Hełm ochronny


Aroni Artur Wrona
Dodano: 2018-01-19Tel: 606379176
Strona: https://www.aveon.pl/
Adres: Dekabrystów 78 a
Miasto: Częstochowa
Kod pocztowy: 42-202

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

Każdy pracownik, który pracuje w wymagających warunkach, powinien mieć dostęp do artykułów, które pozwolą odpowiednio zadbać o jego bezpieczeństwo. Artykuły BHP znajdziesz na aveon.pl, gdzie swoją ofertę przedstawia jedna z hurtowni. W ofercie jej można znaleźć:

- hełm ochronny,

- kask ochronny,

- obuwie ochronny,

- ubrania robocze,

- sprzęt ppoż.

Uderzenie głową może spowodować uszkodzenie kości czaszki czy też szyi. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, warto zadbać o dobrze dobrany hełm ochronny, który nie zsuwa się w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Sklep AVEON oferuje kaski i hełmy ochronne, które spełniają normę EN397. Oferowane są hełmy robocze ochronne wykonane z tworzywa ABS czy też polipropylenu. Wejdź na wspomnianą już stronę i dokładniej zapoznaj się z ofertą. Nie pozwól, by w Twojej firmie zdarzył się poważny wypadek.W OKOLICY

Racibórz

Malaya Sp. z o.o.

W internetowej aptece, która swoje produkty udostępnia na stronie: aptekawsieci.pl odnaleźć można bogaty wybór leków i preparatów prozdrowotnych, jak również kosmetycznych i higienicznych. Wśród nich na uwagę zasługuje żel iladian intima, którego cena jest zdecydowanie konkurencyjna. Jest on przeznaczony dla kobiet, dbających o swoje zdrowie intymne, pragnących utrzymywać maksymalną higienę i odczuwać komfort, generowany poczuciem świeżości i czystości. 

Apteka oferuje ten produkt w korzystnych cenach, jak również zapewnia dostawę zamówienia pod wskazany adres - jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej klientów. Internetowe zakupy leków i innych wyrobów medycznych to świetna propozycja dla najbardziej wymagających osób, poszukujących tanich i szybkich rozwiązań.

Czytaj Więcej

Częstochowa

P.H. BAU-TEC

Ładowarka do akumulatorów żelowych od BAU-TEC idealnie sprawdzi się nie tylko przy ładowaniu akumulatorów samochodowych, ale również wielu innych urządzeń mechanicznych. Ładowarki polecanego sprzedawcy pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktu w dobrej cenie. Idealnie sprawdzają się w okresie jesieni i zimy, kiedy to akumulatory w samochodach są narażone na rozładowanie przez grzanie w aucie oraz występujące mrozy.

Pełen wybór ładowarek mieści się na stronie internetowej bau-tec.pl, na którą serdecznie zapraszamy. Proste w obsłudze, funkcjonalne, bezawaryjne i w dobrej cenie- takie atuty cechują dobrej jakości ładowarki dla żelowych akumulatorów w BAU-TEC. Pośród asortymentu znajdują się również akcesoria, takie jak kable rozruchowe.

Czytaj Więcej

Bielsko-Biała

Multi-NET Infrastruktura Sp. z o.o.

W wielu domach pojawia się wciąż internet, jeśli do tej pory nie został podłączony. Albo wymieniany jest obecny operator na jeszcze lepszego, który będzie w stanie zapewnić o wiele lepsze warunki niż te, które ma się obecnie. A jeśli chciałbyś zainwestować jeszcze w internet bezprzewodowy w Bielsku-Białej, to masz teraz niepowtarzalną szansę dzięki sprawdzonym dostawcom internetu, którzy postarają się zrobić wszystko, co w ich mocy, byś mógł już zawsze korzystać z najlepszych opcji internetu w Twoim domu. 

Na stronie multi-net.eu możesz zapoznać się ze szczegółami oferty jednego z najlepszych dostawców, których teraz masz do wyboru. Na pewno spodoba Ci się myśl o tym, że od tej pory internet w Twoim domu będzie działał bez zarzutów, a Ty będziesz zadowolony z tego, że masz wreszcie szansę korzystać ze wszystkich usług, do których masz dostęp. 

Czytaj Więcej