https://aurus.edu.pl/ • Szkoły podstawowe ursynów


AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa
Dodano: 2020-04-15Tel: 22 641 57 22
Strona: https://aurus.edu.pl/
Adres: Poleczki 7
Miasto: Warszawa
Kod pocztowy: 02-822

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Liczne szkoły podstawowe znajdujące się na Ursynowie dbają o edukację dzieci, realizując program nauczania i troszcząc się o rozwój intelektualny uczniów. Znajdująca się tu Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aurus jest miejscem, które rozwija potencjał każdego ucznia. Nauczanie dwujęzyczne, wysoki poziom zajęć sportowych, a także nauczyciele, którzy rozwijają zainteresowania dzieci, sprawiają, że miejsce to jest wyjątkową placówką oświatową. 

Wszechstronne kształcenie uczniów, a także dbałość o ich rozwój społeczny i emocjonalny to priorytetowe zadania pracującej tu kadry. Niewielka liczba uczniów w klasach, a także bogaty program zajęć dodatkowych sprawiają, że każde dziecko szybko opanowuje materiał. Nauczyciele dbają o to, by odbywały się tu zarówno tradycyjne lekcje, jak i różnego rodzaju zabawy i warsztaty, dzięki czemu nauka jest przyjemnością i nie stresuje uczniów.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Kalna

Adwebia

Dokonywanie zakupów przez internet to wygodny sposób, który preferuje wielu konsumentów. Takie rozwiązanie ułatwia nam szybkie dotarcie do całego asortymentu danej firmy oraz jest znaczącą oszczędnością czasu. Nic więc dziwnego, że wielu klientów decyduje się zakupy w sklepach internetowych. Aby dopasować się do ich potrzeb, konieczne jest posiadanie czytelnego sklepu, który zachęci odbiorców do zapoznania się z ofertą.

Tworzenie sklepów internetowych na Śląsku to zadanie dla profesjonalnej firmy Adwebia, która pomaga swoim klientom w zbudowaniu marki w Internecie. Projektowane przez nią sklepy niestacjonarne to w pełni przejrzyste i łatwe w obsłudze strony, które sprawią, że zakupy przez Internet stają się wyjątkowo łatwe. Wyróżnij swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji i stwórz wyjątkowy e-sklep razem z agencją interaktywną Adwebia.

Czytaj Więcej

Wrocław

RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Kochasz muzykę i nie wyobrażasz sobie dnia, w którym nie poświęciłbyś przynajmniej odrobiny czasu na posłuchanie swoich ulubionych kawałków? Jeżeli muzyka towarzyszy Ci zazwyczaj w drodze do pracy, szkoły lub podczas powrotu do domu, z pewnością do słuchania jej używasz słuchawek. Jeżeli dysponujesz standardowym modelem dołączonym np. do zakupionego telefonu, zapewne ich jakość nie jest rewelacyjna, a już na pewno mogłaby być lepsza. Jeżeli po pewnym czasie odczuwasz dyskomfort spowodowany niewygodnymi słuchawkami nieprzyjemnie uwierającymi Cię, zdecyduj się na zakup lepszego modelu.

Dobre słuchawki dokanałowe dostępne są w internetowym sklepie HEADBEAT.PL, gdzie możesz zamówić je prosto do domu. Możesz też wybrać się do tego sklepu w wersji stacjonarnej lub skontaktować się ze sprzedawcą telefonicznie. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.

Czytaj Więcej

Chróstnik

Sweet World sp.j.

Przedsiębiorstwo Sweet World od dawna pracuje na swoją stabilną i mocną pozycję w branży. Firma jest aktywna nie tylko w naszym kraju, lecz także na innych rynkach europejskich. Pełną prezentację asortymentu znajdziemy na stronach bardzo bogato zaopatrzonego sklepu internetowego. Klienci, odwiedzający witrynę, często szukają syropów do granitora obok kubków one slush czy kielichów do zimnych napitków.

Syrop do granitora to stężony roztwór soku owocowego, który, po rozrobieniu w odpowiednich proporcjach, można stosować do serwowania slushy, granity czy innych rodzajów mrożonych deserów i napojów.

Sweet World to sprawdzony partner biznesowy, którego można śmiało polecić, jako w pełni profesjonalnego dostawcę rozwiązań, z jakich korzystają cukiernie, lodziarnie oraz wszelkiego typu punkty gastronomiczne, gdzie serwuje się desery chłodzące.

Czytaj Więcej