Dolnośląskie

Kraków

Adwokat Maciej Rodacki

Profesjonalna kancelaria prawna w Chrzanowie to miejsce, które odwiedza coraz więcej klientów. Adwokat Maciej Rodacki prezentuje swoje usługi na stronie: adwokatrodacki.pl. Oferta ta obejmuje swoim zakresem zarówno prawo rodzinne, jak i cywilne. Są to dziedziny prawa, odnoszące się do większości społeczeństwa. Należy zatem uznać, że każdy może skorzystać z omawianego wsparcia prawnego, opartego na rzetelnych fundamentach merytorycznych.

Wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Jagiellońskim pozwala prawnikowi na udzielanie rzetelnych porad oraz realizowanie rozmaitych spraw, zgodnych z indywidualnymi potrzebami danego klienta. Pomoc prawna dotyczy szeroko rozumianego poradnictwa w sprawach wątpliwych i niejasnych, tworzenia formalnych pism oraz wniosków, jak również reprezentowania klienta podczas rozpraw sądowych.

Czytaj Więcej

Wilkowice

Crazy Cat Studio

W marketingu internetowym istnieje podział na dwa modele promocji. Jednym z nich jest SPAM, który to polega na masowym wysyłaniu wiadomości, postów, komentarzy i wykonywaniu działań, które w sposób partyzancki mają przekonać klienta do skorzystania z usług lub zakupu produktu. Okazuje się jednak, że model ten irytuje klientów, którzy nie dość, że nie skorzystają z oferty firmy, to wręcz zniechęcą się do niej i ostrzegą przed nią znajomych. Widać zatem, że model ten skuteczny nie jest.

O wiele lepszym rozwiązaniem jest dawanie wartości klientom. Jednak w jaki sposób można to zrobić?

Najlepszym na to pomysłem jest animacja reklamowa. Jest to swego rodzaju film, który może przyjąć różnorodny charakter. Jednak jego atrakcyjna dla oka forma, przykuwający uwagę sposób narracji oraz ciekawa historia sprawi, że klient nie tylko zainteresuje się firmą, ale i wzbudzi to jego zaufanie na dłużej.

Jeśli zatem interesuje kogoś taka animacja, to zdecydowanie powinien skorzystać z usług studia Crazy Cat.

Czytaj Więcej

Kalna

Adwebia

Dokonywanie zakupów przez internet to wygodny sposób, który preferuje wielu konsumentów. Takie rozwiązanie ułatwia nam szybkie dotarcie do całego asortymentu danej firmy oraz jest znaczącą oszczędnością czasu. Nic więc dziwnego, że wielu klientów decyduje się zakupy w sklepach internetowych. Aby dopasować się do ich potrzeb, konieczne jest posiadanie czytelnego sklepu, który zachęci odbiorców do zapoznania się z ofertą.

Tworzenie sklepów internetowych na Śląsku to zadanie dla profesjonalnej firmy Adwebia, która pomaga swoim klientom w zbudowaniu marki w Internecie. Projektowane przez nią sklepy niestacjonarne to w pełni przejrzyste i łatwe w obsłudze strony, które sprawią, że zakupy przez Internet stają się wyjątkowo łatwe. Wyróżnij swoje przedsiębiorstwo na tle konkurencji i stwórz wyjątkowy e-sklep razem z agencją interaktywną Adwebia.

Czytaj Więcej

Poznań

BREDER POLSKA

Warto zadbać o jakość swojej kołdry do spania. Jeśli szukasz sklepu, w którym można zaopatrzyć się w luksusowe kołdry w atrakcyjnych cenach, zapoznaj się z propozycjami od Dilani.

Na wirtualnych półkach znajduje się wiele ciekawych produktów, a pracownicy sklepu czuwają nad ich opisami. Skład, rozmiar, waga, rodzaj tkaniny i lamówki... Wszystkie te informacje wymienione są w poręcznym katalogu produktów. Dobrą wiadomością jest fakt, że kołdra puchowa i jej struktura są odpowiednio wyłożone. Puch rozkłada się równomiernie i użytkownicy mogą liczyć na najwyższy komfort. Więcej informacji na ten temat, można znaleźć na stronie internetowej pod linkiem dilani.pl. W sklepie dostępne są także wyspecjalizowane produkty o właściwościach antyalergicznych, pomagających walczyć z uczuleniem na kurz i roztocza.

Czytaj Więcej

Wałbrzych

Olimp24 Rafał Klimek

Szkoła, która swoją ofertę zaprezentowała na stronie olimp24.com, oferuje kurs pływania dla dzieci we Wrocławiu i w Wałbrzychu. Dzięki temu, iż zajęcia odbywają się w kilku lokalizacjach (adresy znajdziesz na powyższej stronie), możesz wybrać tą mieszczącą się najbliżej Ciebie, a zatem taką, do której dojazd nie sprawi Ci większego problemu. Możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka na ćwiczeniach, będą nad nim czuwać bowiem wykwalifikowani oraz odpowiedzialni instruktorzy. Ich właściwe podejście do uczestników kursu sprawia, że znacznie szybkiej i łatwiej przyswajają oni przekazywaną im wiedzę.

Interesuje Cię nauka pływania połączona z nauką języka angielskiego? Ten rodzaj kursu oferuje szkoła pływania. Prowadzą go osoby z odpowiednimi umiejętnościami.

Szczegóły cennik znajdziesz na ww. stronie internetowej.

Czytaj Więcej

Poznań

Firma Remontowa Wojciech Gośliński

Szeroki zakres usług oferowanych na abartremonty.pl sprawia, że w stosunkowo krótkim czasie można cieszyć się idealnie wyremontowanym wnętrzem. Dotyczy to mieszkań, domów czy innych obiektów. Specjaliści dysponują doświadczeniem oraz kwalifikacjami, które pozwalają im zaplanować i wykonać prace zgodnie z oczekiwaniami klientów. W grę wchodzą między innymi malowanie, cyklinowanie, montaże i wiele innych.

Także kompleksowe działania znajdują się w ofercie firmy. Wysokiej klasy wykończenie pod klucz wnętrz w Poznaniu wykonywane jest za pomocą specjalistycznego sprzętu. Co więcej, eksperci stosują najlepszej jakości materiały, co pozwala cieszyć efektem przez długi czas. Warto podkreślić, że specjaliści oferują również wykonanie projektu oraz mogą się zająć na przykład zamówieniem mebli. Oczywiście wszystkie zadania konsultowane i realizowane są we współpracy z klientami.

Czytaj Więcej

Mirków

HEWEA sp. z o. o.

Poszukujesz dobrze zaopatrzonego sklepu z częściami i akcesoriami do układów hydraulicznych w ciężarówkach? Bardzo by Ci odpowiadało, gdyby można było nawiązać stałą współpracę? W takim razie na pewno zainteresuje Cię oferta sklepu internetowego ze strony hydromech.eu, który poleca swoje usługi w zakresie sprzedaży i doradztwa wszelkich części i podzespołów. Nie jest istotne, czy jest Ci potrzebny rozdzielacz monoblokowy, czy zbiornik hydrauliczny, tutaj kupisz absolutne wszystko. Co więcej, jako stały klient będziesz mógł liczyć nie tylko na dobre ceny, ale także na atrakcyjne rabaty.

Sklep ten sprzedaje zbiorniki hydrauliczne w kompletach do natychmiastowego montażu za kabiną lub z boku auta wykonane tak ze stali, jak i z aluminium z możliwością adaptacji do każdego układu hydraulicznego. W skład kompletu wchodzą:

 • zbiornik olejowy,
 • wsporniki,
 • opaski,
 • podkładki gumowe,
 • korek wlewu,
 • wskaźnik poziomu oleju.

Wybierając zbiornik, warto kierować się nie tylko ceną, ale także parametrami takimi jak pojemność robocza układu, objętość pompy, dostępne miejsce, możliwość montażu filtrów i zaworów.

Czytaj Więcej

Wrocław

RYSOWNIA

Uwielbiasz rysować i masz talent do przenoszenia na kartkę swoich obrazów w głowie i chcesz ciągle udoskonalać swoje umiejętności? Jeśli tak, to szkoła Rysowania pozwoli Ci na poszerzanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu rysunku pod okiem najlepszych specjalistów w tym zakresie. Zajęcia są prowadzone przez artystów, którzy nie tylko przekażą swoją wiedzę, ale również pozwolą na udoskonalanie odrębnych wizji tego samego przedmiotu, co pobudza kreatywność oraz wyobraźnię.

Proponowany kurs rysunku we Wrocławiu cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu warto zapisywać się na warsztaty z wyprzedzeniem. Ważne jest również, że jeśli zdecydują się Państwo na naukę pod okiem artysty, warto regularnie przychodzić i polepszać swoją "kreskę" poprzez udoskonalanie swojego talentu. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj Więcej

Brzezia Łąka

produktyreklamowe.com.pl

Logo stworzone z liter przestrzennych, dostosowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa jest jedną z form reklamy, chętnie wykorzystywanych przez firmy. Dodatkowym urozmaiceniem, który przykuje wzrok klientów, może być również podświetlenie instalacji w technologii LED. Dlaczego warto wybrać litery 3D podświetlane? Chociażby dlatego, że są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, łatwe w eksploatacji, możliwe do zamontowania w wielu miejscach, np. na elewacji czy szczycie budynku, wytrzymałe na warunki atmosferyczne, a przede wszystkim w przystępnej cenie w stosunku do wysokiej jakości. 

Sklep internetowy produktyreklamowe.com.pl oferuje kilka rodzajów liter:

 •  blokowe, przestrzenne 3D podświetlane od przodu;
 • blokowe podświetlane od tyłu;
 • blokowe czarne świecące na biało.

Producent świadczy usługi na terenie Polski, także, na życzenie klienta, poza jej granicami. 

Czytaj Więcej

Oświęcim

PPHU "BU-MOR"

Jak łatwo można się domyślić, pielęgniarka będąca przedstawicielką służby zdrowia, w swojej pracy ma kontakt z wieloma niebezpiecznymi czynnikami. Choroby zakaźne, skaleczenia, groźne substancje chemiczne stanowią codzienność. Aby osoba zatrudniona na tym stanowisku mogła skutecznie i bezpiecznie wykonywać swoje zadania, musi zostać odpowiednio przeszkolona pod względem bezpiecznej i higienicznej pracy.

Platforma e-learningowa eszkoleniabhp.com oferuje szkolenia BHP dla pielęgniarek do przeprowadzenia przez internet. Możliwość zrealizowania programu szkolenia w dowolnym momencie i czasie jest niewątpliwie największą zaletą tego rodzaju nauki. Sprawdza się również w przypadku konieczności przeszkolenia dużej grupy pracowników. Uzyskany w ten sposób certyfikat nie odbiega niczym od uzyskanego w sposób stacjonarny - honorowany jest przez wszystkie instytucje zajmujące się kontrolą BHP w zakładach pracy.

Czytaj Więcej

Suchy Las

Budownictwo Moniuszko

Własna przestrzeń do zamieszkania jest marzeniem wielu osób. Coraz częściej ludzie decydują się na budowę domu zamiast kupno mieszkania w bloku. Dlatego firma Budownictwo Moniuszko cieszy się coraz większym zainteresowaniem pośród klientów indywidualnych, którzy pragną zainwestować swoje oszczędności w dom jednorodzinny.

Budowa domów pod klucz w Poznaniu może wydawać się bardzo drogim przedsięwzięciem. Warto jednak pamiętać, że taka inwestycja będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie i przy odpowiednim dbaniu o poszczególne elementy domu cała konstrukcja wytrzyma lata. Polecana firma ma duże doświadczenie w stawianiu zabudowań z własnych materiałów oraz tych dostarczanych przez klientów. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można skontaktować się emailowo lub telefonicznie. Więcej na stronie online usługodawcy.

Czytaj Więcej

Wrocław

RAIDER HeadBeat Jacek Śliwka

Kochasz muzykę i nie wyobrażasz sobie dnia, w którym nie poświęciłbyś przynajmniej odrobiny czasu na posłuchanie swoich ulubionych kawałków? Jeżeli muzyka towarzyszy Ci zazwyczaj w drodze do pracy, szkoły lub podczas powrotu do domu, z pewnością do słuchania jej używasz słuchawek. Jeżeli dysponujesz standardowym modelem dołączonym np. do zakupionego telefonu, zapewne ich jakość nie jest rewelacyjna, a już na pewno mogłaby być lepsza. Jeżeli po pewnym czasie odczuwasz dyskomfort spowodowany niewygodnymi słuchawkami nieprzyjemnie uwierającymi Cię, zdecyduj się na zakup lepszego modelu.

Dobre słuchawki dokanałowe dostępne są w internetowym sklepie HEADBEAT.PL, gdzie możesz zamówić je prosto do domu. Możesz też wybrać się do tego sklepu w wersji stacjonarnej lub skontaktować się ze sprzedawcą telefonicznie. Wybierz najlepszą dla Ciebie opcję.

Czytaj Więcej

Chróstnik

Sweet World sp.j.

Przedsiębiorstwo Sweet World od dawna pracuje na swoją stabilną i mocną pozycję w branży. Firma jest aktywna nie tylko w naszym kraju, lecz także na innych rynkach europejskich. Pełną prezentację asortymentu znajdziemy na stronach bardzo bogato zaopatrzonego sklepu internetowego. Klienci, odwiedzający witrynę, często szukają syropów do granitora obok kubków one slush czy kielichów do zimnych napitków.

Syrop do granitora to stężony roztwór soku owocowego, który, po rozrobieniu w odpowiednich proporcjach, można stosować do serwowania slushy, granity czy innych rodzajów mrożonych deserów i napojów.

Sweet World to sprawdzony partner biznesowy, którego można śmiało polecić, jako w pełni profesjonalnego dostawcę rozwiązań, z jakich korzystają cukiernie, lodziarnie oraz wszelkiego typu punkty gastronomiczne, gdzie serwuje się desery chłodzące.

Czytaj Więcej

Wrocław

yv design

Jaką kuchnię wybrać, otwartą czy zamkniętą, jak zaaranżować małą łazienkę, czy też jaką podłogę położyć w salonie, to tylko niektóre pytania, na jakie muszą sobie opowiedzieć wszyscy, którzy urządzają mieszkanie czy dom. Są to decyzje zwykle podejmowane na lata, dlatego warto w tej kwestii poradzić się profesjonalistów. Wrocławscy architekci z biura YV Design chętnie pomogą odpowiedzieć na wszystkie te pytania.

Warto podkreślić fakt, że zatrudniając rekomendowane biuro, masz gwarancję, że architekci nie tylko przygotują dla Ciebie wymarzony projekt Twoich czterech kątów, ale też dzięki temu, że biuro współpracuje z wieloma sklepami i firmami oferującymi szeroko rozumiane wyposażenie wnętrz, to klienci biura mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, np. na meble tapicerowane. Rekomendowane biuro współpracuje z takimi firmami jak:

 1. MAX FLIZ
 2. MEBELLAND
 3. czy też KLER.

Czytaj Więcej

Wrocław

JUWI Remont

W dużych miastach wynajem jest bardzo popularny, dlatego sporo osób inwestuje w nieruchomości, ponieważ przynoszą one stały i pewny zysk. Oczywiście zanim przyszli najemcy będą mogli się wprowadzić należy wszystko przygotować, a to wiąże się ze zrobieniem remontu. Wybór odpowiedniej ekipy ma tutaj ogromne znaczenie, gdyż to od ich doświadczenia zależy, jak wszystko będzie wykonane i jak dużo pieniędzy będziemy musieli zainwestować. Warto szukać firmy do współpracy przez internet, ponieważ możemy znaleźć tam dużo zdjęć z poprzednich aranżacji, dzięki czemu będziemy wiedzieć, co wykonawca ma do zaoferowania. 

Jeżeli szukasz firmy, która wykonuje prace wykończeniowe we Wrocławiu to na pewno warto sprawdzić stronę internetową juwiremont.pl. Dzięki dużemu doświadczeniu i kompleksowym usługom firma jest w stanie podjąć się takich zadań jak malowanie, tynkowanie, układanie płytek czy montaż sufitów podwieszanych, ale także zadba o sieci elektryczne czy wodne. Taki wybór sprawi, że możemy zlecić całość prac jednemu wykonawcy.

Czytaj Więcej

Wrocław

greentex24

Wiele osób nie przepada za sprzątaniem. Ta czynność może okazać się całkiem przyjemna, pod warunkiem, że sięgniesz po akcesoria, które ją ułatwiają. Mop kieszeniowy z materiału typu mikrofibra do mycia podłóg umożliwi szybkie pozbycie się zabrudzeń z powierzchni. Pozwoli on również przyjąć wygodną pozycję podczas sprzątania.

Zarówno mopy, jak i wszelkie ściereczki wykonane z mikrofibry można stosować na mokro i na sucho. W obu przypadkach materiał ten doskonale radzi sobie z brudem. Suchy mop przyciągnie kurz siłą oddziaływania elektrostatycznego. Doskonale też wchłonie rozlaną wodę.

Produkt ten zamówisz w internetowym sklepie na greentex24.pl. W jego ofercie znajdziesz także stelaż do mopa oraz kij. Mikrofibra to trwały materiał. Możesz zatem wyprać mop i ponownie go użyć. Dzięki wygodnym kieszonkom z łatwością nałożysz go na stelaż.

Czytaj Więcej

Wrocław

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Polecany wykonawca posiada bogate doświadczenie jako wytwórca nowoczesnych elementów architektonicznych na bazie szkła. Dostępne są między innymi zadaszenia szklane, jak też drzwi, kabiny prysznicowe, a nawet nawierzchnie podłogowe. Balustrada szklana o dowolnie wybranych wymiarach również nie stanowi problemu.

Zaglądając na stronę bfl.com.pl, można dowiedzieć się więcej o ofercie. Nowoczesne zaplecze technologiczne pozwala na sprawne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, z czego korzystają klienci z różnych zakątków Polski. Dostarczane szklane elementy są trwałe i zarazem estetyczne.

Czytaj Więcej

Henryków

Ogrody Trawińscy

Aby mieć pewność, że zakupione i zasadzone w ogrodzie czy na działce rośliny są zdrowe, warto wybrać rzetelnego sprzedawcę. Szkółka Drzew i Krzewów Trawińscy posiada na sprzedaż bogaty asortyment różnych gatunków roślin. Szkółka krzewów we Wrocławiu działa na rynku już 30 lat. Tak bogate doświadczenie gwarantuje pełen profesjonalizm usług oraz gwarancję skutecznego doradztwa klientom w przypadku takiego zapotrzebowania.

Asortyment szkółki obejmuje różne rodzaje ozdobnych krzewów. Dostępne są gatunki iglaste, takie jak cisy, tuje, jałowce czy cyprysiki, a także liściaste, m.in. berberysy, rododendrony, forsycje, budleje, leszczyny, tawuły, trzmieliny i inne. Można zakupić niewielkie sadzonki krzewów, jak również okazy wieloletnie i dobrze rozwinięte. Ponadto w ofercie firmowej są do nabycia drzewa owocowe, iglaste i liściaste oraz różnorodne pnącza.

Czytaj Więcej

Głogów

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Pod adresem online kancelariarostocki.pl odnaleźć można szczegółowe informacje, które pomogą przy szukaniu zaufanego biura prawniczego. Kancelarie prawne w Głogowie cechują się rzetelnością oraz dokładnością w swoim działaniu, dlatego omawiana jest tak często wybierana przez klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Duże doświadczenie przyczyniło się do oferowania pomocy nawet instytucjom, takim jak spółdzielnie mieszkaniowe. Dzięki temu wsparcie prawne w biurze głogowskim wciąż się poszerza o nowe gałęzie prawa.

Oferta naniesiona na stronie online biura skupia szereg ważnych informacji, dzięki którym wybór kancelarii będzie znacznie łatwiejszy. Warto mieć pod ręką kontakt do takiego miejsca jak omawiane biuro, co pozwoli na szybki telefon w razie jakichkolwiek wątpliwości prawnych. Wystarczy umieścić go w swojej liście na komórce.

Czytaj Więcej

Bielany Wrocławskie

Ł. Słonik Sp. J.

Producent Reggae Seeds dostarcza sklepowi Growseed wysokiej jakości nasiona marihuany, które są przeznaczone na polskim rynku jedynie do celów kolekcjonerskich. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion, jak i na głównej stronie WWW mają cel edukacyjny.

Firma proponuje w asortymencie zróżnicowany wybór ziaren od najlepszych producentów, dzięki czemu będą mogli Państwo wypełnić cały swój klaser najlepszymi odmianami konopi indyjskiej. Przedstawiane ziarna spełnią oczekiwania wszystkich pasjonatów zbierania odmian marihuany, dlatego z oferty korzysta wielu amatorów, jak i wieloletnich kolekcjonerów. Po zalogowaniu się w bazie klientów można dokonywać zakupów online bez konieczności wychodzenia z domu. Rejestracja jest darmowa, dlatego warto być na bieżąco z nowościami i wyprzedażami nasion od topowych marek.

Czytaj Więcej

Legnica

Eagle Trans

Przewóz różnego rodzaju przedmiotów do innego kraju powinien być każdorazowo poprzedzony wnikliwą analizą firmy kurierskiej. Tylko w taki sposób klient może mieć pewność, że nadana przez niego przesyłka nie zostanie uszkodzona oraz dotrze do adresata na czas. Firma Eagle Trans zapewnia swoim klientom wysoką jakość, której wyrazem jest wieloletnie zaufanie stałych klientów. Z usług kurierskich korzystają regularnie duże przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne.

Przewozy paczek do Londynu są objęte specjalnym ubezpieczeniem, które np. w przypadku uszkodzenia zawartości przesyłki zapewnia nadawcy możliwość dochodzenia swoich praw. Transport paczek jest wykonywany przez doświadczonych kierowców. Firma transportowa oferuje indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta oraz przejrzyste warunki umowy.

Czytaj Więcej

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Ochrona własności intelektualnej to ważna kwestia, szczególnie dla średnich i dużych przedsiębiorstw, dla których wszelkie naruszenia mogą przekładać się na ogromne straty. Pomóc w ochronie może rejestracja znaków towarowych, projektów, technologii i wielu innych własności. Doradca patentowy pomoże zbadać zdolność rejestracji, a następnie przeprowadzi przez wszelkie formalności, aby finalnie móc dokonać wpisu w Urzędzie Patentowym RP, a także innych światowych i europejskich bazach.

Takimi zadaniami zajmuje się firma kancelariaipat.pl, która nie tylko pomaga klientom w rejestracji, ale reprezentuje też przy wszelkich kwestiach spornych. Sporządzają oni wszelkie umowy, przeprowadzają ekspertyzy, wydają opinię, a wszystko tylko po to, aby nikt nie zdołał naruszyć własności intelektualnej. Jeżeli już dojdzie jednak do tego, to rejestracja pozwala domagać się odszkodowania!

Czytaj Więcej

Poznań

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

Internet to przestrzeń o ogromnym potencjalne zarówno dla małych, jak i dużych biznesów. Coraz więcej osób postrzega Sieć jako główne źródło informacji, ponadto sukcesywnie wzrasta odsetek ludzi dokonujących zakupu w Internecie. To stwarza korzystne warunki dla rozwijania swojego biznesu, które warto wykorzystać. Pomoże Ci w tym Grupa TENSE – profesjonalna agencja marketingowa tworzona przez kreatywnych ludzi. Jej specjaliści wtajemniczą Cię w działania m.in. z zakresu SEO marketingu, content marketingu i link bildingu. Wdrażając wspólnie wypracowane z Tobą działania, zwiększą Twoje szanse na rynku i dadzą Ci możliwość pozyskania nowych klientów.

Już wiele firm zaufało kompetencjom specjalistów agencji. Jeśli chcesz poznać ich opinie o Grupie TENSE, odwiedź stronę grupatense.com. Nawiązując współpracę z agencją, możesz mieć pewność, że zyskasz profesjonalne wsparcie.

Czytaj Więcej

Poznań

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

Szukasz pracy w agencji marketingowej, ale nie wiesz gdzie najlepiej rozpocząć swoją przygodę w branży? Postaw na firmę, która została uznana za najszybciej rozwijającą się w Europie Środkowej! Mowa o przedsiębiorstwie Grupa TENSE. Poszukują oni zarówno doświadczonych, jak i przygotowanych do pracy w zawodzie specjalistów, a także początkujących osób, które stawiają pierwsze kroki w marketingu.

Oczywiście, zanim rozpoczniesz pracę, będziesz musiał przejść proces rekrutacyjny! Na początek daj się poznać i prześlij swoje CV. Zdradź osobom zajmującym się rekrutacjom szczegóły na temat doświadczenia, zainteresowań, umiejętności i wiele więcej. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety. Lepiej kierować się szczerością. Sprawdź, co czeka Cię dalej na stronie https://kariera.grupa-tense.pl/proces-rekrutacji/ i spróbuj rozwinąć swoją karierę!

Czytaj Więcej

Wrocław

Aliside

W dzisiejszych czasach sprowadzanie produktów nawet z najodleglejszych zakątków świata nie stanowi większego problemu, a co więcej, nie generuje dużych kosztów. Nie trzeba też w tym celu znać języków obcych. Z powodu wygodnej obsługi, łatwości robienia zakupów, a także ogromnego wyboru produktów i niskich cen wielką popularnością cieszy się chińska platforma zakupowa Aliexpress. Jeśli ktoś nie wie, jak kupować na tym portalu, łatwo może się tego dowiedzieć, odwiedzając stronę aliside.com.

Zawarte na niej informacje krok po kroku pokazują, co należy zrobić, by znaleźć najlepsze okazje i znakomite produkty, złożyć zamówienie oraz je opłacić. Jest to bardzo łatwe i nie zajmuje wiele czasu. Dla wielu osób przy tym najważniejszy jest fakt, że na portalu tym można znaleźć zaskakująco tanie produkty, które w dodatku imponują swoją wysoką jakością.

Czytaj Więcej

Wrocław

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska

Na stronie internetowej: kancelariapawlowska.pl widnieje oferta usług kancelarii adwokackiej, która specjalizuje się w kilku rodzajach prawa. Wśród świadczonych usług i udzielanego wsparcia odnaleźć można konsultacje prawnicze, reprezentację stron przed organami sądowymi, a także realizację usług, związanych z formalnościami i dokumentacją, w tym z tworzeniem rozmaitych umów. W zakresie specjalizacji tej kancelarii znajduje się prawo karne, cywilne, rodzinne, gospodarcze. 

Do tej kancelarii można zatem zgłosić się w różnych sytuacjach i w rozmaitych problemach - również, jeśli poszukuje się adwokata, walczącego o alimenty we Wrocławiu. Trudne sprawy rozwodowe, skomplikowane zawiłości prawne w zakresie funkcjonowania firmy, a także kompleksowa obsługa klientów to priorytety w omawianej działalności.

Czytaj Więcej

Wrocław

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteś ciągle zmęczony? Brakuje Ci siły i energii do ćwiczeń? Porządna przedtreningówka powinna to zmienić! Stosowana przed rozpoczęciem aktywności fizycznej, dostarczy Ci mnóstwo energii, zwiększy wytrzymałość i wydolność oraz pomoże w regeneracji mięśni po zakończonym treningu.

Jeśli chcesz wypróbować sprawdzonych preparatów, zajrzyj na stronę firmy Hi Tec Nutrition. Produkty proponowane przez markę przygotowywane są z dbałością o każdy szczegół przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji. Dzięki temu są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Odżywki przedtreningowe nie są przeznaczone wyłącznie dla osób ćwiczących na siłowni. Sprawdzą się one również u biegaczy, pływaków, a także osób uprawiających inne dyscypliny. Odpowiednia suplementacja tym preparatem to gwarancja osiągania swoich najlepszych rekordów sportowych.

Czytaj Więcej

Wrocław

Gwintex

Potrzebując fachowca, który naprawi cieknący zawór czy grzejnik, warto zainteresować się działalnością przedsiębiorstwa Gwintex Andrzej Kasprzak. Ma ono siedzibę we Wrocławiu, ale działa w całym województwie dolnośląskim, świadcząc usługi hydrauliczne na wysokim poziomie. Można mu zlecić projektowanie i zakładanie nowych instalacji, ale że działa też jako pogotowie hydrauliczne, można mu zlecić wszelkie naprawy związane z systemami grzewczymi, sanitarnymi i wodnymi. Wystarczy skontaktować się z nim telefonicznie, aby wkrótce pojawił się fachowiec, który szybko i sprawnie usunie usterkę bez względu na jej rodzaj.

Firma ta zatrudnia doskonałych fachowców, podejmujących się różnych wyzwań. Mają oni do dyspozycji nowoczesne narzędzia pozwalające na wykonanie najtrudniejszych zleceń. Praca jest jednocześnie pasją dla pracowników firmy, dlatego można też tam liczyć na konkurencyjne ceny. Przedsiębiorstwo to współpracuje nie tylko z klientami prywatnymi, ale także z różnymi firmami i instytucjami.

Czytaj Więcej

Mądrzechowo

InterBHP

Bezpieczeństwo w miejscu pracy powinno być priorytetem dla każdego właściciela firmy. W Polsce są odpowiednie przepisy, które nakazują przeprowadzanie odpowiednich szkoleń wstępnych, z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz szkoleń stanowiskowych, mających na celu zapoznanie pracownika z potencjalnymi zagrożeniami występującymi na konkretnym stanowisku pracy. Ma to na celu zminimalizowanie ilości wypadków w zakładach pracy. Każdy pracodawca musi o tym pamiętać, albowiem niedostosowanie się do wymogów prawa może skutkować poważnymi konsekwencjami prawnymi. Ewentualny wypadek w miejscu pracy, które nie było odpowiednio przygotowane, może wiązać się z pociągnięciem pracodawcy do odpowiedzialności karnej. Dlatego warto inwestować w odpowiedni sprzęt BHP, taki jak Sundstrom filtr sr 518, czyli profesjonalny filtr przeciwgazowy.

Specjalistycznymi artykułami tego typu handluje firma interbhp.eu.

Czytaj Więcej

-

Flame

Posiadanie wykładziny w domu czy w biurze jest wielką przyjemnością. Dzięki temu, że znajduje się ona na całej podłodze, zapewnia przyjemne ciepło i wielką przyjemność, większe niż w przypadku posiadania dywanu. Jednak, ze względu na jej wielkość, a także inne czynniki, jej czyszczenie jest utrudnione - nie można na przykład wynieść jej na trzepak i wytrzepać, a także wywietrzyć, jak to dzieje się często w przypadku dywanów. Jeszcze większy problem polega na tym, że tego rodzaju produkty są narażone na duże zabrudzenia, a pod ich wpływem mogą twardnieć, co niekorzystnie wpływa na ich estetykę i walory użytkowe.

Dobrym rozwiązaniem, by tego uniknąć, a także stale cieszyć się idealnie czystą podłogą, jest fachowe pranie wykładziny. W Poznaniu usługi takie można znaleźć pod adresem karcher-poznan.net. Są one proponowane przez firmę mającą w tym zakresie bardzo duże doświadczenie. Posiada ona do dyspozycji specjalistyczne detergenty, a przede wszystkim - akcesoria, między innymi odkurzacz piorący, dzięki którym może zagwarantować swym klientom olśniewające efekty czyszczenia.

Czytaj Więcej

Sulejówek

IMPORTANT CARGO TRAFFIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Firma Important Cargo Traffic to partner zapewniający najwyższą jakość świadczonych usług. Proponuje on transport na Węgry różnych towarów, które są dokładnie zabezpieczane. Pracownicy przedsiębiorstwa specjalizują się w przewozie kruszyw oraz innych produktów, w tym także artykułów wielkogabarytowych. Dopasowują się do zróżnicowanych potrzeb klientów i robią wszystko, by ładunki dotarły do celu w możliwie jak najkrótszym czasie.

Dlaczego warto wybrać właśnie tę firmę? Przede wszystkim dlatego, że wyróżnia ją bogate doświadczenie oraz wieloletnia obecność na rynku. Ponadto nieustannie inwestuje ona w nowoczesną flotę pojazdów, przez co ryzyko wystąpienia j usterki na trasie jest małe. Przedsiębiorstwo oferuje nie tylko transport drogowy, ale również lotniczy oraz morski polecany osobom chcącym zaoszczędzić. Zapewnia ono dużą dostępność podwykonawców i elastyczność związaną z terminami.

Czytaj Więcej

Rogoźnica

Kamieniarstwo D&J Gromiec

Podobno to natura jest najlepszą artystką – wystarczy przyjrzeć się światowej faunie i florze, by odkryć wyjątkowe barwy i kształty stworzone bez niczyjej ingerencji. Jednak to ręka człowieka przyczynia się w wielu przypadkach do ukazania ukrytego w przyrodzie piękna. Wiedzieli o tym już pierwsi ludzie, a wciąż udowadniają to współcześni rzemieślnicy. Nieciekawy blok skalny w nieokreślonym kolorze zyskuje urodę w procesie obróbki, a po oszlifowaniu i wypolerowaniu może zaprezentować swoje wszystkie walory. W ten sposób kamieniarze wykorzystują najtrwalsze i najpiękniejsze surowce, aby stworzyć z nich funkcjonalne i estetyczne wyroby dla swoich klientów.

Firma Kamieniarstwo Gromiec zlokalizowana niedaleko Strzegomia, polskiego zagłębia granitu strzegomskiego, wykonuje schody, płyty, parapety, posadzki z materiałów pochodzenia polskiego, oferując swoje usługi klientom krajowym i zagranicznym.

Czytaj Więcej

Strzegom

SZWED-GRANIT JANUSZ SZWED

Na rynku jest naprawdę wiele firm oferujących usługi pogrzebowe, w skład których wchodzi sprzedaż nagrobków. Nie wszystkie jednak mają na względzie zadowolenie klientów, którzy przechodzą trudniejszy okres. Chcąc mieć pewność, że firma sprosta Twoim oczekiwaniom, powinieneś postawić na przedsiębiorstwo SZWED. 

To ono oferuje nagrobki, które wybrały strzegomskie rodziny osób zmarłych. Grono klientów jest naprawdę duże, a osób zadowolonych z usług i produktów nie brakuje, a każdego dnia przybywa! Klienci doceniają nie tylko estetykę wykonywanych nagrobków, ale i ich wysoką jakość, wytrzymałość i przede wszystkim cenę, jakiej trudno szukać u konkurencji. Na stronie internetowej znaleźć można szereg informacji o ofercie, jak również dane kontaktowe, pod którymi pracownicy udzielą odpowiedzi na pytania i rozwieją wątpliwości.

Czytaj Więcej

Wrocław

HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Arginina to aminokwas niezbędny do wytwarzania kreatyny oraz tlenku azotu, więc uznać go można za istotny w kontekście budowy masy mięśniowej. Więcej o samym suplemencie na stronie https://peak-nutrition.pl/product-pol-89-Arginin-120-kaps.html.

Budowanie masy mięśniowej zależy od wielu czynników, jednakże okazuje się, że jednym z podstawowych jest tlenek azotu. Na pierwszy rzut oka składnik ten wydaje się czymś groźnym, jednakże to błąd, ponieważ za jego odkrycie w organizmie przyznano pewnemu naukowcowi nagrodę Nobla. Czy zatem faktycznie tlenek azotu jest tak ważny?

Zgadza się, bez jego obecności mięśnie nie są w stanie poprawnie pracować. Tlenek azotu umożliwia sprawne skurcze mięśni szkieletowych, jak i warstw nabłonka naczyń krwionośnych, co w efekcie przynosi sprawny przepływ krwi w organizmie. Warto jednak zapamiętać sobie, że tlenek azotu będzie działał poprawnie pod warunkiem, że w organizmie znajduje się odpowiednia ilość argininy. Suplement na jej bazie można kupić na stronie peak-nutrition.pl. 

Czytaj Więcej

Radzyń Chełmiński

Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych

Kujawska firma z tradycjami wykonuje odlewy z metali kolorowych na potrzeby przemysłu i różnych gałęzi rzemiosła artystycznego. Stosując te same, sprawdzone, metody, po jakie sięgają najważniejsze odlewnie aluminium na świecie, firma Karomet Odlewnictwo Metali Kolorowych zajmuje pozycję regionalnego lidera w branży i należy do ścisłej czołówki tego typu zakładów w Polsce. 

Co można odlać z metalu, korzystając z usług zakładu zajmującego się tego typu realizacjami? Teoretycznie wszystko: od armaty, relikwiarza i trumny po drobne elementy do urządzeń mechanicznych lub uzupełnienia ubytków dzieł sztuki. 

Czytaj Więcej

Gajków

Zdzisław Budny C-BIT BIS

Pod adresem online cebit.pl każdy zainteresowany sprzętem komputerowym znajdzie szeroki wybór podzespołów, jak i całych układów IT w dobrej cenie. PC-ty poleasingowe świetnie sprawdzają się zarówno do pracy, jak i miłego spędzania wolnego czasu. Komputery stacjonarne prezentowane w sprzedaży online mogą mieć podzespoły idealnie dopasowane do pracy biurowej, jak i grania w wymagające gry.

Niezależnie od tego, co Państwo wybiorą, można być pewnym solidnie złożonego PC-ta, który z pewnością posłuży jeszcze przez długi czas. Komponenty można dowolnie zmieniać, dzięki czemu "skrzynka" będzie zmodyfikowana pod indywidualne preferencje. Dla szczegółowego zapoznania się z propozycją sprzedażową warto przejrzeć dostępne modele. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w dobrej cenie. Rejestracja pozwoli na szybką wysyłkę pod podany wcześniej adres.

Czytaj Więcej

Warszawa

AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Liczne szkoły podstawowe znajdujące się na Ursynowie dbają o edukację dzieci, realizując program nauczania i troszcząc się o rozwój intelektualny uczniów. Znajdująca się tu Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aurus jest miejscem, które rozwija potencjał każdego ucznia. Nauczanie dwujęzyczne, wysoki poziom zajęć sportowych, a także nauczyciele, którzy rozwijają zainteresowania dzieci, sprawiają, że miejsce to jest wyjątkową placówką oświatową. 

Wszechstronne kształcenie uczniów, a także dbałość o ich rozwój społeczny i emocjonalny to priorytetowe zadania pracującej tu kadry. Niewielka liczba uczniów w klasach, a także bogaty program zajęć dodatkowych sprawiają, że każde dziecko szybko opanowuje materiał. Nauczyciele dbają o to, by odbywały się tu zarówno tradycyjne lekcje, jak i różnego rodzaju zabawy i warsztaty, dzięki czemu nauka jest przyjemnością i nie stresuje uczniów.

Czytaj Więcej

Warszawa

AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Transport materiałów wewnątrz przedsiębiorstwa może utrudniać pracę specjalistom. Zwłaszcza wtedy, kiedy element, który trzeba przenieść, jest ciężki czy nieporęczny. Bardzo pomocne w takich przypadkach jest zastosowanie odpowiednich transporterów, które korzystnie wpłyną na cały proces produkcji.

 

Firma RemiTech oferuje transportery płytkowe, które doskonale sprawdzą się przy przenoszeniu różnego typu opakowań, kartonów zbiorczych, a nawet słoików. Wyposażenie przedsiębiorstwa w taki specjalistyczny system, który zajmie się transportem ciężkich materiałów, o nieregularnych kształtach czy podzespołów znacznie przyspieszy pracę. Warto też zaznaczyć, że tego typu transportery doskonale sprawdzą się również w przemieszczaniu produktów o wysokich temperaturach. Taki automatyczny system transportu wewnętrznego może zamówić każdy zakład produkcyjny, niezależnie od jego wielkości.

Czytaj Więcej

Toruń

BEAUTY MEDICA

W gabinecie BEAUTY MEDICA można skorzystać z różnych zabiegów, które skutecznie pozbywają się różnych kompleksów. Oferowane tu laserowe zamykanie naczynek usuwa teleangiektazje skórne. Dzięki wykorzystaniu specjalnego urządzenia można zredukować nawet duże zmiany. Zabieg może być wykonywany na twarzy, szyi, nogach, dekolcie.

Na metodę laserową często decydują się osoby, których problemem są naczyniaki, rubinowe zmiany naczyniowe, nadmierne rumieńce, wrodzone malformacje naczyń włosowatych. Technika ta jest bezbolesna, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Po zabiegu występuje zaczerwienienie skóry.

Czytaj Więcej

Wrocław

HEDAN

Zapewnienie odpowiedniego napędu dla silnika jest podstawową kwestią w dziedzinie motoryzacji. Tylko pasek klinowy wysokiej jakości jest w stanie uruchomić alternator czy pompę wspomagania układu kierowniczego. Jednak nieustanny proces ścierania, kontakt z wysoką temperaturą czy produktami ropopochodnymi niekorzystnie wpływają na stan paska, powodując jego uszkodzenia.

 

Pasek klinowy dostępny we Wrocławiu w firmie HEDAN to idealne rozwiązanie dla motoryzacji czy maszyn wymagających napędu silnika. Jest to produkt najwyższej jakości, wytrzymały, który sprawdza się w każdych warunkach. Montaż takiego paska sprawi, że urządzenie będzie bardziej wydajne. Specjaliści z tej firmy, dzięki dużemu doświadczeniu doskonale znają rynek oraz jego potrzeby, dlatego oferują tylko takie paski klinowe, które są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj Więcej

Kamień

EPI TRADE Monika Rybińska

Dobre i solidne rusztowanie jest podstawą efektywnej i bezpiecznej pracy. Poręcze wykonane ze stali najwyższej jakości, są odporne na uszkodzenia i kompatybilne z takimi systemami jak Plettac, Bosta i Rux. Rusztowania fasadowe sprawdzają się podczas wszelkich prac budowlanych, ale również w pracach konserwatorskich i modernizacyjnych na zabytkowych obiektach. Znajdą zastosowanie nawet w najbardziej wymagających konstrukcjach.

 

Sklep Epitrade posiada w ofercie rusztowania wyposażone we wszystkie niezbędne elementy do prowadzenia prac budowlanych, w tym ramy, drabiny, podesty i wiele innych. Kompletny zestaw jest łatwy i prosty w montażu. Produkty charakteryzuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne oraz działanie korozji. Są wykonane z materiałów najwyższej jakości i niezwykle stabilne. Wszystkie spełniają europejskie normy i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

Czytaj Więcej

Legnica

Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.

Strona z suplementami diety singularis.com.pl to nie tylko miejsce, gdzie można znaleźć remedia, w dodatku bardzo wysokiej jakości, na różnego rodzaju przypadłości zdrowotne. To także skarbnica wiedzy, rzetelnej, bo przedstawianej przez specjalistów. Dostępne na portalu artykuły pozwalają bliżej poznać wykorzystywane przez amerykańskiego producenta składniki i wyjaśniają, kiedy i dlaczego warto je stosować. Pozwalają dowiedzieć się na przykład tego, czym jest MSM, czyli siarka organiczna i jaki jest jej wpływ na organizm, przede wszystkim na stawy.

Nie jest to jednak jedyny obszar, na jaki pomóc może stosowanie takiego suplementu. Wybór siarki organicznej amerykańskiej firmy, cechującej się świetną wchłanialnością i całkowitym bezpieczeństwem, można też polecić wszystkim osobom mającym wszelkiego rodzaju problemy ortopedyczne, czy to na skutek wieku, czy urazów i kontuzji.

Czytaj Więcej

Ziębice

AGROWIEC

Przedsiębiorstwo, którego oferta znajduje się na stronie agroopony.eu, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy szukają opon do maszyn rolniczych. Korzystne ceny za wysokiej jakości produkty pochodzące od znanych producentów to duży plus firmy. 

Oferta obejmuje opony do ciągnika rolniczego, jak również do innych maszyn. Mnogość rozmiarów oraz  różnorodność pod względem bieżników umożliwiają łatwe dopasowanie do potrzeb. Produkty pochodzą od znanych marek jak Continental, BKT, Kama, Kabat, Kings Tyre, Bridgestone oraz wielu innych, które stawiają na wysoką jakość materiałów, z jakich powstają opony. Dzięki temu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne. Przedsiębiorstwo realizuje wszelkie zamówienia możliwie jak najszybciej, rozumiejąc wagę czasu klientów pracujących na roli. Zapoznaj się z ofertą, a w razie wątpliwości postaw na wiedzę doświadczonych pracowników, którzy pomogą dobrać odpowiednie opony do Twojego ciągnika. 

Czytaj Więcej

Wrocław

Kancelaria notarialna Anna Poswa

Notariusz przedstawiony na stronie internetowej wroclawnotariusz.com.pl oferuje różnorodne usługi notarialne, które przeznaczone są dla klientów indywidualnych i biznesowych. Po pomoc kancelarii zgłaszają się między innymi osoby, które są zainteresowane darowizną nieruchomości. Małżonkowie, rodzice i dzieci zwolnieni są z zapłaty podatku. Kancelarie notarialne we Wrocławiu kształtują cennik na podstawie przepisów.

Zadaniem notariusza jest także tworzenie umów zakładania spółek i sprzedaży. Ponadto można zdecydować się na poświadczenie dokumentów, oryginalności podpisów oraz udzielanie pełnomocnictwa.

Czytaj Więcej

Jelenia Góra

Tania Paczka

Portal ze strony tania-paczka.net ma do zaoferowania klientom prywatnym i firmom wygodne wysyłanie paczek bez konieczności dostarczania ich do punktu czy na pocztę. Jedyne, co musi zrobić klient pragnący nadać przesyłkę, to sprawdzić za pomocą strony, która firma będzie mu najbardziej odpowiadać na przykład cenowo. W Krakowie przesyłki kurierskie wożą między innymi takie firmy jak DPD, InPost i FedEx.

Na podanej stronie można znaleźć specjalny kalkulator, przy którego pomocy można wybrać spełniającą oczekiwania firmę przewozową, podając takie informacje jak:

 • rodzaj przesyłki,
 • liczbę paczek,
 • wagę, długość i szerokość każdej z nich,
 • rodzaj opakowania,
 • ewentualnie informacje dodatkowe, takie jak np. kwota pobrania.

Wszystkie firmy starają się, aby ich usługi były na wysokim poziomie, a przesyłki docierały do adresata w nienagannym stanie. Usługi różnią się głównie ceną, a wybór przewoźnika zależy od klienta.

Czytaj Więcej

Rybnik

Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka

W miejscu tym wsparcie znajdą przedsiębiorcy, wobec których wytoczono postępowanie sądowe. Doświadczony prawnik przyjmujący interesantów w Rybniku podejmuje się obsługi np. przy sprawach dotyczących:

 • wyłudzeń VAT,
 • oszustw komputerowych,
 • nadużyć praw autorskich,
 • korupcji,
 • prania brudnych pieniędzy.

Na wsparcie mogą liczyć również lekarze oskarżeni o popełnienie błędu medycznego i przedstawiciele innych zawodów, którym zarzucony niedopełnienie obowiązków lud nadużycie władzy. Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka to również zespół mecenasów pomagających przy wszelkich procesach karnych i postępowaniach dotyczących zarzutów o popełnienie różnych przestępstw wobec osób prywatnych.

Prawnicy nie tylko bronią podejrzanych, ale także reprezentują interesy strony poszkodowanej, która zamierza walczyć o zadośćuczynienie.

Czytaj Więcej

Wrocław

Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek

Zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetycznym skutecznie radzą sobie z różnymi niedoskonałościami urody. Może tutaj pozbyć się problemów, takich jak opadające kąciki ust, asymetria warg, rzadkie i krótkie rzęsy i nieregularne brwi. Kamila Mazurek oferuje mikropigmentację estetyczną, do której używa cienkich igieł. Wykorzystuje metodę cieniowania, ombre oraz pudrową. W salonie zlokalizowanym we Wrocławiu można wykonać makijaż permanentny brwi. Barwnik wprowadzany pod skórę umożliwia uzyskanie efektu optycznego zagęszczenia włosków. 

W gabinecie oferowana jest także mikropigmentację powiek. Permanentna kreska podkreśla spojrzenie i sprawia, że oczy są bardziej wyraziste. Doskonałym rozwiązaniem jest również zabieg, dzięki któremu można poprawić wygląd i kształt ust, a także uwydatnić czerwień wargową. Makijaż trwały pozbywa się wielu niedoskonałości, umożliwia uzyskanie naturalnych oraz satysfakcjonujących efektów. Specjalistka zajmuje się również laminacją brwi, przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs. 

Czytaj Więcej

Szczecin

Akademia Twórzczego Rozwoju Bystrzak Szczecin

Zapoznaj się z ofertą udostępnianą na stronie internetowej szczecin.bystrzak.org, aby jeszcze dzisiaj skorzystać z jednej z wielu opcji na zapewnienie swojemu dziecku pełnego zabawy czasu. Firma od lat organizuje warsztaty dla dzieci w Szczecinie, stawiając na kreatywne pomysły!

Co ważne, akademia specjalizuje się w organizacji ferii i półkolonii dla maluchów w różnym wieku, każdorazowo stawiając na ciekawy motyw podczas zabawy. Dodatkowym atutem jest fakt, że pracownicy, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, są w stanie zorganizować urodziny, o jakich zarówno solenizant, jak i jego goście będą rozmawiać przez długi czas. Na uwagę zasługują także wszelkie warsztaty kreatywne, które dopasowane są do wieku pociech, a tym samym do etapu ich rozwoju. Na stronie internetowej firmy znaleźć można informacje o proponowanych tematykach warsztatów, jak i motywach urodzinowych. Na dodatkowe pytania odpowiedzi udzielą doświadczeni pracownicy, którzy wiedzą dokładnie, jak wypełnić czas zabawą i radością! 

Czytaj Więcej

Wałbrzych

ENITRA SP. Z O. O.

Klientami przedsiębiorstwa są przedstawiciele różnych gałęzi przemysłu, chcący nabyć koła pasowe. Współpracują one z przekładniami wywołującymi napęd, który wprawia urządzenia w ruch. Powstały z myślą o ciężkim osprzęcie, wykorzystywanym między innymi w transporcie, motoryzacji, rolnictwie oraz branży spożywczej. W ofercie znajdują się koła pasowe wielorowkowe z niezbędnymi atestami, będącymi potwierdzeniem ich jakości.

Przedsiębiorstwo proponuje modele otwarte i zamknięte, nieocenione w silnikach benzynowych lub wysokoprężnych. Prowadzi ono witrynę enitra.pl, na której prezentuje ofertę. Udostępniono na niej koła do pasów zębatych, okrągłych oraz klonowych, które są w stanie przenosić duże obciążenia. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wysoka precyzja przełożenia oraz płynna praca.

Czytaj Więcej

Wrocław

ULPA s.c.

Z aktualną ofertą rekomendowanej wrocławskiej firmy można zapoznać się w Internecie na stronie ulpa.com.pl. Przedsiębiorstwo to znany w Polsce dystrybutor nowoczesnych urządzeń i artykułów myjących, czyszczących, filtrujących, dezynfekujących, odkażających.

W katalogu handlowym jest m.in. odkurzacz przemysłowy przeznaczony dla podmiotów działających w branży spożywczej i farmaceutycznej. Ten rodzaj sprzętu umożliwia współpracę z takimi maszynami produkcyjnymi jak: linie pakujące, tabletkarki, kapsułkarki, drażetkarki, młynki, automaty formujące czy dozowniki. Klienci mogą również zamówić profesjonalne zamiatarki, szorowarki, froterki, polerki w wersji ręcznej lub samojezdnej.

Oprócz odkurzaczy i maszyn czyszczących w sprzedaży dostępne są maty:

 • antystatyczne,
 • antypoślizgowe,
 • elektroizolacyjne,
 • dekontaminacyjne.

Powyższe produkty są powszechnie stosowane  w zakładach produkcyjnych, montażowych, terminalach logistycznych, ośrodkach wypoczynkowych, sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach sportowych.

 

Czytaj Więcej