Gumy do śluz szczelinowych


EKO-FILTR Zbigniew Włudyga
Dodano: 2020-03-05Tel: 413727638
Strona: https://www.ekofiltr.pl/
Adres: Pułaskiego 7
Miasto: Końskie
Kod pocztowy: 26-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Świętokrzyskie przedsiębiorstwo inżyniera Zbigniewa Włudygi to producent urządzeń ochrony powietrza. Firma posiada w swojej ofercie różnego rodzaju filtry do odpylania gazów oraz elementy i podzespoły aparatury. Spółka zapewnia fachowe doradztwo, obsługe — w tym dostawę, montaż oraz przeszkolenie pracowników w obsługiwaniu urządzeń. Przedsiębiorstwo posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży.

Na stronie internetowej ekofiltr.pl można zapoznać się z ofertą gumy do śluz szczelinowych używanej do zamykania zbiorników filtrów. Jeśli klient posiada już śluzę, firma dostarczyć może same elementy gumowe. Przedsiębiorstwo idzie na rękę każdemu posiadającemu niestandardowe oczekiwania i dopasowuje swoją ofertę do indywidualnych oczekiwań. Firma zaprasza do współpracy i zapoznania się z asortymentem na witrynie internetowej.

Komentarz opublikowany przez: smallbird617
Dodany: 2020-06-22 11:29:27

Filtry odpylające dla przemysłu w ich wydaniu okazały się dla nas nowoczesnym i wydajnym rozwiązaniem. Zajrzyjcie sobie sami na ich stronę www i zapoznajcie się z tym, z czego słyną w branży. :)

Ocena: 3
W OKOLICY

Miedziana Góra

Goti Automatyka

Oferta firmy Goti Automatyka zyskała duże uznanie. Trudno się temu dziwić, ponieważ mamy do czynienia z marką rozpoznawalną nie tylko na terenie województwa świętokrzyskiego. W ramach asortymentu dostępne są zarówno akcesoria oraz sprzęt niezbędne do tego, aby zainstalować i z powodzeniem użytkować bramę automatyczną o różnych parametrach oraz cechach technicznych. Firma zapewnia także kompleksowe usługi w tym zakresie, co warto w tym momencie wyraźnie podkreślić.

Cennik w tym aspekcie okazuje się atrakcyjny z punktu widzenia sporego grona konsumentów. Montaż bramy skrzydłowej w Kielcach daje szansę na to, aby cieszyć się właściwie zabezpieczonym wjazdem na teren posesji – zarówno prywatnej, jak też związanej z prowadzoną działalnością. Obsługa systemu jest banalnie prosta, a konserwacja także nie powinna sprawić nikomu problemu. Trzeba tylko zdecydować się na rekomendowane w tym miejscu rozwiązania.

Czytaj Więcej

Kluczewsko

Firma Handlowa Piechpol Arkadiusz Piech

Kiedy potrzebne są wysokiej jakości tekstylia przeznaczone do celów roboczych lub związanych z łowiectwem czy wędkarstwem, swoje poszukiwania warto rozpocząć od zapoznania się z ofertą Piech Pol. W jej skład wchodzi między innymi czapka kominiarka zimowa marki Art Master. Jest to solidny wyrób z mocnego materiału przeznaczony do ochrony głowy przed najbardziej dotkliwym chłodem. Model bardzo gruby i dwuwarstwowy dostępny jest w świetnej cenie.

Powyższy dystrybutor cieszy się niesłabnącą popularnością, od wielu lat oferując swoim klientom dostęp do starannie wyselekcjonowanego asortymentu. Jego specjalność to odzież robocza, myśliwska oraz wędkarska, a także praktyczne obuwie i akcesoria. Oferowane wyroby pochodzą od uznanych marek z polski i zza granicy, a dzięki bogatym kontaktom handlowym dostępne są w dużych ilościach i znakomitej propozycji finansowej.

Czytaj Więcej

Kielce

P.H.U. Dekor

Za sprawą doświadczonej firmy Dekor wielu nabywców z województwa świętokrzyskiego ma szansę zaopatrywać się w doskonale zaprojektowane i starannie wykonane skrzydła drzwiowe. Poza nimi w asortymencie czekają również bramy garażowe, okna czy systemy parapetowe. Każdy element jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, a różnorodność designu i tworzyw pozwala dobrać wszystkim klientom te elementy, jakie odpowiadają ich preferencjom.

Wytrzymałe i funkcjonalne drzwi wewnętrzne w Kielcach to już żadne wyzwanie. Konieczne jest tylko złożenie zamówienia, a realizacja będzie wręcz ekspresowa. Możliwa jest współpraca w aspekcie montażu, a poza tym fachowe doradztwo na każdym etapie. Kompetencje personelu zatrudnianego w salonie pomogą w wybraniu idealnego produktu dopasowanego do pomieszczenia.

Czytaj Więcej