Serwis Toyoty Poznań


Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja sp. j.




Dodano: 2019-11-10



Tel: 61 811 75 72
Strona: https://www.toyota-poznan.pl/
Adres: Obornicka 132
Miasto: Suchy Las
Kod pocztowy: Su-chy

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Jeśli samochody nie działają tak, jak powinny, nie ma sensu zwlekać. Trzeba udać się do serwisantów, którzy przyjrzą się całości i zadbają o to, aby maszyna wróciła do pełnej sprawności. Nie musi się to wiązać ze sporym wydatkiem, co także jest istotną kwestią. Doświadczony serwis Toyoty w Poznaniu stanowi szansę dla każdego, komu zależy na ekspresowej naprawie auta. Japońskie maszyny też czasami się psują, choć nie dzieje się to zbyt często.

Na kogo postawić, aby zyskać pewność, że usługa serwisowa zostanie zrealizowana szybko i profesjonalnie? Od wielu lat Ukleja to marka utożsamiana ze sprzedażą samochodów japońskich, ale to również znakomity punkt serwisowy. Zatrudniani specjaliści od mechaniki oraz elektroniki pokładowej zadbają o postawienie trafnej diagnozy. Kolejnym krokiem będzie usunięcie wszelkich technicznych problemów z samochodem.





Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.




W OKOLICY

Poznań

Fachowe-Przeprowadzki.pl

Firma, której ofertę zobaczyć można na stronie internetowej: fachowe-przeprowadzki.pl, zaprasza do weryfikacji zakresu usług, w ramach których realizowane są kompleksowe przeprowadzki i transport rozmaitych przedmiotów. Firma oferuje między innymi profesjonalny przewóz fortepianów w Poznaniu i okolicach. To propozycja dla posiadaczy dużych instrumentów, którzy potrzebują sprawnego transportu w wybrane miejsce docelowe.

Prezentowana firma doskonale poradzi sobie z każdym wyzwaniem, również z transportem wielkogabarytowych pianin, które dodatkowo wymagają ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia na czas transportu. Warto zaufać profesjonalistom i powierzyć im swoje meble oraz akcesoria - skutecznie, szybko i z ostrożnością zostaną one przewiezione w wyznaczone miejsce. Satysfakcja klientów jest priorytetem tej firmy.

Czytaj Więcej

Wągrowiec

WIELSPIN Sp. z o.o.

Wielspin zaprasza do zapoznania się z proponowanymi przez nich harmonogramami turnusów dla wszystkich zainteresowanych. Turnusy dla seniorów odbywają się w systemach 14-dniowych, co pozwala na odpoczynek, skorzystanie ze wszystkich zabiegów zapewnionych w ofercie oraz polepszenie swojego samopoczucia, a nawet zdrowia. Miejsce rehabilitacyjne to malowniczy ośrodek nad jeziorem, gdzie pośród wielu drzew i ciszy można zapomnieć o problemach dotyczących stanu zdrowia.

Turnusy są skierowane do osób, które:

  • mają Chorobę Parkinsona,
  • są z Zespołem Downa,
  • są po mastektomii,
  • są z upośledzeniem umysłowym,
  • mają dysfunkcję narządów ruchu.

Warto przejrzeć wolne terminy, które są podane na oficjalnej witrynie internetowej ośrodka. Turnusy mogą być przecenione, dlatego warto śledzić na bieżąco informacje o terminarzu.

Czytaj Więcej

Gądki

Ebordi s.c.

Ebordi serdecznie zaprasza do zapoznania się z ich ofertą usługowo-sprzedażową, która polega na produkowaniu wysokiej jakości taśm dwu- i jednostronnie klejących, foli stretchowych, taśm naprawczych i wielu innych podobnych artykułów. Marka cieszy się dużym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, jak i firm, które poszukują trwałych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych w wielu przedsiębiorstwach.

Folia maszynowa jest jednym z chętniej kupowanych artykułów ze względu na szerokie zastosowanie oraz jej niską cenę rynkową. Tego typu folia idealnie sprawdza się owijania pakunków na paletach. Dzięki niej ochrania się towar przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i skutecznie zabezpiecza przed rozdarciem opakowania lub jego uszkodzeniem w innych mechaniczny sposób. Zachęcamy już dziś do zapoznania się ze szczegółami oferty sprzedażowej!

Czytaj Więcej