https://crazycat.studio/ | Animacja reklamowa


Crazy Cat Studio
Dodano: 2019-09-09Tel: 510 772 141
Strona: https://crazycat.studio/
Adres: Kwiatowa 11
Miasto: Wilkowice
Kod pocztowy: 43--36

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

W marketingu internetowym istnieje podział na dwa modele promocji. Jednym z nich jest SPAM, który to polega na masowym wysyłaniu wiadomości, postów, komentarzy i wykonywaniu działań, które w sposób partyzancki mają przekonać klienta do skorzystania z usług lub zakupu produktu. Okazuje się jednak, że model ten irytuje klientów, którzy nie dość, że nie skorzystają z oferty firmy, to wręcz zniechęcą się do niej i ostrzegą przed nią znajomych. Widać zatem, że model ten skuteczny nie jest.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest dawanie wartości klientom. Jednak w jaki sposób można to zrobić?

Najlepszym na to pomysłem jest animacja reklamowa. Jest to swego rodzaju film, który może przyjąć różnorodny charakter. Jednak jego atrakcyjna dla oka forma, przykuwający uwagę sposób narracji oraz ciekawa historia sprawi, że klient nie tylko zainteresuje się firmą, ale i wzbudzi to jego zaufanie na dłużej.

Jeśli zatem interesuje kogoś taka animacja, to zdecydowanie powinien skorzystać z usług studia Crazy Cat.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Kalna

Adwebia

Dokonywanie zakupów przez internet to wygodny sposób, który preferuje wielu konsumentów. Takie rozwiązanie ułatwia nam szybkie dotarcie do całego asortymentu danej firmy oraz jest znaczącą oszczędnością czasu. Nic więc dziwnego, że wielu klientów decyduje się zakupy w sklepach internetowych. Aby dopasować się do ich potrzeb, konieczne jest posiadanie czytelnego sklepu, który zachęci odbiorców do zapoznania się z ofertą.

Tworzenie sklepów internetowych na Śląsku to zadanie dla profesjonalnej firmy Adwebia, która pomaga swoim klientom w zbudowaniu marki w Internecie. Projektowane przez nią sklepy niestacjonarne to w pełni przejrzyste i łatwe w obsłudze strony, które sprawią, że zakupy przez Internet stają się wyjątkowo łatwe. Wyróżnij swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji i stwórz wyjątkowy e-sklep razem z agencją interaktywną Adwebia.

Czytaj Więcej

Wrocław

RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Kochasz muzykę i nie wyobrażasz sobie dnia, w którym nie poświęciłbyś przynajmniej odrobiny czasu na posłuchanie swoich ulubionych kawałków? Jeżeli muzyka towarzyszy Ci zazwyczaj w drodze do pracy, szkoły lub podczas powrotu do domu, z pewnością do słuchania jej używasz słuchawek. Jeżeli dysponujesz standardowym modelem dołączonym np. do zakupionego telefonu, zapewne ich jakość nie jest rewelacyjna, a już na pewno mogłaby być lepsza. Jeżeli po pewnym czasie odczuwasz dyskomfort spowodowany niewygodnymi słuchawkami nieprzyjemnie uwierającymi Cię, zdecyduj się na zakup lepszego modelu.

Dobre słuchawki dokanałowe dostępne są w internetowym sklepie HEADBEAT.PL, gdzie możesz zamówić je prosto do domu. Możesz też wybrać się do tego sklepu w wersji stacjonarnej lub skontaktować się ze sprzedawcą telefonicznie. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.

Czytaj Więcej

Chróstnik

Sweet World sp.j.

Przedsiębiorstwo Sweet World od dawna pracuje na swoją stabilną i mocną pozycję w branży. Firma jest aktywna nie tylko w naszym kraju, lecz także na innych rynkach europejskich. Pełną prezentację asortymentu znajdziemy na stronach bardzo bogato zaopatrzonego sklepu internetowego. Klienci, odwiedzający witrynę, często szukają syropów do granitora obok kubków one slush czy kielichów do zimnych napitków.

Syrop do granitora to stężony roztwór soku owocowego, który, po rozrobieniu w odpowiednich proporcjach, można stosować do serwowania slushy, granity czy innych rodzajów mrożonych deserów i napojów.

Sweet World to sprawdzony partner biznesowy, którego można śmiało polecić, jako w pełni profesjonalnego dostawcę rozwiązań, z jakich korzystają cukiernie, lodziarnie oraz wszelkiego typu punkty gastronomiczne, gdzie serwuje się desery chłodzące.

Czytaj Więcej