Płyty drogowe kraków


Falkon International Sp z o.o.
Dodano: 2022-01-09Tel: + 48 727 412 777
Strona: https://www.falkoninternational.pl/
Adres: Architektów 12
Miasto: Rzeszów
Kod pocztowy: 35-082

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Wiedza, doświadczenie i stale poszerzany asortyment pozwalają renomowanej firmie Falkon International w pełni odpowiadać na potrzeby klientów w obszarze nowoczesnych zabezpieczeń gruntu przed ekstremalnymi obciążeniami. W jej asortymencie czeka szeroka gama nowoczesnych rozwiązań wyróżniających się jakością wykonania oraz funkcjonalnością.

Przedsiębiorstwo działa w całej Polsce. Oferuje między innymi płyty drogowe w Krakowie i okolicach. Ich wykorzystanie to sposób na stworzenie tymczasowych dróg dojazdowych wykorzystywanych na placach budowy, czy innych realizacjach inżynieryjnych lub energetycznych.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Rzeszów

FRATERIS-AQUA

Prace na wysokościach powinny być zawsze wykonywane w sposób bezpieczny. Niezwykle ważne jest, aby w tym wypadku zadbać o przestrzeganie zasad BHP. Jeśli potrzebna jest Ci firma alpinistyczna, która zajmie się myciem świetlików okiennych, powinieneś zajrzeć na frateris-aqua.pl i zapoznać się z obowiązującą ofertą jednej z firm. To firma, która w swojej ofercie ma również profesjonalne mycie szyb na wysokościach, malowanie elewacji czy odkurzanie konstrukcji stalowych. Z jej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

To firma, która gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług, a także stara się, by wszelkie prace były wykonywane z poszanowaniem zasad BHP. To firma, która działa głównie na terenie województwa podkarpackiego, ale stałych klientów ma na terenie całej Polski.

Czytaj Więcej

Jedlicze

Abikon Producent

Klienci lubią dowiadywać się o nowych promocjach czy bonusach. Aby im to ułatwić, warto w firmie ustawić pojemnik na ulotki. Dobrym jednak pomysłem jest wybranie takiego, który został wykonany w sposób estetyczny. Na stronie abikon-producent.pl masz możliwość wyboru różnych kieszeni na ulotki o różnych rozmiarach. Wykonywane są one z plexi, dlatego też są lekkie. Mogą być one wykorzystywane nie tylko w prywatnych firmach, ale również urzędach i budynkach użyteczności publicznej.

Dodatkowo oferta opisywanej firmy obejmuje również gabloty informacyjne. Oferowane są gabloty, które wykonywane z profili aluminiowych i stalowych. Ich zaletą jest to, że profile mogą być malowane tak naprawdę na dowolny kolor. Dlatego też problem niedopasowania tak naprawdę nie istnieje. Wspomniana wyżej firma posiada w swojej ofercie także potykacze i wizytowniki.

Czytaj Więcej

Rzeszów

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Budujesz dom o nowoczesnej bryle i nie możesz się zdecydować, jaką dachówkę wybrać? Zajrzyj może na stronę bisbud.com.pl, gdzie znajdziesz najpiękniejsze i najbardziej odpowiednie do nowoczesnego stylu dachówki. Hurtownia z Rzeszowa od lat współpracuje z marką Röben, która w swojej ofercie ma wiele ciekawych modeli pokryć dachowych. Do nowoczesnych budynków doskonale nadawać się będą dachówki Bergamo dostępne w trzech kolorach: antracyt angobowany, szary matowy angobowany i czerwony angobowany. Jest to płaska dachówka idealna na nieskomplikowane dachy ceniona przez klientów preferujących minimalistyczne, proste formy. 

Innym produktem, który również może być wykorzystany do krycia dachów nowoczesnych budynków, jest dachówka Piemont, która nie tylko pięknie prezentuje się na domach utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, ale także zapewnia wyjątkową szczelność i odporność na wszystkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Są to dachówki ze spłaszczoną falą w bardzo szerokiej palecie barw, zatem łatwo ją dobrać do każdej elewacji. W razie trudności można skorzystać z pomocy personelu.

Czytaj Więcej