Prawnik Rybnik


Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka
Dodano: 2021-09-27Tel: +48 575520690
Strona: https://adwokat-kazubski.pl/
Adres: Saint Vallier 4
Miasto: Rybnik
Kod pocztowy: 44-200

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

W miejscu tym wsparcie znajdą przedsiębiorcy, wobec których wytoczono postępowanie sądowe. Doświadczony prawnik przyjmujący interesantów w Rybniku podejmuje się obsługi np. przy sprawach dotyczących:

  • wyłudzeń VAT,
  • oszustw komputerowych,
  • nadużyć praw autorskich,
  • korupcji,
  • prania brudnych pieniędzy.

Na wsparcie mogą liczyć również lekarze oskarżeni o popełnienie błędu medycznego i przedstawiciele innych zawodów, którym zarzucony niedopełnienie obowiązków lud nadużycie władzy. Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka to również zespół mecenasów pomagających przy wszelkich procesach karnych i postępowaniach dotyczących zarzutów o popełnienie różnych przestępstw wobec osób prywatnych.

Prawnicy nie tylko bronią podejrzanych, ale także reprezentują interesy strony poszkodowanej, która zamierza walczyć o zadośćuczynienie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Kalna

Adwebia

Dokonywanie zakupów przez internet to wygodny sposób, który preferuje wielu konsumentów. Takie rozwiązanie ułatwia nam szybkie dotarcie do całego asortymentu danej firmy oraz jest znaczącą oszczędnością czasu. Nic więc dziwnego, że wielu klientów decyduje się zakupy w sklepach internetowych. Aby dopasować się do ich potrzeb, konieczne jest posiadanie czytelnego sklepu, który zachęci odbiorców do zapoznania się z ofertą.

Tworzenie sklepów internetowych na Śląsku to zadanie dla profesjonalnej firmy Adwebia, która pomaga swoim klientom w zbudowaniu marki w Internecie. Projektowane przez nią sklepy niestacjonarne to w pełni przejrzyste i łatwe w obsłudze strony, które sprawią, że zakupy przez Internet stają się wyjątkowo łatwe. Wyróżnij swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji i stwórz wyjątkowy e-sklep razem z agencją interaktywną Adwebia.

Czytaj Więcej

Chróstnik

Sweet World sp.j.

Przedsiębiorstwo Sweet World od dawna pracuje na swoją stabilną i mocną pozycję w branży. Firma jest aktywna nie tylko w naszym kraju, lecz także na innych rynkach europejskich. Pełną prezentację asortymentu znajdziemy na stronach bardzo bogato zaopatrzonego sklepu internetowego. Klienci, odwiedzający witrynę, często szukają syropów do granitora obok kubków one slush czy kielichów do zimnych napitków.

Syrop do granitora to stężony roztwór soku owocowego, który, po rozrobieniu w odpowiednich proporcjach, można stosować do serwowania slushy, granity czy innych rodzajów mrożonych deserów i napojów.

Sweet World to sprawdzony partner biznesowy, którego można śmiało polecić, jako w pełni profesjonalnego dostawcę rozwiązań, z jakich korzystają cukiernie, lodziarnie oraz wszelkiego typu punkty gastronomiczne, gdzie serwuje się desery chłodzące.

Czytaj Więcej

Wrocław

RYSOWNIA

Uwielbiasz rysować i masz talent do przenoszenia na kartkę swoich obrazów w głowie i chcesz ciągle udoskonalać swoje umiejętności? Jeśli tak, to szkoła Rysowania pozwoli Ci na poszerzanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu rysunku pod okiem najlepszych specjalistów w tym zakresie. Zajęcia są prowadzone przez artystów, którzy nie tylko przekażą swoją wiedzę, ale również pozwolą na udoskonalanie odrębnych wizji tego samego przedmiotu, co pobudza kreatywność oraz wyobraźnię.

Proponowany kurs rysunku we Wrocławiu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu warto zapisywać się na warsztaty z wyprzedzeniem. Ważne jest również, że jeśli zdecydują się Państwo na naukę pod okiem artysty, warto regularnie przychodzić i polepszać swoją "kreskę" poprzez udoskonalanie swojego talentu. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj Więcej