Granit hurtowo • http://ega.pl/


Grupa EGA
Dodano: 2019-07-10Tel: 795 437 242
Strona: http://ega.pl/
Adres: Żaglowa 24
Miasto: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-560

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Prowadzisz firmę kamieniarską, która wykonuje nie tylko nagrobki, ale także świadczy inne usługi, takie na przykład jak wycinanie blatów kuchennych lub schodów i szukasz stałego dostawcy kamienia? Jeżeli interesuje Cię granit, hurt tego wspaniałego kamienia naturalnego w bardzo atrakcyjnych cenach prowadzi firma ze strony ega.pl. Jest to doświadczone przedsiębiorstwo posiadające hurtownie w wielu polskich miastach, które działa na rynku kamieniarskim już od prawie 30 lat i przez ten czas współpracowało z bardzo wieloma firmami budowlanymi, ale chętnie współpracuje także z mniejszymi zakładami i inwestorami prywatnym, starając się spełnić wszystkie ich oczekiwania.

Granit jest tutaj dostępny co najmniej w dwunastu odmianach i różnych gatunkach, zatem z pewnością znajdziesz odpowiedni rodzaj dla siebie. Poza granitem hurtownie te handlują także marmurem, trawertynem, piaskowcem i onyksem. W ofercie pojawiły się także materiały pochodne, takie jak konglomeraty kwarcowe i kamień synteryzowany z Włoch o nazwie lapitec, charakteryzujące się niezwykłą twardością i idealną gładkością faktury.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Chojnice

PartyShop Congee.pl

Wiele osób pragnie uczcić swoje ostatnie dni wolności przez wstąpieniem w związek małżeński. Zdarzają się jednak pary, które nie akceptują wyjść do klubu czy na dyskotekę w ramach wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Można iść na kompromis i zdecydować się na imprezę w wynajętej i własnoręcznie udekorowanej sali. W takim przypadku zorganizowanie wieczoru panieńsko-kawalerskiego będzie dobrym wyjściem z sytuacji.

W ofercie sklepu online PartyShop Congee.pl znajdziecie gadżety na wieczór panieński i kawalerski. Możecie je wykorzystać do udekorowania sali, jak również wręczyć jako prezent dla osoby świętującej ostatni dzień swojej wolności. Oto co można znaleźć w congee.pl:

  • zestaw Jak ujarzmić kobietę,
  • sztanga na Williego,
  • sexowny papier toaletowy,
  • bony na damskie przyjemności,
  • kajdanki,
  • gry na wieczór panieński/kawalerski,
  • łyżeczki peniski,
  • kubek hawajski kokos ze słomką.

Czytaj Więcej

Gdańsk

Podatkiwspolce.pl

Na blogu „Podatki w spółce” przedstawiane są regularnie teksty przybliżające prawne aspekty działania spółek wszystkim, nie tylko specjalistom. Teksty przygotowuje Magdalena Boć, pracująca jako doradca w kwestiach prawa handlowego, podatkowego czy cywilnego dla dużych spółek. Na blogu próbuje ona w jak najprostszy sposób przedstawić istotne kwestie prawne dotyczące mniejszych i większych firm, których właściciele mogą czasem gubić się w gąszczu nieustannie aktualizowanych przepisów związanych z podatkami, odliczeniami, ulgami, prawem pracy itd.

Blog może być dobrym miejscem startu dla początkujących w temacie inwestorów, którzy mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiega wycena udziałów w spółce z o.o., zakup takich udziałów, a także jakie są obowiązki i prawa właściciela. Mogą oni spytać prawniczkę o więcej szczegółów związanych z płaceniem podatków czy konstrukcją umów w wielu konkretnych sytuacjach.

Czytaj Więcej

Lębork

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Skomplikowane sprawy sądowe lub przekład dokumentacji prawniczej, która bardzo często napisana jest niezrozumiałym językiem - to właśnie w takich sytuacjach pomóc mogą adwokaci z Lęborka, którzy swoje usługi oferują właśnie w tej miejscowości. Specjalizują się w przepisach prawa pracy, prawa administracyjnego czy prawa rodzinnego. Swoje usługi kierują zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, w zależności od potrzeb.

Na stronie internetowej: adwokat-gaffke.pl znajduje się kompleksowy opis zakresu działalności. Dzięki temu każdy, kto potrzebuje profesjonalnego wsparcia prawnego, może skonsultować się w celu uzyskania porady prawnej lub przełożenia dokumentacji. Korzystanie z usług profesjonalnych adwokatów sprawia, że wszystko będzie odbywać się zgodnie z przepisami prawa, co jest bardzo ważne.

Czytaj Więcej