https://bioarcus.pl | Zamgławiacz do dezynfekcji


bioArcus Sp. z o.o
Dodano: 2022-04-05Tel: 22 654 05 75
Strona: https://bioarcus.pl
Adres: Białostocka 22
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 03-741

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Przedsiębiorstwo ze strony bioarcus.pl od wielu lat świadczy profesjonalne usługi rozmaitym firmom, zajmującym się gospodarką odpadami i wodno-ściekową. Współpracuje także z zakładami, których produkcja wiąże się z emisją przykrych zapachów, nieobojętnych dla środowiska. W jego ofercie można znaleźć rozmaite preparaty, których celem jest neutralizowanie odorów, jak również urządzenia do oczyszczania powietrza. Asortyment obejmuje też preparaty biologiczne, przyspieszające rozkład odpadów organicznych.

Można tam m.in. nabyć mobilny zamgławiacz do dezynfekcji, który wytwarza barierę antyodorową, oczyszcza powietrze i likwiduje zapylenie. W zależności od modelu, urządzenia te wytwarzają mokre lub suche bariery. Przedsiębiorstwo to może także zaoferować niewielkie, ergonomiczne zamgławiacze do wytworzenia mokrej mgły, obsługiwane przez jedną osobę, które nie wymagają stałego podłączenia do wody. Są to urządzenia o prostej konstrukcji, mogące pracować z wodą ze zbiorników przeciwpożarowych i deszczową.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Warszawa

Macromedica Centrum Medyczne

Z usług chirurga raczej nie korzysta się w błahych sprawach, przy wyborze takiego lekarza nie można więc pozwolić sobie na pochopne decyzje. Chirurg, który ma wykonać nawet drobny zabieg, mus być wysoko wykwalifikowany i kompetentny, by mógł zagwarantować pacjentowi powodzenie zabiegu oraz poczucie bezpieczeństwa, które jest niezwykle ważne.

Właśnie z tego powodu tak dużym zainteresowaniem cieszy się oferta chirurga z Warszawy, który przyjmuje w przychodni Macromedica. Cała ta placówka słynie z wysokiej jakości usług medycznych i zatrudniania tylko najlepszych lekarzy, można jej więc w pełni zaufać bez względu na to, jakie problemy chce się w niej leczy. Jej dużą zaletą są też atrakcyjne ceny, które są niższe od oferowanych w wielu innych stołecznych przychodniach, w których dodatkowo nie można liczyć na równie dobrą opiekę lekarską.

Czytaj Więcej

Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.

Wielu przedsiębiorców zadaje sobie pytanie, jak odliczyć vat. Nie ma wątpliwości, że przepisy dotyczące tego rodzaju podatku mogą sprawiać wiele trudności. Regulacje często się zmieniają i w związku z tym bardzo często są trudne do zinterpretowania. Prawidłowe rozliczenie podatku vat to z reguły nie lada wyzwanie. Warto zadbać więc o fachowe, profesjonalne wsparcie w tym zakresie.

Na stronie anyming.pl można zapoznać się z wachlarzem usług oferowanych przez Anyming Polska. Propozycja firmy uwzględnia działania w takich obszarach: VAT Compliance, zwrot VAT z państw Unii Europejskiej, audyt wewnętrzny VAT, szkolenia VAT, VAT helpline. Warto podkreślić, że klienci cenią Anyming Polska przede wszystkim za kompleksowość, rzetelność i solidność obsługi. Przedsiębiorstwo może też pochwalić się wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.

Czytaj Więcej

Warszawa

Lash Up!

Zamiast z zazdrością spoglądać na piękne i zadbane paznokcie koleżanek, sama wybierz się do salonu kosmetycznego. Lash Up! wykonuje manicure na Mokotowie w Warszawie. W ramach pielęgnacji dłoni oraz stóp możesz zdecydować się na manicure i pedicure:

  • klasyczny,
  • hybrydowy,
  • vinylux,
  • P Shain marki OPI,
  • japoński,
  • dla mężczyzn.

Oferta salonu obejmuje również zabiegi SPA, podczas których wykorzystywane są naturalne świece Ma Bouge.

Do wykonywania zabiegów stosowane są wysterylizowane narzędzia. Jednorazowe pilniki mogą zostać zabrane przez klientów. W przeciwnym wypadku są utylizowane. 

Zajrzyj na stronę lashup.pl, gdzie znajduje się galeria zdjęć paznokci wystylizowanych w salonie na Mokotowie.

Pamiętaj, że eleganckie paznokcie to podstawa zadbanej kobiety. Piękne dłonie będą Twoim atutem na rozmowie kwalifikacyjnej i w każdej innej sytuacji, gdzie pewność siebie jest bardzo istotna. 

Czytaj Więcej