Warsztaty dla dzieci szczecin - https://szczecin.bystrzak.org


Akademia Twórzczego Rozwoju Bystrzak Szczecin




Dodano: 2022-09-23



Tel: 666 660 853
Strona: https://szczecin.bystrzak.org
Adres: Duńska 57a
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 71-795

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zapoznaj się z ofertą udostępnianą na stronie internetowej szczecin.bystrzak.org, aby jeszcze dzisiaj skorzystać z jednej z wielu opcji na zapewnienie swojemu dziecku pełnego zabawy czasu. Firma od lat organizuje warsztaty dla dzieci w Szczecinie, stawiając na kreatywne pomysły!

Co ważne, akademia specjalizuje się w organizacji ferii i półkolonii dla maluchów w różnym wieku, każdorazowo stawiając na ciekawy motyw podczas zabawy. Dodatkowym atutem jest fakt, że pracownicy, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, są w stanie zorganizować urodziny, o jakich zarówno solenizant, jak i jego goście będą rozmawiać przez długi czas. Na uwagę zasługują także wszelkie warsztaty kreatywne, które dopasowane są do wieku pociech, a tym samym do etapu ich rozwoju. Na stronie internetowej firmy znaleźć można informacje o proponowanych tematykach warsztatów, jak i motywach urodzinowych. Na dodatkowe pytania odpowiedzi udzielą doświadczeni pracownicy, którzy wiedzą dokładnie, jak wypełnić czas zabawą i radością! 





Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W OKOLICY

Szczecinek

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Podstawową diagnostykę komputerową swojego samochodu można z powodzeniem wykonać we własnym zakresie, wykorzystując do tego celu prosty interfejs oraz na przykład zupełnie darmową aplikację na telefon komórkowy. Specjalistyczny interfejs OBDII Vgate iCAR jest tego najlepszym przykładem i dzięki ofercie sklepu System1 można go zamówić w wyjątkowo przystępnej cenie.

Urządzenia sprzedawane są w tym miejscu w wielu różnych wersjach, z możliwością ich dopasowania do potrzeb, ale zawsze z gwarancją najwyższej jakości wykonania oraz niezawodności działania. Dzięki bogatym opisom na stronie internetowej system1.pl można łatwo zapoznać się z wszystkimi możliwościami tych urządzeń. Sprzęt diagnostyczny tego typu znajdzie swoje zastosowanie zarówno w rękach osób prywatnych, jak i w specjalistycznych serwisach.

Czytaj Więcej

Szczecin

JAŚ I MAŁGOSIA

Ilość wpadającego światła do pokoju ma olbrzymie znaczenie na komfort codziennego funkcjonowania. W niektórych sytuacjach pojawia się konieczność zapewnienia wysokiego stopnia jasności (np. praca przy komputerze, czytanie), a winnych pożądana jest większa ciemność jak np. podczas oglądania filmu. 

Dlatego należy zamontować system dozujący ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza. Wybór jest naprawdę szeroki. Istnieje wiele produktów przeznaczonych do tego celu. Największą popularnością cieszą się rolety. W Szczecinie na wymiar wykonuje je przedsiębiorstwo Jaś i Małgosia. Rozwiązanie takie jest funkcjonalne i zapewnia dużą swobodę użytkownikom. Olbrzymią zaletą przygotowanej oferty są niskie ceny i szybkie realizowanie zamówień. Kontrahenci mogą liczyć na wybór dowolnego stylu i koloru.

Czytaj Więcej

Szczecin

KRZYSZTOF PEŚLA Kancelaria Adwokata Niemieckiego - Rechtsanwaltskanzlei

Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych, uzyskujących dochody na terenie Niemiec. Adwokaci sporządzają roczne deklaracje podatkowe oraz mogą zająć się bieżącą księgowością. Ponadto pracownicy szczecińskiej kancelarii zajmą się rejestracją Gewerbe w imieniu klienta (wraz z udostępnieniem niemieckiego adresu). 

Na stronie pesla.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą oraz warunkami współpracy. Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, pracy, spadkowego czy podatkowego, a także reprezentuje klientów przed niemieckimi instytucjami urzędowymi. 

Czytaj Więcej