Druk uv gdańsk | https://box-print.eu


BOX-PRINT.eu
Dodano: 2021-07-07Tel: 58 320 73 15
Strona: https://box-print.eu
Adres: Narwicka 2a
Miasto: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-577

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Specjalizacją omawianej firmy są usługi poligraficzne – w technologii off-setowej i cyfrowej. Odpowiadając na potrzebę kompleksowej obsługi klienta, zajmuje się ona również projektami graficznymi, oferuje usługę uszlachetniania i transportu. Firmy mające zapotrzebowanie na druk UV w Gdańsku mogą liczyć na wysoki standard i dobrą cenę.

Drukowane są tu najwyższej jakości opakowania, wizytówki, plakaty, ulotki, katalogi, foldery oraz teczki, a także papiery firmowe i koperty. Oferta obejmuje również notesy, foldery, raporty roczne oraz smycze i torby reklamowe. Klienci zamówić mogą też banery reklamowe, stoiska targowe, roll-upy i stojaki na ulotki, a także oklejanie samochodów i witryn. Wykorzystywane jest podłoże: papier, folia OWV i samoprzylepna, polipropylen, plexi, szkło, dibond, stal, drewno, blockout, frontline.

Firma z adresem internetowym box-print.eu służy także wsparciem doradczym.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Lębork

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Skomplikowane sprawy sądowe lub przekład dokumentacji prawniczej, która bardzo często napisana jest niezrozumiałym językiem - to właśnie w takich sytuacjach pomóc mogą adwokaci z Lęborka, którzy swoje usługi oferują właśnie w tej miejscowości. Specjalizują się w przepisach prawa pracy, prawa administracyjnego czy prawa rodzinnego. Swoje usługi kierują zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, w zależności od potrzeb.

Na stronie internetowej: adwokat-gaffke.pl znajduje się kompleksowy opis zakresu działalności. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia prawnego, może skonsultować się w celu uzyskania porady prawnej lub przełożenia dokumentacji. Korzystanie z usług profesjonalnych adwokatów sprawia, że wszystko będzie odbywać się zgodnie z przepisami prawa, co jest bardzo ważne.

Czytaj Więcej

Wejherowo

PROMES Sp. z o.o.

Od 1989 roku Broker Promes zapewnia profesjonalną obsługę klientów firmowych w całej Polsce. Dla spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, zespół specjalistów proponuje przewalutowanie drogą internetową. Wymiana walut online dla firm pozwoli na szybkie przewalutowanie odpowiedniej kwoty na możliwych 21 walut świata. Dzięki tak szerokiej ofercie usługowej każde przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na oszczędności wynikające ze zmiany waluty na inną.

Szereg pozytywnych opinii o ofercie Broker Promes świadczy, że wymiana walut jest bezpieczna, a nadzór Narodowego Banku Polskiego daje gwarancję pewnej transakcji. Serdecznie pragniemy zaprosić do zarejestrowania się na stronie internetowej broker-promes.pl w celu dokonania wymiany walutowej po naprawdę korzystnym kursie. Dla zainteresowanych transakcjami walutowymi oferuje się również kantory stacjonarne.

Czytaj Więcej

Banino

Stowarzyszenie Pro Bono

Wielu ludzi charakteryzuje się wysokim poziomem empatii, ma chęć pomagania innym, dlatego decyduje się na otworzenie stowarzyszenia, które będzie wspierało tych w gorszej sytuacji życiowej. Wśród takich stowarzyszeń wymienić można między innymi Banino Pro Bono, które swoje działania kieruje w stronę potrzebujących osób bezdomnych.

Osoby bezdomne często są już zrezygnowane i nie widzą szans na powrót do normalnego życia. Tymczasem pobyt w schronisku przynależącym do stowarzyszenia ProBono Banino, może ten powrót naprawdę ułatwić. Bezdomni otrzymują dach nad głową, mają możliwość spożywania posiłków oraz dbania o higienę własną, co nie było możliwe, przebywając na zewnątrz. W zamian za takie warunki, zakwaterowani pomagają w wykonywaniu prac gospodarczych i porządkowych w ośrodku. Taki ośrodek jest zatem inicjatywą, która naprawdę dobrze wspiera bezdomnych.

Czytaj Więcej