Skórzane meble mają swój urok. Dodadzą elegancji każdemu"/>

LCK Polska - Pielęgnacja skóry samochodowej


LCK Polska
Dodano: 2018-03-11Tel: 790-815-039
Strona: http://lck.com.pl/
Adres: Tarnogórska 239
Miasto: Gliwice
Kod pocztowy: 44-105

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Skórzane meble mają swój urok. Dodadzą elegancji każdemu pomieszczeniu, w którym się znajdą. Należy jednak pamiętać o tym, że skóra wymaga specjalnej troski, aby nawet po wielu latach prezentować się atrakcyjnie. Na szczęście firma LCK Polska wyprodukowała wiele preparatów do czyszczenia i pielęgnacji oraz konserwacji nie tylko skór, ale także tkanin, drewna, jak również kamienia. Są one skuteczne, a przy tym delikatne.

LCK LUX Service oferuje szereg usług, wśród których znalazła się pielęgnacja skóry samochodowej i nie tylko. Serwis ten to zgrany zespół osób, które mają specjalistyczną wiedzę. Poradzą sobie one z każdym zabrudzeniem, a to za sprawą znakomitej jakości środków czyszczących.

Jeśli chciałbyś skorzystać z darmowej wyceny naprawy, wykonaj zdjęcie uszkodzonego przedmiotu i prześlij go drogą mailową do serwisu.

W OKOLICY

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

W internetowej aptece, która swoje produkty udostępnia na stronie: aptekawsieci.pl odnaleźć można bogaty wybór leków i preparatów prozdrowotnych, jak również kosmetycznych i higienicznych. Wśród nich na uwagę zasługuje żel iladian intima, którego cena jest zdecydowanie konkurencyjna. Jest on przeznaczony dla kobiet, dbających o swoje zdrowie intymne, pragnących utrzymywać maksymalną higienę i odczuwać komfort, generowany poczuciem świeżości i czystości. 

Apteka oferuje ten produkt w korzystnych cenach, jak również zapewnia dostawę zamówienia pod wskazany adres - jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej klientów. Internetowe zakupy leków i innych wyrobów medycznych to świetna propozycja dla najbardziej wymagających osób, poszukujących tanich i szybkich rozwiązań.

Czytaj Więcej

Częstochowa

Aroni Artur Wrona

Każdy pracownik, który pracuje w wymagających warunkach, powinien mieć dostęp do artykułów, które pozwolą odpowiednio zadbać o jego bezpieczeństwo. Artykuły BHP znajdziesz na aveon.pl, gdzie swoją ofertę przedstawia jedna z hurtowni. W ofercie jej można znaleźć:

- hełm ochronny,

- kask ochronny,

- obuwie ochronny,

- ubrania robocze,

- sprzęt ppoż.

Uderzenie głową może spowodować uszkodzenie kości czaszki czy też szyi. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, warto zadbać o dobrze dobrany hełm ochronny, który nie zsuwa się w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Sklep AVEON oferuje kaski i hełmy ochronne, które spełniają normę EN397. Oferowane są hełmy robocze ochronne wykonane z tworzywa ABS czy też polipropylenu. Wejdź na wspomnianą już stronę i dokładniej zapoznaj się z ofertą. Nie pozwól, by w Twojej firmie zdarzył się poważny wypadek.

Czytaj Więcej

Częstochowa

P.H. BAU-TEC

Ładowarka do akumulatorów żelowych od BAU-TEC idealnie sprawdzi się nie tylko przy ładowaniu akumulatorów samochodowych, ale również wielu innych urządzeń mechanicznych. Ładowarki polecanego sprzedawcy pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktu w dobrej cenie. Idealnie sprawdzają się w okresie jesieni i zimy, kiedy to akumulatory w samochodach są narażone na rozładowanie przez grzanie w aucie oraz występujące mrozy.

Pełen wybór ładowarek mieści się na stronie internetowej bau-tec.pl, na którą serdecznie zapraszamy. Proste w obsłudze, funkcjonalne, bezawaryjne i w dobrej cenie- takie atuty cechują dobrej jakości ładowarki dla żelowych akumulatorów w BAU-TEC. Pośród asortymentu znajdują się również akcesoria, takie jak kable rozruchowe.

Czytaj Więcej