Tablice interaktywne


INTERDESK - Cyfrowy Wymiar Edukacji
Dodano: 2018-06-05Tel: 32 724 15 57
Strona: https://www.interdesk.pl/
Adres: Armii Krajowej 7
Miasto: Dąbrowa Górnicza
Kod pocztowy: 42-520

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Urodzone w dobie zaawansowanej technologii i mające bezpośredni kontakt z takimi urządzeniami jak smartfony czy tablety  od najmłodszych lat, obecni uczniowie mają trudności w opanowaniu wiedzy podanej inaczej niż cyfrowo. Dlatego też nieocenioną pomocą w pracy nauczyciela są tablice interaktywne, które pozwalają dzieciom nie tylko oglądać obrazy, ale aktywnie uczestniczyć w procesie nauczania. 

Różne rodzaje tablic wielu znanych producentów można nabyć na stronie interdesk.pl prowadzonej przez sklep internetowy, który specjalizuje się w wyposażaniu szkół nie tylko w sprzęt multimedialny. Uczestniczy on też w programie rządowym na lata 2017/19 pod nazwą Aktywna Tablica, który oferuje szkołom duże dofinansowania z budżetu państwa, przy spełnieniu warunków, o których można poczytać na stronach sklepu. 

W urządzenia interaktywne mogą także zaopatrywać się tutaj różne firmy, w których podstawą komunikacji są prezentacje multimedialne.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


W OKOLICY

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

W internetowej aptece, która swoje produkty udostępnia na stronie: aptekawsieci.pl odnaleźć można bogaty wybór leków i preparatów prozdrowotnych, jak również kosmetycznych i higienicznych. Wśród nich na uwagę zasługuje żel iladian intima, którego cena jest zdecydowanie konkurencyjna. Jest on przeznaczony dla kobiet, dbających o swoje zdrowie intymne, pragnących utrzymywać maksymalną higienę i odczuwać komfort, generowany poczuciem świeżości i czystości. 

Apteka oferuje ten produkt w korzystnych cenach, jak również zapewnia dostawę zamówienia pod wskazany adres - jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej klientów. Internetowe zakupy leków i innych wyrobów medycznych to świetna propozycja dla najbardziej wymagających osób, poszukujących tanich i szybkich rozwiązań.

Czytaj Więcej

Częstochowa

P.H. BAU-TEC

Ładowarka do akumulatorów żelowych od BAU-TEC idealnie sprawdzi się nie tylko przy ładowaniu akumulatorów samochodowych, ale również wielu innych urządzeń mechanicznych. Ładowarki polecanego sprzedawcy pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktu w dobrej cenie. Idealnie sprawdzają się w okresie jesieni i zimy, kiedy to akumulatory w samochodach są narażone na rozładowanie przez grzanie w aucie oraz występujące mrozy.

Pełen wybór ładowarek mieści się na stronie internetowej bau-tec.pl, na którą serdecznie zapraszamy. Proste w obsłudze, funkcjonalne, bezawaryjne i w dobrej cenie- takie atuty cechują dobrej jakości ładowarki dla żelowych akumulatorów w BAU-TEC. Pośród asortymentu znajdują się również akcesoria, takie jak kable rozruchowe.

Czytaj Więcej

Lubliniec

Księciunio

Nowoczesne i solidne prowadnice Rejs to świetna propozycja dla wszystkich klientów, którym zależy na wysokiej jakości, korzystnych cenach i możliwości długotrwałego użytkowania zakupionych elementów meblowych. Można nabyć je na stronie internetowej, która widnieje pod adresem: ksieciunio.pl. Ten sklep online posiada w asortymencie wyłącznie najlepsze akcesoria, produkowane przez znane i cenione w branży marki.

Godny zaufania dostawca elementów do systemów meblowych zaprasza do zapoznania się z prezentowaną ofertą oraz zachęca do składania zamówień. Zdecydowanie warto zainteresować się asortymentem tego sklepu, który jest wystarczająco bogaty, żeby każdy mógł wybrać spośród niego idealne dla siebie akcesoria. Co ważne - są one dostępne w korzystnych cenach i prezentują najwyższą jakość użytkową.

Czytaj Więcej