzo twardych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne). Różnią się one kształtem oraz strukturą, występują też w wielu barwach. Otoczak może być np. biały albo czerwony.

Bardzo ciekawe są również warianty łamane o niepowtarzalnych kształtach. Mogą one służyć do instalacji artystycznych, a te większe nadadzą się nawet jako podstawa pod meble ogrodowe czy jako skalniaki.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W OKOLICY

Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Firma, której ofertę zobaczyć można na stronie internetowej: fachowe-przeprowadzki.pl, zaprasza do weryfikacji zakresu usług, w ramach których realizowane są kompleksowe przeprowadzki i transport rozmaitych przedmiotów. Firma oferuje między innymi profesjonalny przewóz fortepianów w Poznaniu i okolicach. To propozycja dla posiadaczy dużych instrumentów, którzy potrzebują sprawnego transportu w wybrane miejsce docelowe.

Prezentowana firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem, również z transportem wielkogabarytowych pianin, które dodatkowo wymagają ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Warto zaufać profesjonalistom i powierzyć im swoje meble oraz akcesoria - skutecznie, szybko i z ostrożnością zostaną one przewiezione w wyznaczone miejsce. Satysfakcja klientów jest priorytetem tej firmy.

Czytaj Więcej

Wągrowiec

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wielspin zaprasza do zapoznania się z proponowanymi przez nich harmonogramami turnusów dla wszystkich zainteresowanych. Turnusy dla seniorów odbywają się w systemach 14-dniowych, co pozwala na odpoczynek, skorzystanie ze wszystkich zabiegów zapewnionych w ofercie oraz polepszenie swojego samopoczucia, a nawet zdrowia. Miejsce rehabilitacyjne to malowniczy ośrodek nad jeziorem, gdzie pośród wielu drzew i ciszy można zapomnieć o problemach dotyczących stanu zdrowia.

Turnusy są skierowane do osób, które:

  • mają Chorobę Parkinsona,
  • są z Zespołem Downa,
  • są po mastektomii,
  • są z upośledzeniem umysłowym,
  • mają dysfunkcję narządów ruchu.

Warto przejrzeć wolne terminy, które są podane na oficjalnej witrynie internetowej ośrodka. Turnusy mogą być przecenione, dlatego warto śledzić na bieżąco informacje o terminarzu.

Czytaj Więcej

Gądki

Ebordi s.c.

Ebordi serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą usługowo-sprzedażową, która polega na produkowaniu wysokiej jakości taśm dwu- i jednostronnie klejących, foli stretchowych, taśm naprawczych i wielu innych podobnych artykułów. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, jak i firm, które poszukują trwałych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych w wielu przedsiębiorstwach.

Folia maszynowa jest jednym z chętniej kupowanych artykułów ze względu na szerokie zastosowanie oraz jej niską cenę rynkową. Tego typu folia idealnie sprawdza się owijania pakunków na paletach. Dzięki niej ochrania się towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i skutecznie zabezpiecza przed rozdarciem opakowania lub jego uszkodzeniem w innych mechaniczny sposób. Zachęcamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedażowej!

Czytaj Więcej