https://aptekazula.pl - Ziołomiód miętowy


Gospodarstwo Pasieczne Tomasz Zarzycki
Dodano: 2021-05-11Tel: 731010814
Strona: https://aptekazula.pl
Adres: Mickiewicza 61
Miasto: Świerki
Kod pocztowy: 82-230

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Na stronie aptekazula.pl można zamówić nie tylko miody, ale i ziołomiody, czyli wartościowe produkty będące połączeniem miodu oraz niektórych roślin. Są one nabywane ze względu na walory zdrowotne oraz obecność cennych dla organizmu enzymów. Artykuły te powstają poprzez podanie pszczołom odpowiednio przygotowanej pożywki, na którą składają się zazwyczaj macierzanki, pokrzywy, aronia lub mięta, których substancje czynne wzbogacają miody różnych typów. Na zainteresowanych czeka niedrogi ziołomiód miętowy pozbawiony konserwantów i sztucznych barwników.

Jest on zamawiany ze względu na liczne witaminy znajdujące się w składzie. Można go spożywać nawet kilka razy dziennie po jednej łyżeczce. Niektórzy wykorzystują go w kuchni jako dodatek do naleśników, koktajli lub owsianek. Należy przechowywać go w temperaturze pokojowej, ponieważ gorąco sprawia, że traci cenne związki, takie jak aminokwasy.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W OKOLICY

Lębork

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Skomplikowane sprawy sądowe lub przekład dokumentacji prawniczej, która bardzo często napisana jest niezrozumiałym językiem - to właśnie w takich sytuacjach pomóc mogą adwokaci z Lęborka, którzy swoje usługi oferują właśnie w tej miejscowości. Specjalizują się w przepisach prawa pracy, prawa administracyjnego czy prawa rodzinnego. Swoje usługi kierują zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, w zależności od potrzeb.

Na stronie internetowej: adwokat-gaffke.pl znajduje się kompleksowy opis zakresu działalności. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia prawnego, może skonsultować się w celu uzyskania porady prawnej lub przełożenia dokumentacji. Korzystanie z usług profesjonalnych adwokatów sprawia, że wszystko będzie odbywać się zgodnie z przepisami prawa, co jest bardzo ważne.

Czytaj Więcej

Wejherowo

PROMES Sp. z o.o.

Od 1989 roku Broker Promes zapewnia profesjonalną obsługę klientów firmowych w całej Polsce. Dla spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, zespół specjalistów proponuje przewalutowanie drogą internetową. Wymiana walut online dla firm pozwoli na szybkie przewalutowanie odpowiedniej kwoty na możliwych 21 walut świata. Dzięki tak szerokiej ofercie usługowej każde przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na oszczędności wynikające ze zmiany waluty na inną.

Szereg pozytywnych opinii o ofercie Broker Promes świadczy, że wymiana walut jest bezpieczna, a nadzór Narodowego Banku Polskiego daje gwarancję pewnej transakcji. Serdecznie pragniemy zaprosić do zarejestrowania się na stronie internetowej broker-promes.pl w celu dokonania wymiany walutowej po naprawdę korzystnym kursie. Dla zainteresowanych transakcjami walutowymi oferuje się również kantory stacjonarne.

Czytaj Więcej

Banino

Stowarzyszenie Pro Bono

Wielu ludzi charakteryzuje się wysokim poziomem empatii, ma chęć pomagania innym, dlatego decyduje się na otworzenie stowarzyszenia, które będzie wspierało tych w gorszej sytuacji życiowej. Wśród takich stowarzyszeń wymienić można między innymi Banino Pro Bono, które swoje działania kieruje w stronę potrzebujących osób bezdomnych.

Osoby bezdomne często są już zrezygnowane i nie widzą szans na powrót do normalnego życia. Tymczasem pobyt w schronisku przynależącym do stowarzyszenia ProBono Banino, może ten powrót naprawdę ułatwić. Bezdomni otrzymują dach nad głową, mają możliwość spożywania posiłków oraz dbania o higienę własną, co nie było możliwe, przebywając na zewnątrz. W zamian za takie warunki, zakwaterowani pomagają w wykonywaniu prac gospodarczych i porządkowych w ośrodku. Taki ośrodek jest zatem inicjatywą, która naprawdę dobrze wspiera bezdomnych.

Czytaj Więcej