Pomorskie

Gdynia

Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik

Wśród kancelarii prawnych w Gdyni, działa Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Janika. Zajmuje się ona pomocą prawna oferowaną klientom biznesowym, podmiotom instytucjonalnym i osobom prywatnym. Na co dzień zajmuje się wieloma dziedzinami prawa, m.in. prawem cywilnym, rodzinnym, pracy czy gospodarczym. Podejmuje się spraw odszkodowawczych, spadkowych i związanych z podziałem majątku.

Adwokat, posiada odpowiednią wiedzę i kompetencje, które pozwalają mu udzielać profesjonalnego i merytorycznego wsparcia na każdym etapie danego postępowania. Każda sprawa jest traktowana priorytetowo i indywidualnie, ponieważ każda z nich jest inna. Niezależnie od poruszanego problemu, prawnik świadczy pomoc zgodną z etyką zawodową. Spotkanie może umówić odwiedzając kancelarię osobiście lub korzystając z kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Czytaj Więcej

Lębork

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Skomplikowane sprawy sądowe lub przekład dokumentacji prawniczej, która bardzo często napisana jest niezrozumiałym językiem - to właśnie w takich sytuacjach pomóc mogą adwokaci z Lęborka, którzy swoje usługi oferują właśnie w tej miejscowości. Specjalizują się w przepisach prawa pracy, prawa administracyjnego czy prawa rodzinnego. Swoje usługi kierują zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, w zależności od potrzeb.

Na stronie internetowej: adwokat-gaffke.pl znajduje się kompleksowy opis zakresu działalności. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia prawnego, może skonsultować się w celu uzyskania porady prawnej lub przełożenia dokumentacji. Korzystanie z usług profesjonalnych adwokatów sprawia, że wszystko będzie odbywać się zgodnie z przepisami prawa, co jest bardzo ważne.

Czytaj Więcej

Wejherowo

PROMES Sp. z o.o.

Od 1989 roku Broker Promes zapewnia profesjonalną obsługę klientów firmowych w całej Polsce. Dla spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, zespół specjalistów proponuje przewalutowanie drogą internetową. Wymiana walut online dla firm pozwoli na szybkie przewalutowanie odpowiedniej kwoty na możliwych 21 walut świata. Dzięki tak szerokiej ofercie usługowej każde przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na oszczędności wynikające ze zmiany waluty na inną.

Szereg pozytywnych opinii o ofercie Broker Promes świadczy, że wymiana walut jest bezpieczna, a nadzór Narodowego Banku Polskiego daje gwarancję pewnej transakcji. Serdecznie pragniemy zaprosić do zarejestrowania się na stronie internetowej broker-promes.pl w celu dokonania wymiany walutowej po naprawdę korzystnym kursie. Dla zainteresowanych transakcjami walutowymi oferuje się również kantory stacjonarne.

Czytaj Więcej

Stara Kiszewa

Agroturystyka Koziołkowo

W trakcie wakacji warto postawić na wygodę. Gwarantują ją na przykład domki letniskowe na Kaszubach. Bory Tucholskie to interesujące miejsce na spędzenie urlopu, także z dziećmi. Można zajrzeć na osrodekwypoczynkowykaszuby.pl, by sprawdzić ofertę wakacyjnego pobytu w tych okolicach. Domek to świetna opcja z kilku powodów. Przede wszystkim zapewnia więcej prywatności, niż na przykład pokój w hotelu. Poza tym spora przestrzeń sprawia, że każdy uczestnik wyjazdu powinien się czuć wygodnie.

Oczywiście istotne jest także położenie. Na Kaszubach niewątpliwie warto postawić na pobyt w okolicy lasu czy jeziora. Dzięki temu wakacje z pewnością będą bardziej urozmaicone i łatwiej uniknie się nudy. Możliwość kąpieli, spacerów lub rowerowych wypraw to znakomite rozwiązanie dla osób lubiących aktywność fizyczną, ale także dla tych, którzy chcą się zrelaksować na łonie natury. W otoczeniu przyrody bez wątpienia łatwiej złapać dystans do codziennych obowiązków.

Czytaj Więcej

Krokowa

Hydro-Kreft

Remont mieszkania to doskonała okazja na sprawdzenie stanu instalacji wodnokanalizacyjnej, gazowej. Doświadczony hydraulik może szybko znaleźć wszelkie zużyte części i je wymienić. W przypadku chęci wymiany całej instalacji może również zaprojektować nowoczesny i efektywny system grzewczy.

Firma Hydro-Kreft świadczy kompleksowe usługi hydrauliczne oraz przeprowadza montaż instalacji gazowych. W województwie pomorskim znajduje się siedziba przedsiębiorstwa.

Firma zatrudnia tylko i wyłącznie wysoko wykwalifikowanych hydraulików, którzy mogą, między innym usunąć różnego typu awarie, udrożnić kanalizację, zamontować sprzęt AGD, podłączyć kuchenkę, system CO oraz dokonać przeglądu stanu całej instalacji w danym budynku.

Każdy, kto ceni najwyższą jakość, powinien być zadowolony ze współpracy z tym przedsiębiorstwem. Firma jest terminowa i oferuje konkurencyjne ceny.

Czytaj Więcej

Chojnice

Apteka GEMINI

Dostępność leków wydawanych bez recepty oraz suplementów diety jest duża. Niektóre z nich można otrzymać w sklepach spożywczych, na stacjach paliw czy w drogeriach. Jednak mając taką możliwość, warto się udać do apteki. Doświadczony farmaceuta pomoże w wyborze odpowiedniej suplementacji w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki specjalistycznej wiedzy aptekarza osoba nabywająca wybrany środek leczniczy będzie z niego zadowolona. Na terenie Chojnic funkcjonuje apteka  należąca do ogólnopolskiej sieci pod nazwą Gemini.

Mając sprawdzone produkty medyczne czy lecznicze, można je zamówić przez internet. Apteka działająca w trybie on-line to doskonała forma nabycia leków i środków leczniczych oraz medycznych dla osób zapracowanych, seniorów czy młodych rodziców, którzy szczególnie cenią sobie czas. Wysyłka i dostawa odbywa się bardzo szybko, co jest znacznym udogodnieniem dla osób nabywających środki medyczne i lecznicze.

Czytaj Więcej

Malbork

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Nauka języka angielskiego dla każdego dziecka może być wspaniałą przygodą, a jeśli wcześnie zacznie się pracę z dzieckiem w tym zakresie, to jest szansa, że dziecko będzie władać angielskim tak biegle, jak językiem ojczystym, o czym przypomina Akademia Nauczania, która powstała z myślą nie tylko o dorosłych, ale także o dzieciach. W ramach tego projektu działa również szkoła językowa dla dzieci w Malborku. Prezentowana szkoła poleca zajęcia dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Najmłodsza grupa skupia dzieci w wieku 3-5 lat, najstarsza zaś powstała dla uczniów w wieku 16-17 lat.

Lektorzy z rekomendowanej szkoły mają odpowiednie przygotowanie i potrafią nawiązać świetny kontakt z uczniami oraz dostosować zajęcia do wieku dzieci. W swojej pracy korzystają z trzech podstawowych metod nauczania, to jest:

 • Direct Method
 • Total Physical Response
 • Total Immersion.

Czytaj Więcej

Skórcz

Drukarnia Amicus

Biuro Amicus przedstawia rozbudowane możliwości druku kalendarzy w najróżniejszych formatach. Zarówno kalendarz trójdzielny, jak i ścienny oraz kieszonkowy będzie wykonany z dużą dbałością o detale. Na okładce może pojawić się logo lub nazwa marki. Personalizacja pozwoli na wzmocnienie identyfikacji wizerunkowej.

Drukarnia realizuje mniejsze, jak i większe zlecenia. Warto zwrócić uwagę na tani druk offsetowy, możliwość uszlachetnienia czy dostępne wykrojniki. Pytania dotyczące czasu realizacji oraz cen za usługi przesyła się drogą e-mailową. Można również zatelefonować pod numer obsługi klienta.

Czytaj Więcej

Sopot

HEAVY TOPIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nadmierne zadłużenie może stać się udziałem każdego - zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizycznej. W przypadku wystąpienia długu wierzyciele mają prawo domagać się swoich pieniędzy. Po uzyskaniu odpowiedniego wyroku w sądzie korzystają z usług komorników, którzy działając w ich imieniu, starają się odzyskać zaległe należności.

Dla osób zadłużonych nie musi to jednak oznaczać utraty zgromadzonego majątku. Czasem rozwiązaniem okazuje się szczera, bardzo konkretna rozmowa z wierzycielami, pozwalająca na ugodowe rozwiązanie problemu. Wypracowanie ugody między dłużnikiem a wierzycielem umożliwia czasowe wstrzymanie wszystkich aktualnie realizowanych egzekucji.

Aby negocjować z wierzycielami warunki wyjścia z zadłużenia, warto wcześniej opracować szczegółowy plan. W negocjacjach oraz próbie podpisania umowy z wierzycielami może pomóc zadłużonemu sprawdzona kancelaria antywindykacyjna. O tym, jak wygląda taka pomoc dla zadłużonych z komornikiem, można przeczytać na stronie pogromcyegzekucji.pl.

Czytaj Więcej

Gdańsk

Bysewo – Salony Okien

Natrętne i niehigieniczne muchy, powodujące bolesne ukąszenia komary, odpychające pająki – istnieje prosty i ekologiczny sposób na uniknięcie ich obecności w mieszkaniu. Jeśli interesują Cię dopracowane technologicznie oraz dobrze się prezentujące moskitiery ze sklepu w Trójmieście, to Salon Okien Bysewo jest najlepszym miejscem do dokonania korzystnych cenowo i jakościowo zakupów.

Sklep stawia na bogaty wybór modeli konstrukcyjnych i wymiarów. W sprzedaży dostępne są wersje:

 • drzwiowe – z siatki PVC, instalowane w ramach drzwi tarasowych lub balkonowych, dostępne z systemem zapewniającym samoczynne zamykanie,
 • ramkowe – przede wszystkim do okien,
 • rolowane – montowane we wnękach drzwiowych i okiennych w wersji poziomej, pionowej i łańcuszkowej.  

Każda z opcji ma doskonałe parametry wykonania. Odznaczają się one szczelnością, solidnością, prostotą użytkowania i estetyczną prezencją. Gwarantują nie tylko nieprzerwany sen, ale też większą czystość pomieszczeń blokując przenikanie kurzu i pyłków.

Czytaj Więcej

Gdańsk

Centrum Stomatologiczne Curodental

Zabiegi wykonywane w gdańskim gabinecie stomatologicznym stanowią odpowiedź na standardowe, ale też bardziej wyszukane potrzeby pacjentów. W Curodental można bowiem nie tylko wyleczyć zęby czy usunąć tych, których nie da się uratować, ale też:

 • założyć aparat ortodontyczny,
 • pozbyć się problemów z dziąsłami,
 • wykonać uzupełnienia protetyczne,
 • wszczepić implanty,
 • usunąć chirurgicznie ósemki,
 • wykonać protezy zębowe,
 • dowiedzieć się, jak zapobiegać problemom jamy ustnej oraz wdrożyć profilaktykę.

Oczywiście są to tylko nieliczne z wielu propozycji, jakie ma dla swych pacjentów gabinet. Co ważne, na miejscu można też wykonać zdjęcia RTG, co pozwala uniknąć opóźnień w rozpoczęciu koniecznych procedur, na przykład w przypadku konieczności ekstrakcji zęba. Cennik dentysty z Gdańska można znaleźć na stronie internetowej.

Czytaj Więcej

Gdańsk

BOX-PRINT.eu

Specjalizacją omawianej firmy są usługi poligraficzne – w technologii off-setowej i cyfrowej. Odpowiadając na potrzebę kompleksowej obsługi klienta, zajmuje się ona również projektami graficznymi, oferuje usługę uszlachetniania i transportu. Firmy mające zapotrzebowanie na druk UV w Gdańsku mogą liczyć na wysoki standard i dobrą cenę.

Drukowane są tu najwyższej jakości opakowania, wizytówki, plakaty, ulotki, katalogi, foldery oraz teczki, a także papiery firmowe i koperty. Oferta obejmuje również notesy, foldery, raporty roczne oraz smycze i torby reklamowe. Klienci zamówić mogą też banery reklamowe, stoiska targowe, roll-upy i stojaki na ulotki, a także oklejanie samochodów i witryn. Wykorzystywane jest podłoże: papier, folia OWV i samoprzylepna, polipropylen, plexi, szkło, dibond, stal, drewno, blockout, frontline.

Firma z adresem internetowym box-print.eu służy także wsparciem doradczym.

Czytaj Więcej

Gdańsk

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

Założyciele i pracownicy gdańskiej agencji kreatywnej doskonale zdają sobie sprawę z tego, że choć istnieje wiele wyszukiwarek internetowych, to sukces większości firm zależy od dobrych pozycji w tej największej. Chodzi oczywiście o wyszukiwarkę Google, a zespół agencji ma dużą wiedzę na temat skuteczności działań pozycjonujących pod jej algorytmy. Na tę skuteczność składają się m.in. audyt wstępny, usunięcie aktualnych błędów, zapełnienie strony poczytną treścią, optymalizacja czasu jej wczytywania oraz linkowanie.

Jest wiele innych aspektów wpływających na pozycjonowanie stron, ale te będą każdorazowo dopasowywane do aktualnie zgłaszającego się klienta. Kolejnym plusem agencji jest bowiem to, iż do każdej osoby podchodzi życzliwie i indywidualnie, z pełnym zrozumieniem jej potrzeb i wymagań. Na stronie onlinemedia.com.pl można też zapoznać się z portfolio dotychczasowych realizacji.

Czytaj Więcej

Świerki

Gospodarstwo Pasieczne Tomasz Zarzycki

Na stronie aptekazula.pl można zamówić nie tylko miody, ale i ziołomiody, czyli wartościowe produkty będące połączeniem miodu oraz niektórych roślin. Są one nabywane ze względu na walory zdrowotne oraz obecność cennych dla organizmu enzymów. Artykuły te powstają poprzez podanie pszczołom odpowiednio przygotowanej pożywki, na którą składają się zazwyczaj macierzanki, pokrzywy, aronia lub mięta, których substancje czynne wzbogacają miody różnych typów. Na zainteresowanych czeka niedrogi ziołomiód miętowy pozbawiony konserwantów i sztucznych barwników.

Jest on zamawiany ze względu na liczne witaminy znajdujące się w składzie. Można go spożywać nawet kilka razy dziennie po jednej łyżeczce. Niektórzy wykorzystują go w kuchni jako dodatek do naleśników, koktajli lub owsianek. Należy przechowywać go w temperaturze pokojowej, ponieważ gorąco sprawia, że traci cenne związki, takie jak aminokwasy.

Czytaj Więcej

Gdańsk

Kancelaria Prawna Kaczmarek i Partnerzy

Osoby poszukujące wsparcia, między innymi, w zakresie prawa rodzinnego, bardzo wiele cennych informacji i porad znajdą pod adresem internetowym adwokatgd.pl. Jest to witryna prowadzona przez kancelarię prawną, która na rynku działa już od wielu lat i cieszy się ogólnym uznaniem i szacunkiem ze strony klientów.

Jednym z trudniejszych obszarów, z jakimi każdego dnia mierzą się adwokaci, jest pozbawienie praw rodzicielskich. Wymaga ono bardzo dokładnego zbadania sprawy i rzeczowego, acz delikatnego podejścia. 

Kluczowe w takim wypadku jest wsłuchanie się w potrzeby klienta. Aby tego typu działania przyniosły zamierzone efekty, niezbędne jest prowadzenie sprawy zgodnie z obowiązującym prawem. Klienci mają wgląd w sytuację w trakcie trwania całego procesu i o wszystkim informowani są jako pierwsi. 

Czytaj Więcej

Gdynia

AC Porath Sp. z o.o.

Firma działa w branży celnej. Przedsiębiorstwo służy wsparciem osobom, którym potrzebna jest obsługa procesów związanych z takimi obowiązkami jak przykładowo opłaty importowe. Podmiot o nazwie AC Porath jest zlokalizowany na terenie Gdyni. Pomoc firmy może przydać się właścicielom biznesów z dziedziny handlu międzynarodowego.

Przedsiębiorstwo może zaproponować obsługę:

 • procedur i odprawy celnej
 • handlu tranzytowego
 • składu celnego

Podmiot wykonuje zadania dotyczące przygotowywania dokumentów i prowadzenia szkoleń poświęconych klasyfikacji towarów, reguł pochodzenia towarów, czy obrotowi towarowemu z zagranicą.

Czytaj Więcej

Gdańsk

Human Biome Institute S.A.

Preparaty oferowane przez spółkę biotechnologiczną są stosowane podczas transplantacji mikrobioty. Dzięki tego typu środkom można wspomóc leczenie szpitalne i poprawić jakość życia pacjentów. Są one stosowane w terapii wielu dolegliwości. Na stronie internetowej human-biome.com można dowiedzieć się, czym jest bakteria Clostridium difficile i jakie objawy wymagają konsultacji ze specjalistą. W przypadku występowania długotrwałej biegunki, gorączki, osłabienia i silnego bólu brzucha często konieczne jest leczenie szpitalne. Stosuje się wówczas antybiotykoterapię.

Do zakażenia dochodzi drogą pokarmową. W grupie ryzyka znajdują się zazwyczaj osoby starsze przebywające w domach opieki. Ważne jest, by zadbać o mikrobiotę jelitową. W niektórych sytuacjach pomocny okazuje się przeszczep flory bakteryjnej.

Czytaj Więcej

Kobylnica

Pakuten

Poszukując modnej, stylowej i jednocześnie niedrogiej odzieży, warto zapoznać się z asortymentem zaprezentowanym na stronie pakuten.pl. Oferta skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które cenią modny wygląd niezależnie od okazji czy pory roku. Przejrzysty podział na kategorie ułatwia znalezienie odpowiedniego fasonu. Klientki mogą wybierać spośród wielu modeli swetrów, spódnic, bluzek, a także kompletów obejmujących np. spodnie z bluzą.

Zainteresowaniem cieszą się też długie sukienki - bogactwo fasonów, kolorów i rozmiarów pozwala dobrać taki model, który będzie pasował nie tylko do figury, lecz także charakteru konkretnej kobiety. Sukienki z tego sklepu można założyć na wiele okazji, w tym wesela czy inne uroczystości rodzinne. Długość maxi pozwoli zatuszować wiele z niedoskonałości sylwetki, a także uwypuklić to, co jest w niej piękne. Klientki mogą zdecydować się na fasony w klasycznej czerni. To jednak nie jedyna opcja - do wyboru są też sukienki czerwone, złote, różowe lub zielone.

Czytaj Więcej