Apteka Chojnice


Apteka GEMINI
Dodano: 2020-04-08Tel: 52 334 32 96
Strona: https://www.aptekigemini.pl/
Adres: Stary Rynek 11
Miasto: Chojnice
Kod pocztowy: 89-620

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Dostępność leków wydawanych bez recepty oraz suplementów diety jest duża. Niektóre z nich można otrzymać w sklepach spożywczych, na stacjach paliw czy w drogeriach. Jednak mając taką możliwość, warto się udać do apteki. Doświadczony farmaceuta pomoże w wyborze odpowiedniej suplementacji w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki specjalistycznej wiedzy aptekarza osoba nabywająca wybrany środek leczniczy będzie z niego zadowolona. Na terenie Chojnic funkcjonuje apteka  należąca do ogólnopolskiej sieci pod nazwą Gemini.

Mając sprawdzone produkty medyczne czy lecznicze, można je zamówić przez internet. Apteka działająca w trybie on-line to doskonała forma nabycia leków i środków leczniczych oraz medycznych dla osób zapracowanych, seniorów czy młodych rodziców, którzy szczególnie cenią sobie czas. Wysyłka i dostawa odbywa się bardzo szybko, co jest znacznym udogodnieniem dla osób nabywających środki medyczne i lecznicze.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Lębork

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Skomplikowane sprawy sądowe lub przekład dokumentacji prawniczej, która bardzo często napisana jest niezrozumiałym językiem - to właśnie w takich sytuacjach pomóc mogą adwokaci z Lęborka, którzy swoje usługi oferują właśnie w tej miejscowości. Specjalizują się w przepisach prawa pracy, prawa administracyjnego czy prawa rodzinnego. Swoje usługi kierują zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, w zależności od potrzeb.

Na stronie internetowej: adwokat-gaffke.pl znajduje się kompleksowy opis zakresu działalności. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia prawnego, może skonsultować się w celu uzyskania porady prawnej lub przełożenia dokumentacji. Korzystanie z usług profesjonalnych adwokatów sprawia, że wszystko będzie odbywać się zgodnie z przepisami prawa, co jest bardzo ważne.

Czytaj Więcej

Wejherowo

PROMES Sp. z o.o.

Od 1989 roku Broker Promes zapewnia profesjonalną obsługę klientów firmowych w całej Polsce. Dla spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, zespół specjalistów proponuje przewalutowanie drogą internetową. Wymiana walut online dla firm pozwoli na szybkie przewalutowanie odpowiedniej kwoty na możliwych 21 walut świata. Dzięki tak szerokiej ofercie usługowej każde przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na oszczędności wynikające ze zmiany waluty na inną.

Szereg pozytywnych opinii o ofercie Broker Promes świadczy, że wymiana walut jest bezpieczna, a nadzór Narodowego Banku Polskiego daje gwarancję pewnej transakcji. Serdecznie pragniemy zaprosić do zarejestrowania się na stronie internetowej broker-promes.pl w celu dokonania wymiany walutowej po naprawdę korzystnym kursie. Dla zainteresowanych transakcjami walutowymi oferuje się również kantory stacjonarne.

Czytaj Więcej

Banino

Stowarzyszenie Pro Bono

Wielu ludzi charakteryzuje się wysokim poziomem empatii, ma chęć pomagania innym, dlatego decyduje się na otworzenie stowarzyszenia, które będzie wspierało tych w gorszej sytuacji życiowej. Wśród takich stowarzyszeń wymienić można między innymi Banino Pro Bono, które swoje działania kieruje w stronę potrzebujących osób bezdomnych.

Osoby bezdomne często są już zrezygnowane i nie widzą szans na powrót do normalnego życia. Tymczasem pobyt w schronisku przynależącym do stowarzyszenia ProBono Banino, może ten powrót naprawdę ułatwić. Bezdomni otrzymują dach nad głową, mają możliwość spożywania posiłków oraz dbania o higienę własną, co nie było możliwe, przebywając na zewnątrz. W zamian za takie warunki, zakwaterowani pomagają w wykonywaniu prac gospodarczych i porządkowych w ośrodku. Taki ośrodek jest zatem inicjatywą, która naprawdę dobrze wspiera bezdomnych.

Czytaj Więcej