Jeżeli interesują Cię warsztaty, które pozwolą Ci być lepszym"/>

Portal Sukces Dziecka • Jak rozmawiać z dzieckiem


Portal Sukces Dziecka
Dodano: 2018-03-31Tel: 509-324-471
Strona: http://sukcesdziecka.pl
Adres: Trzy Lipy 3
Miasto: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-172

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Jeżeli interesują Cię warsztaty, które pozwolą Ci być lepszym nauczycielem lub rodzicem, koniecznie odwiedź portal Sukcesdziecka.pl. Tam dowiesz się, co daje metoda "Porozumienie Bez Przemocy". Zapoznaj się z nią, a dowiesz się jak np. nawiązać i utrzymać głęboki kontakt z drugą osobą, radzić sobie z gniewem, poczuciem winy, wstydem, lękiem i frustracją, pogłębić związki osobiste oraz budować pozytywne relacje z dziećmi.

Bywa, że nawet rodzic nie wie, jak rozmawiać z dzieckiem. Dzięki powyższej metodzie komunikacji interpersonalnej można nauczyć się rozwiązywać konflikty w sposób twórczy. Uczy ona również jak słuchać inne osoby, a także jak we właściwy sposób wyrażać siebie.

Metoda, o której mowa wyżej, może być wykorzystywana po prostu w codziennym życiu. Ma ona pozytywny wpływ na relacje z otoczeniem.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Gdańsk

BEMAKOR Sp. z o.o.

Nieodłącznym elementem specjalistycznych maszyn wykorzystywanych do oczyszczania różnego rodzaju powierzchni, przede wszystkim powierzchni metalowych z rdzy i starych powłok malarskich, są niezawodne w działaniu dysze, zawory, węże, zbiorniki wyrównawcze i inne, pomniejsze akcesoria do piaskowania.

Sprzedażą takich produktów jak dysza do piaskowania, zajmuje się firma BEMAKOR. Produkty oferowane przez firmę umożliwiają prowadzenie zaawansowanych prac związanych z wykonaniem zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych, a także z oczyszczaniem innego rodzaju powierzchni. Są chętnie wykorzystywane przez firmy z branży budowlanej, przez stocznie czy zakłady specjalizujące się w remontach taboru kolejowego. Dysze i inne akcesoria oferowane przez firmę wyróżniają się solidną konstrukcją, która gwarantuje wysoką wygodę pracy i jej ciągłość. Są to urządzenia niezwykle trwałe, łatwe do utrzymania w czystości, proste w codziennej obsłudze.

Czytaj Więcej

Chojnice

PartyShop Congee.pl

Wiele osób pragnie uczcić swoje ostatnie dni wolności przez wstąpieniem w związek małżeński. Zdarzają się jednak pary, które nie akceptują wyjść do klubu czy na dyskotekę w ramach wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Można iść na kompromis i zdecydować się na imprezę w wynajętej i własnoręcznie udekorowanej sali. W takim przypadku zorganizowanie wieczoru panieńsko-kawalerskiego będzie dobrym wyjściem z sytuacji.

W ofercie sklepu online PartyShop Congee.pl znajdziecie gadżety na wieczór panieński i kawalerski. Możecie je wykorzystać do udekorowania sali, jak również wręczyć jako prezent dla osoby świętującej ostatni dzień swojej wolności. Oto co można znaleźć w congee.pl:

  • zestaw Jak ujarzmić kobietę,
  • sztanga na Williego,
  • sexowny papier toaletowy,
  • bony na damskie przyjemności,
  • kajdanki,
  • gry na wieczór panieński/kawalerski,
  • łyżeczki peniski,
  • kubek hawajski kokos ze słomką.

Czytaj Więcej

Gdańsk

Podatkiwspolce.pl

Na blogu „Podatki w spółce” przedstawiane są regularnie teksty przybliżające prawne aspekty działania spółek wszystkim, nie tylko specjalistom. Teksty przygotowuje Magdalena Boć, pracująca jako doradca w kwestiach prawa handlowego, podatkowego czy cywilnego dla dużych spółek. Na blogu próbuje ona w jak najprostszy sposób przedstawić istotne kwestie prawne dotyczące mniejszych i większych firm, których właściciele mogą czasem gubić się w gąszczu nieustannie aktualizowanych przepisów związanych z podatkami, odliczeniami, ulgami, prawem pracy itd.

Blog może być dobrym miejscem startu dla początkujących w temacie inwestorów, którzy mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiega wycena udziałów w spółce z o.o., zakup takich udziałów, a także jakie są obowiązki i prawa właściciela. Mogą oni spytać prawniczkę o więcej szczegółów związanych z płaceniem podatków czy konstrukcją umów w wielu konkretnych sytuacjach.

Czytaj Więcej