https://4ref.pl/


4REF sp. z o.o.
Dodano: 2018-01-07Tel: 85 888 00 85
Strona: https://4ref.pl/
Adres: Hurtowa 4
Miasto: Białystok
Kod pocztowy: 15-399

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Opis:

W dzisiejszym życiu cenimy sobie mądre rozwiązania, które służą naszej codziennej aktywności, niezależnie od tego, czy będzie do praca, sen, spotkania towarzyskie, relaks czy też wszystkie inne nasze zajęcia. Szczególną uwagę kładziemy na to, by proponowane przez wiele firm urządzenia polepszające nasz poziom życia cechowały się wytrzymałością i trwałością, ponieważ nie chcemy wyrzucać pieniędzy w błoto. W ofercie 4ref.pl znajdziemy wiele doskonałych produktów, które sprawdzą się np. do oczyszczania i jonizowania powietrza czy też ogólnego polepszania jego jakości.

Jeśli interesuje nas sklep, gdzie klimatyzacja jest najważniejszym tematem i gdzie specjaliści doskonale znają się na tej branży, 4ref.pl będzie dobrym wyjściem. Obsługa chętnie udziela potrzebnych informacji każdemu, kto chce dowiedzieć się, jakie urządzenie będzie najlepsze do jego potrzeb.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.
W OKOLICY

Łomża

Roletix Piechowscy

Zamierzasz kupić osłony na okna, które latem nie pozwolą na nadmierne nagrzewanie się pomieszczeń w Twoim mieszkaniu, a w pozostałe dni w roku będą chroniły Twoją prywatność przed wścibskim wzrokiem sąsiada? W takim razie wiedz, że na rynku znajdziesz przeróżne rozwiązania, w tym przede wszystkim rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje oraz plisy. Każda z dostępnych w sklepach opcji ma swoje właściwości. Klient, który nie wie, jaki model sprawdzi się w jego przypadku, zawsze może poprosić o pomoc obsługę.

Roletix to producent rolet wewnętrznych, jak również innych osłon na okna, o których mowa wyżej. Wśród wielu jego propozycji nie zabrakło moskitier, które pozwalają na wietrzenie domu, bez obawy o to, że do wnętrza pokojów wejdą nieproszeni goście typu komary i muchy. Swoją ofertę firma ta kieruje zarówno do klienta prywatnego, jak i do właścicieli firm.

Czytaj Więcej