Lubelskie

Obsza

E-pilarz

Wielu użytkowników nie decyduje się na zakup kosiarki do trawy albo ze względu na zbyt wysoką cenę, albo z uwagi na niewielki teren zielony. Jednak i tak potrzebują automatycznego produktu, który znacząco ułatwi zadbanie o dany zakątek. Taki można znaleźć dzięki stronie e-pilarz.com, gdzie są oferowane jedynie markowe i sprawdzone rozwiązania techniczne.

Co ważne, każde z nich jest dostosowane pod kątem zasobności klienta. Na przykład kosy akumulatorowe STIHL można zakupić w zróżnicowanym przedziale cenowym. Jest to głównie związane, z mocą silnika określonego produktu, jednak każdy z nich charakteryzuje się naprawdę wysoką jakością wykonania. Trwałość jest również potwierdzona latami obecności tej marki na rynku. Wytrzymałe akumulatory wpływają na długość pracy, która z użyciem tego sprzętu będzie sprawnie zrealizowana.

Czytaj Więcej

Lublin

PolSpray

Potrzebny jest najwyższej klasy sprzęt zarówno do natryskiwania pianki, jak i polimocznika? Jeśli tak, agregat do piany PUR marki Komatz spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. W tym przypadku mowa o modelu Grander, dostępnym w ofercie sklepu internetowego firmy PolSpray. Stosowanie kosztownej i nieporęcznej sprężarki w agregatach pneumatycznych nie będzie koniecznością dzięki silnikowy elektrycznemu.

Uzyskanie naprawdę sporej ilości piany jest możliwe, ponieważ sprzęt ma zdolność do odpowiedniego "wygrzania" materiału. Z punktu widzenia przedsiębiorców inwestujących w tego rodzaju technologię, niepodważalnym atutem jest także obsługa serwisowa na najwyższym poziomie. Energetyczne zapotrzebowanie prezentowanego modelu to 10 000 W, a waga wynosi 178 kg. Pięcioletnia gwarancja o szerokim zakresie obejmuje nie tylko silniki, ale m.in. też grzałki, pompę hydrauliczną czy elektronikę.

Czytaj Więcej

Lublin

KOMATZ - Agregaty malarskie

Każda firma związana z wykończeniem wnętrz powinna zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa ze strony komatz.pl. Ma ono w asortymencie wiele interesujących urządzeń, które pozwolą na szybkie i precyzyjne wykonanie wielu prac. Współpracuje z australijskim producentem doskonałych maszyn, wśród których są między innymi agregaty malarskie dostępne w Łodzi, Krakowie i wielu innych miastach, gdzie firma z linku ma swoje przedstawicielstwa.

W asortymencie dystrybutora można nabyć agregaty o różnych parametrach nadające się do takich farb jak:

  • epoksydowe,
  • olejne,
  • akrylowe,
  • wodne,
  • lateksowe,
  • antykorozyjne

i nie tylko. Pozwalają one także na spore oszczędności na materiale. Co więcej, warstwa lakieru czy dowolnej farby jest idealnie równa i bez zacieków. Urządzenia te nadają się nie tylko do malowania ścian, ale też elewacji, dachów, ogrodzeń i konstrukcji stalowych. Są to maszyny niezawodne i trwałe.

Czytaj Więcej

Gołaszyn

merg.pl

Kupując listonoszkę, szczególną uwagę należy zwrócić na jej rozmiar. Niezależnie od tego, czy szukasz listonoszki męskiej, czy damskiej, musisz wybrać tę w odpowiednim rozmiarze.

Po pierwsze, zmierz obwód talii. W tym celu najlepiej użyć miarki. Następnie porównaj swoje wymiary z rozmiarami listonoszek dostępnych w sklepie. Wybierz taki model, który będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.

Kolejną rzeczą do wzięcia pod uwagę jest to, jak często będziesz używać listonoszki. Jeśli będzie to codzienny element Twojego stylu życia, wybierz model o solidnej i trwałej konstrukcji. Ten rodzaj listonoszek często ma mniejszy rozmiar i jest dostosowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Kilka innych czynników, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze listonoszki, to jej ergonomia i funkcjonalność. Wybierz taki model, który będzie wygodny w noszeniu i łatwy w przenoszeniu. Sprawdź, czy posiada szereg przegródek i kieszeni, aby mieć możliwość wygodnego transportu materiałów. Nie zapomnij również o jakości materiału. Musi być trwały i odporny na uszkodzenia.

Podsumowując, wybierając odpowiedni rozmiar listonoszki, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak wymiary, częstotliwość użytkowania, ergonomia i funkcjonalność oraz jakość materiału. Listonoszki męskie muszą być trwałe i bezpieczne w noszeniu.

Czytaj Więcej

Srebrzyszcze

DAW-BRUK BIS SP. Z O.O.

Potrzebując odpowiednich narzędzi do prac ogrodniczych czy remontowych, wystarczy przejrzeć ciekawą ofertę firmy z linku daw-bruk.pl. Kieruje ją zarówno do klientów prywatnych, które chcą przeprowadzić określone prace, ale nie chcą kupować sprzętu, jak i do firm, mających w nim okresowe braki. 

Prowadzenie prac w miejscu publicznym wymaga specjalnego oznakowania, aby ostrzec przechodniów i kierowców przed potencjalnym zagrożeniem. Dlatego przedsiębiorstwo to prowadzi również wynajem znaków drogowych. Są wśród nich oznaczenia:

  • pionowe,
  • poziome,
  • świetlne,
  • dźwiękowe

wraz z niezbędnym stelażami do ich mocowania.

Czytaj Więcej