Pojemnik na ulotki


Abikon Producent
Dodano: 2018-06-18Tel: 530 555 596
Strona: http://abikon-producent.pl/
Adres: Mickiewicza 15
Miasto: Jedlicze
Kod pocztowy: 38-460

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Klienci lubią dowiadywać się o nowych promocjach czy bonusach. Aby im to ułatwić, warto w firmie ustawić pojemnik na ulotki. Dobrym jednak pomysłem jest wybranie takiego, który został wykonany w sposób estetyczny. Na stronie abikon-producent.pl masz możliwość wyboru różnych kieszeni na ulotki o różnych rozmiarach. Wykonywane są one z plexi, dlatego też są lekkie. Mogą być one wykorzystywane nie tylko w prywatnych firmach, ale również urzędach i budynkach użyteczności publicznej.

Dodatkowo oferta opisywanej firmy obejmuje również gabloty informacyjne. Oferowane są gabloty, które wykonywane z profili aluminiowych i stalowych. Ich zaletą jest to, że profile mogą być malowane tak naprawdę na dowolny kolor. Dlatego też problem niedopasowania tak naprawdę nie istnieje. Wspomniana wyżej firma posiada w swojej ofercie także potykacze i wizytowniki.

Komentarz opublikowany przez: usheroupa
Dodany: 2019-04-02 15:44:10

Wyroby tego producenta są bardzo pomocne kiedy chcemy się promować np. przez udział w targach. Solidnie wykonane potykacze czy wizytowniki to tylko część ich oferty.

Ocena: 4
W OKOLICY

Rzeszów

FRATERIS-AQUA

Prace na wysokościach powinny być zawsze wykonywane w sposób bezpieczny. Niezwykle ważne jest, aby w tym wypadku zadbać o przestrzeganie zasad BHP. Jeśli potrzebna jest Ci firma alpinistyczna, która zajmie się myciem świetlików okiennych, powinieneś zajrzeć na frateris-aqua.pl i zapoznać się z obowiązującą ofertą jednej z firm. To firma, która w swojej ofercie ma również profesjonalne mycie szyb na wysokościach, malowanie elewacji czy odkurzanie konstrukcji stalowych. Z jej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy.

To firma, która gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług, a także stara się, by wszelkie prace były wykonywane z poszanowaniem zasad BHP. To firma, która działa głównie na terenie województwa podkarpackiego, ale stałych klientów ma na terenie całej Polski.

Czytaj Więcej

Rzeszów

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Budujesz dom o nowoczesnej bryle i nie możesz się zdecydować, jaką dachówkę wybrać? Zajrzyj może na stronę bisbud.com.pl, gdzie znajdziesz najpiękniejsze i najbardziej odpowiednie do nowoczesnego stylu dachówki. Hurtownia z Rzeszowa od lat współpracuje z marką Röben, która w swojej ofercie ma wiele ciekawych modeli pokryć dachowych. Do nowoczesnych budynków doskonale nadawać się będą dachówki Bergamo dostępne w trzech kolorach: antracyt angobowany, szary matowy angobowany i czerwony angobowany. Jest to płaska dachówka idealna na nieskomplikowane dachy ceniona przez klientów preferujących minimalistyczne, proste formy. 

Innym produktem, który również może być wykorzystany do krycia dachów nowoczesnych budynków, jest dachówka Piemont, która nie tylko pięknie prezentuje się na domach utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, ale także zapewnia wyjątkową szczelność i odporność na wszystkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Są to dachówki ze spłaszczoną falą w bardzo szerokiej palecie barw, zatem łatwo ją dobrać do każdej elewacji. W razie trudności można skorzystać z pomocy personelu.

Czytaj Więcej

Trześń

HYDRONEX

Projektowanie oraz wykonywanie elementów hydraulicznych jest jedną ze specjalizacji firmy Hydronex. Przedsiębiorstwo od lat z powodzeniem dostarcza najwyższej klasy siłowniki hydrauliczne. Producent gwarantuje dużą precyzję wykonania swych wyrobów, a także dopracowane standardy kontroli jakości.

Firma zajmuje się wytwarzaniem części pracujących pod wysokim ciśnieniem, np. siłowników teleskopowych oraz dwustronnego i jednostronnego działania. Produkty charakteryzują się niezawodnością i funkcjonalnością. Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, elementy zapewniają skuteczną pracę w każdych warunkach oraz różnorodnych zastosowaniach. Są do kupienia w przyjaznych cenach. Specjaliści służą ponadto fachowym doradztwem w zakresie m.in. wyboru odpowiedniego produktu.

Czytaj Więcej