Producent rolet wewnętrznych


Roletix Piechowscy
Dodano: 2018-12-12Tel: (+48) 86 444 14 14
Strona: https://www.roletix.com/
Adres: Łomżyńska 102
Miasto: Łomża
Kod pocztowy: 18-400

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Zamierzasz kupić osłony na okna, które latem nie pozwolą na nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń w Twoim mieszkaniu, a w pozostałe dni w roku będą chroniły Twoją prywatność przed wścibskim wzrokiem sąsiada? W takim razie wiedz, że na rynku znajdziesz przeróżne rozwiązania, w tym przede wszystkim rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje oraz plisy. Każda z dostępnych w sklepach opcji ma swoje właściwości. Klient, który nie wie, jaki model sprawdzi się w jego przypadku, zawsze może poprosić o pomoc obsługę.

Roletix to producent rolet wewnętrznych, jak również innych osłon na okna, o których mowa wyżej. Wśród wielu jego propozycji nie zabrakło moskitier, które pozwalają na wietrzenie domu, bez obawy o to, że do wnętrza pokojów wejdą nieproszeni goście typu komary i muchy. Swoją ofertę firma ta kieruje zarówno do klienta prywatnego, jak i do właścicieli firm.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W OKOLICY

Białystok

4REF sp. z o.o.

W dzisiejszym życiu cenimy sobie mądre rozwiązania, które służą naszej codziennej aktywności, niezależnie od tego, czy będzie do praca, sen, spotkania towarzyskie, relaks czy też wszystkie inne nasze zajęcia. Szczególną uwagę kładziemy na to, by proponowane przez wiele firm urządzenia polepszające nasz poziom życia cechowały się wytrzymałością i trwałością, ponieważ nie chcemy wyrzucać pieniędzy w błoto. W ofercie 4ref.pl znajdziemy wiele doskonałych produktów, które sprawdzą się np. do oczyszczania i jonizowania powietrza czy też ogólnego polepszania jego jakości.

Jeśli interesuje nas sklep, gdzie klimatyzacja jest najważniejszym tematem i gdzie specjaliści doskonale znają się na tej branży, 4ref.pl będzie dobrym wyjściem. Obsługa chętnie udziela potrzebnych informacji każdemu, kto chce dowiedzieć się, jakie urządzenie będzie najlepsze do jego potrzeb.

Czytaj Więcej

Zbójna

EuroAntyki

O ile przed wiekami człowiek kładł się spać wraz z zachodem słońca, a wstawał ze wschodem. to z biegiem lat model ten drastycznie się zmienił. Kiedy człowiek wreszcie wykrzesał ogień, poza ciepłem otrzymał również światło. Najczęściej było to światło ogniska w jaskini, które umożliwiało funkcjonowanie również na wieczór i w nocy. 

Oczywiście ogniska nie można było rozpalać w mieszkaniu, przez co kolejnymi wynalazkami były pochodnie, a kolejno, znane aktualnie jako antyki-stare lampy naftowe. 

Aktualnie lampy te uznawane są za symbol czasów bez prądu. Sentyment do tego rozwiązania sprawił, że dziś coraz więcej miłośników historii posiada takie lampy w domu i uznaje je za element dekoracyjny. I tutaj powstaje pytanie, gdzie jeszcze można znaleźć takie lampy do kupna?

Z odpowiedzią przychodzi tutaj sklep euroantyki, w którego ofercie znaleźć można szeroki wybór produktów sprzed wieku.

Czytaj Więcej

Nowe Piekuty

P. H. U. Bell

Lubisz przedmioty niepowtarzalne, mające swój indywidualny charakter? Cenisz wyroby handmade, które są jedyne w swoim rodzaju? Oferta sklepu internetowego Bell oferuje swoim klientom artykuły odznaczające się właśnie takimi cechami. Dostępne w jego kolekcji wyroby z filcu urzekły już niejedną osobę. Wykonane są ze smakiem oraz dbałością o detale. Wybrany do ich stworzenia filc to solidny materiał, odporny na zabrudzenia. Jednocześnie jest przyjemny w dotyku i sprawia, że wykonywane z niego przedmioty odznaczają się wyjątkową estetyką.

W ofercie sklepu znajdziesz takie filcowe gadżety jak m.in.:

  • torby i kosze,
  • breloki na klucze,
  • podkładki pod szklanki,
  • etui na sztućce.

Każdy z tych przedmiotów został wykonany z najwyższą starannością. Artykuły dostępne są w różnych kolorach, np. czerwonym, niebieskim, rudym, szarym itp. Zaletą zakupów w sklepie są także atrakcyjne ceny oraz obsługa na najwyższym poziomie. Możesz mieć pewność, że skorzystanie z oferty sklepu będzie dla Ciebie satysfakcjonujące.

Czytaj Więcej