Porady prawne zielona góra


Adwokat Paweł Polański
Dodano: 2022-10-31Tel: 684511922
Strona: https://adwokatpolanski.zgora.pl/
Adres: Boh. Westerplatte 9
Miasto: Zielona Góra
Kod pocztowy: 65-034

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Adwokat prowadzi sprawy z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego. Największą grupę jego klientów stanowią mieszkańcy Zielonej Góry i województwa lubuskiego. Współpracuje z prawnikami działającymi na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Biuro doradztwa prawnego na bieżąco odpowiada na zapytania klientów. Mają oni możliwość umówienia wizyty za pośrednictwem telefonu lub e-maila - pisząc na adres, jaki można odnaleźć na stronie kancelarii.

Porady prawne w Zielonej Górze są udzielane w dni robocze w godzinach podanych na stronie adwokatpolanski.zgora.pl.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W OKOLICY

Rybojady

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Nie każdy wie, na czym polega praca w tartaku. Nie ulega wątpliwości, że zatrudnione w nim osoby powinny być pasjonatami tego zawodu, ponieważ jest to praca "inna od innych" i wymagająca posiadania pewnych umiejętności. Nie każdy bowiem może pochwalić się predyspozycjami do wykonania tego właśnie zawodu. Wiąże się on posiadaniem ogromnej wiedzy oraz tężyzny fizycznej. Bez wątpienia jest to niezwykle odpowiedzialna praca, podczas której wykorzystuje się profesjonalne i specjalistyczne sprzęty, służące obróbce drewna.

Godny zaufania tartak oferujący usługi mieszkańcom Międzyrzecza to Tartak Rybojady. Specjaliści są w stanie przekształcać surowe drewno w tarcicę, która charakteryzuje się bardzo szerokim zastosowaniem. Wykonuje się z niej przede wszystkim:

  • meble,
  • ogrodowe dekoracje,
  • podłogi,
  • domy,
  • więźby dachowe

Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, dzięki którym nie będą musieli niepotrzebnie przepłacać.

Czytaj Więcej

Żary

Węgier Glass

Firma Węgier Glass produkuje wysokiej jakości wyroby ze szkła hartowanego, mineralnego i technicznego. Jej oferta obejmuje zarówno wytwarzanie dużych ekranów kominkowych, które chronią pomieszczenie przed nadmiarem wysokiej temperatury, jak i drobniejsze akcesoria ze szkła docinanego precyzyjnie. Jednym z ważnych produktów w jej ofercie jest filtr spawalniczy, który wykonuje się ze szkła mineralnego i dzięki któremu możliwa jest skuteczna ochrona wzroku przed szkodliwym promieniowaniem.

Filtry spawalnicze są istotnym elementem w pracy spawacza, ponieważ zabezpieczają wzrok przed uszkodzeniami i pojawianiem się efektu skaczących w oku plamek, na które często narzekają zawodowi spawacze. Filtry dostępne są w atrakcyjnej cenie, a wykwalifikowany zespół firmowych doradców podpowiada również jakie dobrać do nich zaciemnienie, by w konkretnej pracy były najbardziej efektywne.

Czytaj Więcej

Szczaniec

Dźwigi Maciejewski

Urządzenia dźwigowe firmy Dźwigi Maciejewski są wykorzystywane w trakcie budowy autostrad, nieruchomości oraz w przypadku inwestycji realizowanych na życzenie klientów prywatnych. Ich atutem jest możliwość sprawnego przemieszczania i się podnoszenia nawet kilkutonowych ładunków. Składają się one z części stałych i zamiennych, które można wymieniać na inne, gdy zachodzi taka potrzeba. Dźwigi z Zielonej Góry są wykorzystywane podczas prac montażowych i przeładunkowych.

Znajdują zastosowanie zarówno na dużych, jak i nieco mniejszych budowach. Przedsiębiorstwo oferuje nowoczesne, stabilne i funkcjonalne modele, dzięki którym wykonywanie poszczególnych czynności odbywa się płynnie. Dźwigi sprawdzają się podczas przenoszenia towarów na paletach, wstawiania okien czy transportowania:

  • dachówek,
  • cegieł,
  • pustaków,
  • kostek brukowych.

Przydają się także w trakcie wznoszenia szkieletów domów.

Czytaj Więcej