Kominiarka zimowa


Firma Handlowa Piechpol Arkadiusz Piech
Dodano: 2020-08-26Tel: 781 053 062
Strona: https://www.piech-pol.eu/
Adres: Komparzów 36
Miasto: Kluczewsko
Kod pocztowy: 29-120

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Kiedy potrzebne są wysokiej jakości tekstylia przeznaczone do celów roboczych lub związanych z łowiectwem czy wędkarstwem, swoje poszukiwania warto rozpocząć od zapoznania się z ofertą Piech Pol. W jej skład wchodzi między innymi czapka kominiarka zimowa marki Art Master. Jest to solidny wyrób z mocnego materiału przeznaczony do ochrony głowy przed najbardziej dotkliwym chłodem. Model bardzo gruby i dwuwarstwowy dostępny jest w świetnej cenie.

Powyższy dystrybutor cieszy się niesłabnącą popularnością, od wielu lat oferując swoim klientom dostęp do starannie wyselekcjonowanego asortymentu. Jego specjalność to odzież robocza, myśliwska oraz wędkarska, a także praktyczne obuwie i akcesoria. Oferowane wyroby pochodzą od uznanych marek z polski i zza granicy, a dzięki bogatym kontaktom handlowym dostępne są w dużych ilościach i znakomitej propozycji finansowej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W OKOLICY

Miedziana Góra

Goti Automatyka

Oferta firmy Goti Automatyka zyskała duże uznanie. Trudno się temu dziwić, ponieważ mamy do czynienia z marką rozpoznawalną nie tylko na terenie województwa świętokrzyskiego. W ramach asortymentu dostępne są zarówno akcesoria oraz sprzęt niezbędne do tego, aby zainstalować i z powodzeniem użytkować bramę automatyczną o różnych parametrach oraz cechach technicznych. Firma zapewnia także kompleksowe usługi w tym zakresie, co warto w tym momencie wyraźnie podkreślić.

Cennik w tym aspekcie okazuje się atrakcyjny z punktu widzenia sporego grona konsumentów. Montaż bramy skrzydłowej w Kielcach daje szansę na to, aby cieszyć się właściwie zabezpieczonym wjazdem na teren posesji – zarówno prywatnej, jak też związanej z prowadzoną działalnością. Obsługa systemu jest banalnie prosta, a konserwacja także nie powinna sprawić nikomu problemu. Trzeba tylko zdecydować się na rekomendowane w tym miejscu rozwiązania.

Czytaj Więcej

Kielce

Skypack Maszyny Pakujące

Jeśli chodzi o sypkie produkty, ich pakowanie może nastręczać wielu problemów. Dlatego dobrym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w odpowiednie pionowe maszyny pakujące, które idealnie sprawdzają się w takim przypadku. Maszyny te zostały bowiem zaprojektowane tak, by skutecznie zamykać sypki materiał w różnego typu woreczkach, co robią niezwykle precyzyjnie i z dużą wydajnością, sięgającą nawet 200 opakowań na minutę.

Jednym z największych dystrybutorów tego typu sprzętu jest Skypack,czyli firma z bogatym doświadczeniem świadczenia tego typu usług swoim klientom. Korzystając z jej oferty każdy właściciel przemysłu będzie miał pewność, że z jednej strony otrzyma rozwiązanie wysoce zaawansowane technologicznie, a z drugiej takie, które będzie idealnie dopasowane do jego przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Czytaj Więcej

Końskie

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga

Świętokrzyskie przedsiębiorstwo inżyniera Zbigniewa Włudygi to producent urządzeń ochrony powietrza. Firma posiada w swojej ofercie różnego rodzaju filtry do odpylania gazów oraz elementy i podzespoły aparatury. Spółka zapewnia fachowe doradztwo, obsługe — w tym dostawę, montaż oraz przeszkolenie pracowników w obsługiwaniu urządzeń. Przedsiębiorstwo posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży.

Na stronie internetowej ekofiltr.pl można zapoznać się z ofertą gumy do śluz szczelinowych używanej do zamykania zbiorników filtrów. Jeśli klient posiada już śluzę, firma dostarczyć może same elementy gumowe. Przedsiębiorstwo idzie na rękę każdemu posiadającemu niestandardowe oczekiwania i dopasowuje swoją ofertę do indywidualnych oczekiwań. Firma zaprasza do współpracy i zapoznania się z asortymentem na witrynie internetowej.

Czytaj Więcej